NÕUAME ABIELUVÕRDSUSE SEADUSE TÜHISTAMIST!

Leila Eerits,
 1. Ühisloomes
 2. Allkirjastamisel
 3. Riigikogus
 4. Järelkaja
1192 allkirja kogutud

Riigikokku saatmiseks allkirjad koos! Allkirjastamise tähtaeg: .

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

1192 allkirja kogutud

Allkirjade kogumine on lõppenud. Järgmise sammuna saadavad algatuse loojad pöördumise koos kogutud allkirjadega Riigikogule. Kuna algatuse vastuvõtmine ja menetlemine võib kesta mõnda aega, soovitame tellida meiliteavituse selle algatuse järgmiste etappide kohta, klikkides nupul "Telli teavitus".

Eesti keeles (allkirjastamisel)Vene keeles (tõlge)Inglise keeles (tõlge)

Требуем отменить закон об однополых браках!

В будущем законы, влияющие на судьбу целого государства должны приниматься только на основании всенародного референдума!

Брак – это священный и нерушимый союз женщины, мужчины, как правило, с детьми!

У всех есть свобода выбора, если кто-то хочет сменить пол, заключить однополый брак. Мы считаем, что такой выбор должен оставаться исключением, а не равняться той модели семьи, в которой мы жили долгое время, в которой выросли поколениями и в которой мы воспитываем своих детей.

Принятый правительством закон об однополых браках лишь удовлетворяет желания некоторых взрослых, что, в то же время, лишает детей очень важных базовых прав - иметь мать и отца, жить с матерью и отцом.

Согласно Конвенции ООН о правах ребенка, каждый ребенок имеет право быть с матерью и отцом, даже если родители не живут вместе.

Правительство настаивает на том, что равноправие в браке ни у кого ничего не отнимет. В реальности же, происходит наоборот - этот закон отбирает свободу слова. Отныне закон говорит нам относиться к однополым парам как к равным, а это значит, что все должны видеть эти пары как равные. Мы не можем учить детей тому, что семейные ценности могут меняться в любое время и с каждой новой властью.

Когда ради 2% населения принимается закон, ведущий нашу страну к демографической и духовной деградации.

Христианство, ислам и иудаизм осуждают нетрадиционные сексуальные отношения. У священнослужителей возникает конфликт с законом.

Закон о равенстве однополых браков сопровождается узаконенными сексуальными проступками, что дает зеленый свет сексуальному экстремизму, извращениям, содомии, супружеской неверности, пропаганде гомосексуализма и сексизма, смене пола. Отныне это лишь маленький шаг к легализации педофилии. К сожалению, Эстония движется в этом направлении.

В будущем Закон о равенстве в браке даст законное право заниматься торговлей людьми, точнее продажей детей, будь то из детского дома или рожденных с помощью суррогатной матери. Эти дети не смогут сказать Нет! Однополые пары начинают "заводить" детей. Это неприемлемо!

Целью гей-движения было с самого начала разрушить институты семьи и брака.

Людей, с исковерканной природой жизнью или душой, нужно лечить стационарно и уделить большое внимание этим процессам на уровне государства.

Мы против того, чтобы правительство лишало наших детей права иметь натуральных мать и отца!

Мы против того, чтобы правительство позволяло нам плевать на институт брака, который на протяжении тысячелетий означал союз мужчины и женщины!

МЫ ТРЕБУЕМ ОТМЕНЫ ЗАКОНА ОБ ОДНОПОЛЫХ БРАКАХ!

Партия KOOS

Menetlusinfo

Kommentaarid

 1. Terve riigi saatust mõjutavad seadused vastu võtta vaid rahvahääletuse- referendumi alusel!

  Kui seadus võetakse vastu vaid 2% elanikkonna huvides, siis viib see meie riigi demograafilise ja vaimse allakäiguni.

  1. Willkommen im Reich! Discrimination of minorities! ...and I am slightly sure, there are much more Pedophiles hetero as homod.

 2. KOOS

  KOOS!

  1. Liikumine Koos/Vmeste

   Antud erakond sai alguse kremlimeelsest liikumisest Koos , kelle kahest juhtfiguurist üks on arreteeritud ja viibib kinnipidamisasutuses ja teine on nimetanud Ukrainas , Butšas toimepandud venelaste masimõrva lavastuseks, viibides ise praegu Venemaal .Seega arvan, et antud nõudmine tühistada abieluvõrdsuse seadus on sisult õige, viies selle küsimuse lahendamise Eestis rahvahääletusele ehk abuelureferendimi otsustada, kuid mitte kremlimeelse liikumise eestvedamisel Eestis .

   1. Ära unusta!

    Abielu on naise, mehe ja nende laste püha ja puutumatu liit!

    1. Isa, ema, olen koos sõbralik pere.

     Vanematekodu on alguste algus ja ainus kindlus inimese elus. Isa ja ema on väikesele inimesele ainulaadne tugi.

     1. Uuesti

      Ei nud sellest kasu ju ennegi. Andsin oma hääle. Midagi ei lugenud.

      1. Legaalne inimkaubitsemine

       Abieluvõrdsusseadus legaliseerib inimkaubanduse. Keda müüakse-ostetakse? Meie kõige väiksemaid ja kaitsetumaid inimkodanikke! Lapsed, kes ei oska veel öelda ega saagi- EI! Jätke inimesed ja normaalne abieluseadus ükskord rahule!

       1. Armastame keskaega?

        Abielutunnistus on vaid paber ja see nüüd lapsi ei kasvata. Mõttetu hala ja paanika selle teema ümber. Algatusele allakirjutanud tahavad kangesti keskaega tagasi pöörduda. Mis seal imestada, rahvameditsiini harrastajate põletamine tuleriidal meeldiks teile ka?

        1. Lapsed

         Laste pärast muretsemine ei ole mõtetu hala, just lapsed, ehk siis meie eestlaste- eestlaste rahvusriigi tuleviku ja kestmise garant, kultuuri ja rahvuse ning iseseisva rahvusriigi säilimine aegade lõpuni sõltubki just meie lastest ja nii edasi läbi põlvkondade.Kui me laseme võtta lastelt nende õigused ja piirata nende sõna ja valikuvabadust, kasvab meile peale depressiivne ja vaimselt haige uus põlvkond, kes on traumeeritud meie endi seast rumalate ja vastutustundetute politikaanide poolt.

         1. Veel pole hilja

          Veel pole hilja lõpetada narkootikumide tarvitamine ja enesekasvatuse teel arendada elujaatavat suhtumist. Tuleb takistada suurusehulluse mõtteviisiga inimeste tegevust ja nende tegevust, kes suruvad nõrgematele peale vaimset ning füüsilist terrorit.

          1. Abieluvõrdsusseadus legaliseerib inimkaubanduse?

           väga huvitav, kupeldamise eest vangimajas istunud inimkaubitsejast endine bordelliomanik võitleb siin nüüd abieluvõrduse vastu? :-D omalt poolt niipalju, ma ei ole kunagi aru saanud sellest, kuidas minu heteroseksuaalset "traditsioonilist perekonda" - 2 last, kes elavad koos oma isa ja emaga, kuidas suudaks seda minu "traditsioonilist perekonda" mõjutada kellegi teise samasooliste abielu kuskil...? "Traditsioonilise perekonna kaitsjad" - Muretsege oma perekondade pärast, mitte kellegi teise! olgu see siis samasooline perekond, üksikema või "traditsiooniline perekond". Teiste inimeste ellu palun oma nina mitte toppida! Ja samasoolistele peredele, veelkor palju õnne abieluvõrdsuse seadustamise puhul! See petitsioon siin koos inimkaubanduses osalejast algatajaga, neid ei mäleta tulevikus mitte keegi...

           1. Ei ole sellist asja nagu abieluvôrdsusseadus/nagu ka kommentaari autor AR ise on kirjutanud isegi grammaatiliselt juba valesti:(/, vaid on perekonnaseaduse ja teiste seaduste muutmise seadus, mis toob endaga kaasa kooseluseaduse rakendusaktid ja sätestab abielu sõlmimise õiguse kahe täiskasvanud inimese vahel soost sõltumata.Iga inimene, elab ta üksi või perekonnana, kuhu kuulub Eestis Eestlaste Rahvusriigi traditsioonide ja kultuuriruumi järgselt ja põhiseaduslikult mees, naine ja lapsed moodustades ühiskonna, kus me kõik oleme omavahel rahvusena seotud/ lisaks vähemusega muudest rahvustest kodakondsed/.Seadus, mis võimaldab uuest aastast abielluda kahel samast soost inimesel õigusega kasvatada perekonnas ka lapsi, on laste vabadusi piirav ja õigusi rikkuv ning ühiskonna poolt pole praegusel valitsusel mandaati rahvalt sellist seadust ellu viia, milleks peab selle seaduse tühistama. Võimalik on korraldada selles küsimuses referendum, nagu ka paljudes teistes riikideski seda tehtud on ja saada nii vastus meid kõiki nii olulise asja suhtes nagu perekond

          2. Töpselt nagu allkirjad andnud indiviidid

           https://youtube.com/shorts/DPDXu2Yg3Rg?si=4TFfXNCIDAh-KXAu

           Olen lugenud läbi algatuse "NÕUAME ABIELUVÕRDSUSE SEADUSE TÜHISTAMIST!" ja avaldan toetust oma allkirjaga.
           NimiIsikukoodAllkiri