NÕUAME ABIELUVÕRDSUSE SEADUSE TÜHISTAMIST!

Leila Eerits,
 1. Ühisloomes
 2. Allkirjastamisel
 3. Riigikogus
 4. Järelkaja
1192 allkirja kogutud

Riigikokku saatmiseks allkirjad koos! Allkirjastamise tähtaeg: .

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

1192 allkirja kogutud

Allkirjade kogumine on lõppenud. Järgmise sammuna saadavad algatuse loojad pöördumise koos kogutud allkirjadega Riigikogule. Kuna algatuse vastuvõtmine ja menetlemine võib kesta mõnda aega, soovitame tellida meiliteavituse selle algatuse järgmiste etappide kohta, klikkides nupul "Telli teavitus".

Eesti keeles (allkirjastamisel)Vene keeles (tõlge)Inglise keeles (tõlge)

We demand to abolish the law on same-sex marriages!

In the future, laws that affect the fate of an entire state should be adopted only on the basis of a popular referendum!

Marriage is a sacred and indestructible union of a woman, a man, as a rule, with children!

Everyone has the freedom of choice if someone wants to change sex, enter into same-sex marriage. We believe that such a choice should remain an exception, and not equal to the model of the family in which we have lived for a long time, in which we have grown up for generations and in which we raise our children.

The same-sex marriage law passed by the government only satisfies the wishes of some adults, which, at the same time, deprives children of very important basic rights - to have a mother and father, to live with their mother and father.

According to the UN Convention on the Rights of the Child, every child has the right to be with his mother and father, even if the parents do not live together.

The government insists that equality in marriage does not take anything away from anyone. In reality, the opposite happens - this law takes away freedom of speech. From now on, the law tells us to treat same-sex couples as equals, which means that everyone should see these couples as equals. We cannot teach children that family values can change at any time and with every new government.

When a law is adopted for the sake of 2% of the population, leading our country to demographic and spiritual degradation.

Christianity, Islam and Judaism condemn non-traditional sexual relations. The priests are in conflict with the law.

The law on the equality of same-sex marriages is accompanied by legalized sexual misconduct, which gives a green light to sexual extremism, perversion, sodomy, adultery, propaganda of homosexuality and sexism, gender reassignment. From now on, this is only a small step towards the legalization of pedophilia. Unfortunately, Estonia is moving in this direction.

In the future, the Law on Equality in Marriage will give the legal right to engage in human trafficking, more precisely the sale of children, whether from an orphanage or born with the help of a surrogate mother. These kids can't say NO! Same-sex couples are starting to have children. This is unacceptable!

The goal of the gay movement was from the very beginning to destroy the institutions of the family and marriage.

People with life or soul distorted by nature should be treated permanently and much attention should be paid to these processes at the state level.

We are against the government depriving our children of the right to have a natural mother and father!

We are opposed to the government allowing us to spit on the institution of marriage, which for thousands of years has meant the union of a man and a woman!

WE DEMAND THE LAW ON SINGLE PARTNERSHIP BE REPEALED!

Political party KOOS

Menetlusinfo

Kommentaarid

 1. Terve riigi saatust mõjutavad seadused vastu võtta vaid rahvahääletuse- referendumi alusel!

  Kui seadus võetakse vastu vaid 2% elanikkonna huvides, siis viib see meie riigi demograafilise ja vaimse allakäiguni.

  1. Willkommen im Reich! Discrimination of minorities! ...and I am slightly sure, there are much more Pedophiles hetero as homod.

 2. KOOS

  KOOS!

  1. Liikumine Koos/Vmeste

   Antud erakond sai alguse kremlimeelsest liikumisest Koos , kelle kahest juhtfiguurist üks on arreteeritud ja viibib kinnipidamisasutuses ja teine on nimetanud Ukrainas , Butšas toimepandud venelaste masimõrva lavastuseks, viibides ise praegu Venemaal .Seega arvan, et antud nõudmine tühistada abieluvõrdsuse seadus on sisult õige, viies selle küsimuse lahendamise Eestis rahvahääletusele ehk abuelureferendimi otsustada, kuid mitte kremlimeelse liikumise eestvedamisel Eestis .

   1. Ära unusta!

    Abielu on naise, mehe ja nende laste püha ja puutumatu liit!

    1. Isa, ema, olen koos sõbralik pere.

     Vanematekodu on alguste algus ja ainus kindlus inimese elus. Isa ja ema on väikesele inimesele ainulaadne tugi.

     1. Uuesti

      Ei nud sellest kasu ju ennegi. Andsin oma hääle. Midagi ei lugenud.

      1. Legaalne inimkaubitsemine

       Abieluvõrdsusseadus legaliseerib inimkaubanduse. Keda müüakse-ostetakse? Meie kõige väiksemaid ja kaitsetumaid inimkodanikke! Lapsed, kes ei oska veel öelda ega saagi- EI! Jätke inimesed ja normaalne abieluseadus ükskord rahule!

       1. Armastame keskaega?

        Abielutunnistus on vaid paber ja see nüüd lapsi ei kasvata. Mõttetu hala ja paanika selle teema ümber. Algatusele allakirjutanud tahavad kangesti keskaega tagasi pöörduda. Mis seal imestada, rahvameditsiini harrastajate põletamine tuleriidal meeldiks teile ka?

        1. Lapsed

         Laste pärast muretsemine ei ole mõtetu hala, just lapsed, ehk siis meie eestlaste- eestlaste rahvusriigi tuleviku ja kestmise garant, kultuuri ja rahvuse ning iseseisva rahvusriigi säilimine aegade lõpuni sõltubki just meie lastest ja nii edasi läbi põlvkondade.Kui me laseme võtta lastelt nende õigused ja piirata nende sõna ja valikuvabadust, kasvab meile peale depressiivne ja vaimselt haige uus põlvkond, kes on traumeeritud meie endi seast rumalate ja vastutustundetute politikaanide poolt.

         1. Veel pole hilja

          Veel pole hilja lõpetada narkootikumide tarvitamine ja enesekasvatuse teel arendada elujaatavat suhtumist. Tuleb takistada suurusehulluse mõtteviisiga inimeste tegevust ja nende tegevust, kes suruvad nõrgematele peale vaimset ning füüsilist terrorit.

          1. Abieluvõrdsusseadus legaliseerib inimkaubanduse?

           väga huvitav, kupeldamise eest vangimajas istunud inimkaubitsejast endine bordelliomanik võitleb siin nüüd abieluvõrduse vastu? :-D omalt poolt niipalju, ma ei ole kunagi aru saanud sellest, kuidas minu heteroseksuaalset "traditsioonilist perekonda" - 2 last, kes elavad koos oma isa ja emaga, kuidas suudaks seda minu "traditsioonilist perekonda" mõjutada kellegi teise samasooliste abielu kuskil...? "Traditsioonilise perekonna kaitsjad" - Muretsege oma perekondade pärast, mitte kellegi teise! olgu see siis samasooline perekond, üksikema või "traditsiooniline perekond". Teiste inimeste ellu palun oma nina mitte toppida! Ja samasoolistele peredele, veelkor palju õnne abieluvõrdsuse seadustamise puhul! See petitsioon siin koos inimkaubanduses osalejast algatajaga, neid ei mäleta tulevikus mitte keegi...

           1. Ei ole sellist asja nagu abieluvôrdsusseadus/nagu ka kommentaari autor AR ise on kirjutanud isegi grammaatiliselt juba valesti:(/, vaid on perekonnaseaduse ja teiste seaduste muutmise seadus, mis toob endaga kaasa kooseluseaduse rakendusaktid ja sätestab abielu sõlmimise õiguse kahe täiskasvanud inimese vahel soost sõltumata.Iga inimene, elab ta üksi või perekonnana, kuhu kuulub Eestis Eestlaste Rahvusriigi traditsioonide ja kultuuriruumi järgselt ja põhiseaduslikult mees, naine ja lapsed moodustades ühiskonna, kus me kõik oleme omavahel rahvusena seotud/ lisaks vähemusega muudest rahvustest kodakondsed/.Seadus, mis võimaldab uuest aastast abielluda kahel samast soost inimesel õigusega kasvatada perekonnas ka lapsi, on laste vabadusi piirav ja õigusi rikkuv ning ühiskonna poolt pole praegusel valitsusel mandaati rahvalt sellist seadust ellu viia, milleks peab selle seaduse tühistama. Võimalik on korraldada selles küsimuses referendum, nagu ka paljudes teistes riikideski seda tehtud on ja saada nii vastus meid kõiki nii olulise asja suhtes nagu perekond

          2. Töpselt nagu allkirjad andnud indiviidid

           https://youtube.com/shorts/DPDXu2Yg3Rg?si=4TFfXNCIDAh-KXAu

           Olen lugenud läbi algatuse "NÕUAME ABIELUVÕRDSUSE SEADUSE TÜHISTAMIST!" ja avaldan toetust oma allkirjaga.
           NimiIsikukoodAllkiri