NÕUAME ABIELUVÕRDSUSE SEADUSE TÜHISTAMIST!

Leila Eerits,
 1. Ühisloomes
 2. Allkirjastamisel
 3. Riigikogus
 4. Järelkaja
1192 allkirja kogutud

Riigikokku saatmiseks allkirjad koos! Allkirjastamise tähtaeg: .

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

1192 allkirja kogutud

Allkirjade kogumine on lõppenud. Järgmise sammuna saadavad algatuse loojad pöördumise koos kogutud allkirjadega Riigikogule. Kuna algatuse vastuvõtmine ja menetlemine võib kesta mõnda aega, soovitame tellida meiliteavituse selle algatuse järgmiste etappide kohta, klikkides nupul "Telli teavitus".

Eesti keeles (allkirjastamisel)Vene keeles (tõlge)Inglise keeles (tõlge)

Terve riigi saatust mõjutavad seadused tuleks edaspidi vastu võtta vaid rahvahääletuse- referendumi alusel!

Abielu on naise, mehe ja nende laste püha ja puutumatu liit!

Igal ühel on valikuvabadus, tahab ta muuta oma sugu, elada koos sellega, kellega tahab või abielluda. Meie leiame, et selline valik peab jääma erandiks, mitte saama võrdseks peremudeliga, millega oleme elanud juba kaua, milles oleme üles kasvanud põlvkondade kaupa ja milles kasvatame oma lapsi.

Valitsuse poolt vastu võetud abieluvõrdsusseadus on vaid täiskasvanute tahtmiste rahuldamine, mis samal ajal jätab lapsed ilma väga olulistest põhiõigusest- omada ema ja isa, elada koos ema ja isaga.

Tulenevalt ÜRO lapse õiguste konventsioonist on igal lapsel on õigus olla koos ema ja isaga isegi siis, kui vanemad ei ela koos.

Valitsus kinnitab, et abieluvõrdsus ei võta kelleltki midagi ära. Tegelikkus on vastupidi – ta võtab ära sõnavabaduse. Nüüdsest käsib seadus meil paare võrdsena võtta, mis tähendab, et kõik peavad neid paare nägema võrdsena. Me ei saa lastele õpetada, et pereväärtused võivad muutuda igal ajal ja iga uue valitsusega.

Kui seadus võetakse vastu vaid 2% elanikkonna huvides, siis viib see meie riigi demograafilise ja vaimse allakäiguni.

Kristlus, islam ja judaism mõistavad hukka ebatraditsioonilised seksuaalsuhted. Preestrid ja jumalasulased lähevad seadusega vastuollu.

Abieluvõrdsusseadusega kaasneb seadustatud seksuaalne väärkäitumine, mis annab rohelise tule seksäärmuslusele, perverssustele, sodoomiale, abielurikkumisele, homoseksi ja seksismi propagandale, sugumuutmisele. Siit edasi on vaid väike samm pedofiilia seadustamisele. Kahjuks Eesti liigub just selles suunas.

Abieluvõrdsusseadus annab tulevikus seadusliku õiguse tegeleda inimkaubandusega, täpsemalt laste müügiga, on nad siis lastekodust või sünnitatud surrogaatema abil. Need lapsed ei saa öelda EI! Samasoolised paarid hakkavad ostma lapsi. See on lubamatu!

Homoliikumise eesmärgiks on olnud algusest peale perekonna ja abielu institutsioonide hävitamine.

Inimesi, kelle hing hing ja elu on vastuolus looduse poolt määratuga, tuleks saata ravile ning riigi tasandil pöörata sellele protsessile rohkem tähelepanu.

Oleme vastu, et valitsus röövib meie lastelt õiguse omada ema ja isa!

Oleme vastu, et valitsus lubab sülitada meie abielu institutsioonile, mis tuhandeid aastaid on tähendanud liitu mehe ja naise vahel!

NÕUAME ABIELUVÕRDSUSE SEADUSE TÜHISTAMIST!

Erakond KOOS

Menetlusinfo

Kommentaarid

 1. Terve riigi saatust mõjutavad seadused vastu võtta vaid rahvahääletuse- referendumi alusel!

  Kui seadus võetakse vastu vaid 2% elanikkonna huvides, siis viib see meie riigi demograafilise ja vaimse allakäiguni.

  1. Willkommen im Reich! Discrimination of minorities! ...and I am slightly sure, there are much more Pedophiles hetero as homod.

 2. KOOS

  KOOS!

  1. Liikumine Koos/Vmeste

   Antud erakond sai alguse kremlimeelsest liikumisest Koos , kelle kahest juhtfiguurist üks on arreteeritud ja viibib kinnipidamisasutuses ja teine on nimetanud Ukrainas , Butšas toimepandud venelaste masimõrva lavastuseks, viibides ise praegu Venemaal .Seega arvan, et antud nõudmine tühistada abieluvõrdsuse seadus on sisult õige, viies selle küsimuse lahendamise Eestis rahvahääletusele ehk abuelureferendimi otsustada, kuid mitte kremlimeelse liikumise eestvedamisel Eestis .

   1. Ära unusta!

    Abielu on naise, mehe ja nende laste püha ja puutumatu liit!

    1. Isa, ema, olen koos sõbralik pere.

     Vanematekodu on alguste algus ja ainus kindlus inimese elus. Isa ja ema on väikesele inimesele ainulaadne tugi.

     1. Uuesti

      Ei nud sellest kasu ju ennegi. Andsin oma hääle. Midagi ei lugenud.

      1. Legaalne inimkaubitsemine

       Abieluvõrdsusseadus legaliseerib inimkaubanduse. Keda müüakse-ostetakse? Meie kõige väiksemaid ja kaitsetumaid inimkodanikke! Lapsed, kes ei oska veel öelda ega saagi- EI! Jätke inimesed ja normaalne abieluseadus ükskord rahule!

       1. Armastame keskaega?

        Abielutunnistus on vaid paber ja see nüüd lapsi ei kasvata. Mõttetu hala ja paanika selle teema ümber. Algatusele allakirjutanud tahavad kangesti keskaega tagasi pöörduda. Mis seal imestada, rahvameditsiini harrastajate põletamine tuleriidal meeldiks teile ka?

        1. Lapsed

         Laste pärast muretsemine ei ole mõtetu hala, just lapsed, ehk siis meie eestlaste- eestlaste rahvusriigi tuleviku ja kestmise garant, kultuuri ja rahvuse ning iseseisva rahvusriigi säilimine aegade lõpuni sõltubki just meie lastest ja nii edasi läbi põlvkondade.Kui me laseme võtta lastelt nende õigused ja piirata nende sõna ja valikuvabadust, kasvab meile peale depressiivne ja vaimselt haige uus põlvkond, kes on traumeeritud meie endi seast rumalate ja vastutustundetute politikaanide poolt.

         1. Veel pole hilja

          Veel pole hilja lõpetada narkootikumide tarvitamine ja enesekasvatuse teel arendada elujaatavat suhtumist. Tuleb takistada suurusehulluse mõtteviisiga inimeste tegevust ja nende tegevust, kes suruvad nõrgematele peale vaimset ning füüsilist terrorit.

          1. Abieluvõrdsusseadus legaliseerib inimkaubanduse?

           väga huvitav, kupeldamise eest vangimajas istunud inimkaubitsejast endine bordelliomanik võitleb siin nüüd abieluvõrduse vastu? :-D omalt poolt niipalju, ma ei ole kunagi aru saanud sellest, kuidas minu heteroseksuaalset "traditsioonilist perekonda" - 2 last, kes elavad koos oma isa ja emaga, kuidas suudaks seda minu "traditsioonilist perekonda" mõjutada kellegi teise samasooliste abielu kuskil...? "Traditsioonilise perekonna kaitsjad" - Muretsege oma perekondade pärast, mitte kellegi teise! olgu see siis samasooline perekond, üksikema või "traditsiooniline perekond". Teiste inimeste ellu palun oma nina mitte toppida! Ja samasoolistele peredele, veelkor palju õnne abieluvõrdsuse seadustamise puhul! See petitsioon siin koos inimkaubanduses osalejast algatajaga, neid ei mäleta tulevikus mitte keegi...

           1. Ei ole sellist asja nagu abieluvôrdsusseadus/nagu ka kommentaari autor AR ise on kirjutanud isegi grammaatiliselt juba valesti:(/, vaid on perekonnaseaduse ja teiste seaduste muutmise seadus, mis toob endaga kaasa kooseluseaduse rakendusaktid ja sätestab abielu sõlmimise õiguse kahe täiskasvanud inimese vahel soost sõltumata.Iga inimene, elab ta üksi või perekonnana, kuhu kuulub Eestis Eestlaste Rahvusriigi traditsioonide ja kultuuriruumi järgselt ja põhiseaduslikult mees, naine ja lapsed moodustades ühiskonna, kus me kõik oleme omavahel rahvusena seotud/ lisaks vähemusega muudest rahvustest kodakondsed/.Seadus, mis võimaldab uuest aastast abielluda kahel samast soost inimesel õigusega kasvatada perekonnas ka lapsi, on laste vabadusi piirav ja õigusi rikkuv ning ühiskonna poolt pole praegusel valitsusel mandaati rahvalt sellist seadust ellu viia, milleks peab selle seaduse tühistama. Võimalik on korraldada selles küsimuses referendum, nagu ka paljudes teistes riikideski seda tehtud on ja saada nii vastus meid kõiki nii olulise asja suhtes nagu perekond

          2. Töpselt nagu allkirjad andnud indiviidid

           https://youtube.com/shorts/DPDXu2Yg3Rg?si=4TFfXNCIDAh-KXAu

           Olen lugenud läbi algatuse "NÕUAME ABIELUVÕRDSUSE SEADUSE TÜHISTAMIST!" ja avaldan toetust oma allkirjaga.
           NimiIsikukoodAllkiri