Eestimaa kaitseks

Olev-Andres Tinn,

Kommentaarid

Aeg oleks piiramatu kasvu ideoloogia vahetada säästliku kasinuse ideoloogiaga.

Kogu RB ideoloogia on rajatud sellele, et tarbimine üha kasvab ja seda peab turgutama üha võimsam tootmine ning üha massilisem toodete ja tarbijate transportimine. Viimane aeg oleks tunnistada, et Maa on niigi oma taluvuse piiril üle ekspluateeritud ja vaja oleks järsult piirata nii tarbimist, tootmist kui ka kaupade ja rahvaste mööda maailma ringi vedamist. Paraku roheliste algatus sellist säästmist ei toeta, vaid pooldab pigem pikemaid ja massilisemaid vedusid, põhjustades keskkonnale senisest veelgi suuremaid koormusi.

  1. Katsu mitte valetada, Uku. Roheliste seisukohad on kõik programmist loetavad ja need on mõistusepärase majandamise seisukohad - kes oskab, see loeb: http://erakond.ee/index.php/erakond/valimised/riigikogu-valimised-2015/programm

  2. Küll mina juba saan ilma valetamata hakkama! Paraku jutt on roheliste siinsest algatusest, mitte mingitest võltsloosungitest, mille järgi rohelised ise ka ei käitu. Palun, jäta see oma erakonna haipimine ja keskendu ikka rahvaalgatuse teemale! Siin promosid sa ise mingeid hüperkiireid raudteeühendusi. Ootan huviga kalkulatsiooni, mis tõestaks, et selline üle 700 km/h liikuv rong oleks energia ja materjalikulu poolest efektiivsem autobussist.