Seisame Eesti Vabaduse eest

Helen Star Cave,
  1. Ühisloomes
  2. Allkirjastamisel
  3. Riigikogus
  4. Järelkaja

Algatus on arutelufaasis. Esita oma kommentaar.

11 päeva jäänud

Arutelu tähtaeg:

*** Tekst ei ole valmis. Varsti aga on vaja keelelist toimetamist ja vbl isegi seda, et keegi jurist viskaks pilgu peale, et Eesti paragrafisid siia juurde lisada jne. Suur projekt võtab veidike veel aega. Ehk saame selle isegi vene keelde tõlgitud kui valmis on. Võtan kuulda ka teie ettepanekuid seoses selle algatusega, kui kellegil on tagasisidet anda lisade või paranduste kohta, teeme selles koostööd, kuna see mõjutab meid kõiki! Saan aru, et juba tahetakse allkirjastada, aga meil on vaja varuda veidi kannatust :) Senikaua aga võite hakata juba seda linki jagama, et inimesed teemaga varakult tutvuda saaksid, kuna lugemist on palju. Eriti oluline on peatükk ravimi kohta, kui tunnete kedagi, kes on parajasti haige, kuna COVID-19 on esialgselt valesti disagnoositud, ning õigeaegselt saadud õige ravi on äärmiselt oluline.

Kallid kaasmaalased. Siin on meie Rahvaalgatus, et seista Eesti riigi vabaduse eest, mis on veel alles jäänud, ja et seda ka tagasi võita. Et kutsuda korrumpeerunud riigireeturid ametikohtadest lahkuma, et peatada UNNWO-le (ÜRO Uus Maailmakord) täielik alistumine ning Hiina kontrollrežiimi rakendust Eestis. Et peatada Eestis Agenda 2030 arengut ning sellega kaasnevat sotsiaalkrediidisüsteemi, eraelamute kaotust, maakohtade struktuuride hävinemist, inimeste linnadesse elamise sundimist ("sest nii on loodusele hea" - Sustainable Development), kohustuslikku vaktsiini ja kiipi kõigile ja palju muud millega me nõus ei ole. Kui olete juba teemaga kursis, siis palun kerige selle tektsi lõppu, kus on kirjas Nõuded, ja kui nendega nõustute, siis palun allkirjastage ja kindlasti ka jagage teistega. Meil juba arendatakse siin seda sama sotsiaalkrediidisüsteemi mida Hiina juba kasutab oma rahva vaoshoidmiseks, kus inimese sotsiaalset väärtust määrab arvut.

Me sündisime siia praegusteks pöördelisteks aegadeks, et mõjutada muudatuste suunda. Ja me sündisime siia praegusteks valgustavateks aegadeks, et olla vaprad teejuhid. Seisame koos Eesti vabaduse eest. Meie ilus Eestimaa ja meie järgmised põlvkonnad on seda võitlust väärt!

Meie, Eesti Vabariigi kodanikud näeme, et valitsus pole viimaste kuude jooksul käitunud rahvaga autoriteetselt, vaid autoritaarselt, isegi totalitaarselt, alustades totaalse kontrolli ühiskonna loomist ning võttes kiirkorras vastu oma rahvast kahjustavaid seadusi ning otsuseid, unustades oma võimutsemise juures ära seda, et nad teenivad Eesti rahvast.

Teie eriolukorra kehtestamine COVID-19 jaoks ning väited „uudse koroonaviiruse” olemasolu kohta põhinesid valedel eeldustel, mida ei kontrollitud, ning sellele järgnev ebaseaduslik riigi ja ettevõtete sulgemine, isiklike piirangute kehtestamised ja 165 SE vastuvõtmine võttis meilt ära demokraatia, inimõigused ja -vabadused.

Mida avastasid Itaalia arstid COVID-19 kohta, mis oli vastuolus WHO poolt antud informatsioonile? Mis on see haigus tegelikult, mis on selle ravim ja inhibiitor?

Maskide kandmise tegelikud faktid

2. juuni 2020 kirjas nõudsime teilt muuhulgas viiruse ja testide kohta tõendeid. Ootame vastust, mille lisan siia algatusele juurde, kõigile nähtavaks.

165 SE seadusega andsite te Terviseametile õiguse piirata meie põhiõigusi, et algatada isikute kontaktide jälgimist. Neid uusi ametnikke kutsutakse koroonadetektiivideks. Täpselt seda sama on tehtud kiirustades üle maailma korraga, ja tulemusi võib näha nt USAs väga palju, kuidas selle tulemused tegelikult reaalelus välja näevad ja kuidas need ametnikud oma rolli kuritarvitavad. Need "vead" mis seadusega teile välja paistsid ei olnud tegelikult sugugi vead, aga just täpselt nii olidki need juhendid WHO poolt antud, kuidas seda ellu viima peaks. 165 SE on igas aspektis demokraatlike väärtustega vastuolus ning täielikus vastuolus meie põhiõigustega.

Mis on 165 SE ja kontaktide jälgimine?

Koroonadetektiivide töökohtade ebaseaduslikkus.

Praeguseks selgunud tõendite alusel, mis on siin algatuses erinevate lisadokumentides väljatoodud, on kõik sellised tegevused ebaseaduslikud. Oleme veendunud, et Terviseameti inimeste jälgimisplaanid ja koroonadetektiivid on meie õiguste ja eraelu puutumatuse rikkumised. Sellisel meetodil on suur oht võimu ja kontrolli kuritarvitamisel, inimeste hirmutamisel ja ka võimalus hoida kehtiv "hädaolukord" tähtajatult lõpmatuseni. Isegi praegu hirmutatakse inimesi ikka edasi uute võimalike lainetega ja et "see võibki nii jääda".

Olete teinud otsuseid sulgeda kogu riik ja tühistada meie vabadusi ja põhiõigusi haiguse puhul, mida pole tõestatudki, et on COVID-19 ja haiguse puhul, mille suremuse protsent on 0.1% - 0.4%, mis on äärmiselt väike, vastavalt vanusele ja olemasolevatele eluohtlikele haigustele, sama nagu gripp. Vähemalt pooled surmajuhtumid on juhtunud eakate hooldekodudes või haiglates. Suremuse protsent neil kes ei ole hooldekodudes on 0,1%, ehk siis üks inimene 1000-st. Alla 50-aastaste surmade arv on üks inimene 5000-st. Enamus lahkunutel olid eelnevad eluohtlikud haigused. Statistiliselt võib koolilaps surra pigem välguga pihta saades, kui koroona tõttu.

Koroonaviirust kui "COVID-19" või selle muu nimi "SARS Cov-2" ei saa juriidiliselt, meditsiiniliselt ega teaduslikult haiguseks ega ka viiruseks tunnistada. Seda määratlust ei saa vastu võtta ning see muudab nii Koroonakriis 2020 kui ka 165 SE kehtetuks.

Elu „sulgemise” ja „sotsiaalse distantseerumise” vead.

Selle pandeemia ajal on inimõigusi järk-järgult ära võetud, meie iseseisvat elu ja võimalusi on hävitatatud ja meid on valeinfoga terroriseeriseeritud. Järjest rohkem jääb mulje, et kõik on tehtud selleks, et me ise vabatahtlikult hirmust vaktsiine ja jälgimiskiipe nõudma hakkaksime ja alistuksime uuele ÜRO Maailmakorrale, mille tegelikuks juhiks on Hiina, teadmata veel seda, et keskse kontrolli all võib ka meil siin väga varsti olla samasugune natsilik kontrolliv režiim. Ükskõik kui mitu miljonit "annetusi" või "toetusi" teile pakutakse globalistide poolt nagu vabamüürlased, Soros, Bill Gates, WHO, WTO, ÜRO, Bilderberg, Rockefeller või Rothschild, meie, elusad Eesti Vabariigi inimesed, ei ole sellega nõus. Maailma terviseorganisatsioonil ega ka ühelgi teisel välisorganil ega globalistil ei ole mitte mingit õigust piirata eestlaste liikumisvabadusi, ja ka seda mida me tohime teha ja mida mitte, ega anda käske selliste seaduste vastuvõtmiseks nagu 165 SE.

Põhiseadus ei ole peatatud pandeemia ajal ega ka hädaolukorra ajal.

Vaktsiinid ei või kunagi olla kohustuslik või tingimuslik ühiskonnast osavõtmisest.

CDC, WHO ja Bill Gatesi korruptsioon viiruse patendiga, viiruse tuvastamisega, määrdunud mittetöötavate testidega ja altkäemaksudega.

Kuidas CDC on USA-s veel seadusi rikkunud?

Nende ja muude tuvastatud valede tulemusel on teie poolt antud eriolukorra ja ka hädaolukorra korraldused, k.a. kõik muud korraldused mis nendest tulenevad, ebaseaduslikud ja jõustatamatud.

Nüüdseks juba rohkem kui 100 riiki nõuavad koroonaviiruse kriisi sõltumatut uurimist.

Pärast väidetavalt "suure pandeemia" poolt põhjustatud tõsist kahju ja majanduslikke raskusi Eesti Vabariigi kodanikele, esitasid CDC ja NIAID ning ja mitmed juhid vastavates riikides ettepaneku kuulutada välja põhiseaduste rikkumise tingimuste standardite muutmist, mis oleksid neile endile kasulikumad suurema keskse kontrolli saavutamiseks, mille järgselt koheselt sündis ka Hädaolukorra seadus 165 SE.

Riigi täieliku taasavamise tingimuseks on "ülemaailmse valitsuse" poolt seatud nii vaktsiini kui ka ravi olemasolu, kui ka testimise ja inimeste jälgimise arendamine - mõlemad millest saavad kasumit ainult osavõtvad pooled ja nende kaasliikmed. See näib olevat monopoolne seaduse ühetähenduslik rikkumine ja kui nii on, siis tuleks kõik osavõtvad pooled selle eest viivitamatult kogu seaduse ulatuses vastutusele võtta, selle asemel, et nende pilli järgi tantsida.

Eesti valitsus on rahvale teadmata ja rahva nõusolekut saamata sidunud ennast mitme meie riigi ja elu muutva programmiga, nagu nt Agenda 2030 (varem Agenda 21) mis on ÜRO plaan maailma täielikuks üle võtmiseks, mida on planeeritud juba aastast 1992. Seal on näiteks kirjas, et plaan on vaktsineerida kõiki inimesi maailmas ja et vaid vaktsiinipassiga saad ühiskonnast osa võtta. Kui vaid inimesed veel teaksid, et selle agenda "Sustainable Development", mis kõlab iseenesest pealkirjana hästi, on tegelikult programm veelgi enam meie vabaduste ära võtmiseks ja ühtse keskse kontrolli loomiseks. Selle Agenda 2030 järgi on esiteks loodusvarade säästmiseks liiga palju inimesi siin maa peal, kuna me tarbime juba praegu rohkem ressursse kui maa taastada jõuab. Siis seal on veel kirjas ka plaan lõpetada ära erakinnisvarad, lõpetada järk-järgult struktuuride toetamised maakohtades, et rohkem inimesi linnadesse meelitada (kuna nii on loodusele hea), ja plaan on lõpuks kõik inimesed lasnamäe taolistesse korteritesse ajada, kus ühetoaline elamu peaks kahele inimesele olema rohkem kui piisav, "sustainable communities". Kõik on selleks ajaks internetis, ka muuseumid, kinod, kontserdid, teatrid, koolid jne, et inimene ei peaks enam liigeldes CO2 nii palju õhku paiskama - jätkusuutlik arendus! Ja muidugi kaotada ära erasõidukid. Ühistransport on aga tasuta.

Kõik mis praegu toimub oli detailselt välja kirjutatud ka Rockefeller - Lock Step, 2010 stsenaariumis, et kuidas luua ühtset maailmavalitsust. Ja juba on ka näha seda, kuidas käib kuidagi paaniliselt ja kiirustades UNNWO vägisi ellu pressimine. Selle Uue Maailmakorra, Ühtse Valitsuse keskmeks oleks Sorose jutu järgi Hiina, kuna neil on juba väga palju keskseid kontrollimissüsteeme paigas: näo tuvastused igal pool, sotsiaalne krediit, kontaktide jälgimine jne. Hetkel jääb ainult loota, et maailm ise hakkab nägema UNNWO tegelikkust ja suudab seda peatada, enne kui on liiga hilja. On inimesi, kes on sellest juba üle 20 aasta hoiatanud. Nüüd on see viimane aeg käes, kus on eluliselt oluline silmad täielikult avada.

Nii Pompeo kui ka NY Cuomo on videotes välja öelnud, et see pandeemia on "live exercise" ja "preparation drill", mis saab läbi 2020 septembris. Nüüdseks aga levivad jutud, et sügisel tuleb teine laine mis tuleb hullem.

Arvestades kõikide kahtlaste asjaoludega, pole see sugugi ime, et inimesed kutsuvad seda praegust olukorda Plandeemiaks, meie globaalse ajaloo kõige suuremaks "false flag" operatsiooniks, et ellu viia täielik globaalne kontroll, Uue Maailmakorra (UNNWO) rajamiseks.

Meie Eesti Vabariigist hooliva kodanikuna, põliseestlasena, esitame teile ülaltoodud avalduse väitega, et eespool nimetatud fakte tuleb arvestada iga ebaseadusliku ja riigireeturliku ametniku ja meetme viivitamatuks kõrvaldamiseks ja peatamiseks.

Valitsus oma võimu ja kontrolli haaramises ei tohi ära unustada, et nad töötavad inimeste heaks, kõrgeim võimukandja Eestis on rahvas, ja me ei pea alluma nende poolt esitatud türannilistele käsklustele. Riik ja valitsus ei ole meie ülemus. Me oleme suveräänsed ja vabad elus inimesed. Meie vabadused ja õigused ei ole meie valitsuse omand ja valitsuse otsustada. Vabadust ei antud meile valitsuse poolt, ja valitsus ei saa meilt seda ka ära võtta. Vabadus on meie kõigi sünniõigus.

Kõikide riigiametnike prioriteet peab olema tegutsemine Eestimaa ja selle elanike hüvanguks. Koroonakriis 2020, 165 SE ja koroonadetektiivid, Agenda 2030, ID2020, quantum dot tattoo, 5G, näotuvastus tänavatel, keemiarajad, lageraied, sotsiaalkrediit, sotsiaalne distants, kohustuslikud maskid, kohustuslik kiip, kohustuslik vaktsiin, sularaha kaotamine ja riigireeturid kes võtavad vastu Eesti kohta käsklusi ja/või "annetusi" välisriigi isikutelt ja ühingutelt, ilma meie hääletamiseta ja nõusolekuta, ei ole meie rahva huvides.

Kõiki „tervete inimeste karantiinid”, „mittevajalikud" tööd, "kohustuslik sotsiaalne distants", "tervel inimesel kohustusliku maski kandmine", "avalike ruumide ja ettevõtete sulgemised" ja muud totalitaarsed käsklused on tõestamata viiruse alusel üles ehitatud, kasutades vigaseid teste, seeda kõik need meetmed on Põhiseadusega vastuolus. Panna terve riik, kogu maailm kinni 0.26% suremuse protsendi pärast, ei saa olla mitte kuidagi õigustatud, kui statistiliselt riigi sulgemise tagajärjel sureb tegelikult mitu korda rohkem inimesi.

Karantiin on siis kui piiratakse haigete inimeste liikumist. Türannia on siis kui piiratakse tervete inimeste liikumist. Me ei nõustu türanniaga.

Demokraatliku õigusriigi põhimõtteid tuleks alati järgida ja elu peab tervetele inimestele normaalseks jääma.

Soovime, et võtaksite demokraatlikku eeskuju näiteks Rootsilt, kus valitsus rahulikult paanikat külvamata, hirmutamise ja kontrollimise asemel, teavitab ausalt olukorrast ja annab vajalikke soovitusi, rõhutab kui oluline iga soovitus on ja miks, ning kohtleb oma kodanikke kui täiskasvanud inimesi, hoides alles mõlemapoolset austust ja väärikust, jättes inimestele alles kõik inimõigused, põhiõigused ja vaba tahe ise otsustada asjade üle, et kas ta soovib kanda maski või mitte, kas ta tahab vaktsiini või mitte, külastab näitust või mitte, ja kui palju pikivahet ta teistega hoida soovib. Haiged peaksid olema karantiinis, mitte terved. Te peate jätma ka ettevõtetel alles ise otsustada kuidas käituda. Ärge unustage, me ei ole teie omand, ja te võite anda ainult soovitusi.

Ebateaduslikult põhjendatud hirmu ja paanika külvamine ning ebaproportsionaalsed türannilised reaktsioonid ei õigusta meie inimõiguste ja kodanikuvabaduste äravõtmist ning meie majanduslikku hävitamist, ei nüüd ega ka kunagi tulevikus.

Kes otsustas, et viiruse või pandeemia ajal Põhiseadus ei kehti?

Kõik kes sellele ebaseaduslikule türanniale kaasa aitasid, sellel lubasid juhtuda, seda toetasid ja selle poolt hääletasid ilma meie nõusolekuta, tuleb võtta vastutusele ja teha kindlaks, et mitte midagi sarnast ei saa enam tulevikus kunagi juhtuda. Need isikud tuleb koheselt oma ametipostidelt eemaldada, enne kui veelgi rohkem meie rahvale kahju teevad. Tuleb võtta vastu või kohandada seadusi, mis seda meile garanteerivad. See kogu Plandeemia on osa Eesti ära andmisest globalistidele, kes soovivad keskse kontrollsüsteemiga Uut Maailmakorda. Kõiki, kes on globalistidelt vastu võtnud "toetusi" või "annetusi", või on käinud nende salajastel Bilderbergi või muudel sarnastel kohtumistel, ning on samal ajal riigi otsustajad, tuleks põhjalikult kriminaalselt uurida, kuna tegu on kriisi ajal riigi reetmisega.

Riigiametnikud väidavad, et võtavad ära meie vabadusi meie enda kaitsmiseks või looduse kaitsmiseks, rahvatervise nimel või mis iganes "hea tiitel" nimel, meie endi huvides, aga meie jaoks ei ole see meie huvides, kui peame alistama oma vabadused ühtsesse kesksesse maailmakorda ja kontrolli, peame laskma ennast 24/7 jälgida ja kiibistada ja vaktsineerida ja 5G-ga kiiritada kuni mõne põlvkonna pärast oleme steriilsed. Kaotada Eesti uuele maailmakorrale ei ole meile vajalik, et hoida kokku ja vältida tulevikus pandeemiaid. Või mis iganes uue ilusa reklaamtekstiga nad välja tulevad ("happity"), me teame väga hästi, mis on nende plaan.

Kasutades meediat võlts narratiiviga, et rahvast massiliselt ajupesta ja hirmutada politiilistel eesmärkidel on kuritegu. Nii mastaapset "false flag" sündmust saab võrrelda kodusõjaga.

Koroonakriis 2020 ja 165 SE on hullem kui isegi Natsi-Saksamaa Hitleri ajal. See on jõledus, mida valitsus on kasutanud absoluutse võimu ja kontrolli ebaseaduslikuks haaramiseks, ning sellel pole tänapäevases demokraatias mitte mingit õiguslikku kohta. Nende uute otsuste suhtes ei arutatud korralikult ega hääletatud nii nagu meile vaja oleks olnud, ning selle tulemuseks oli demokraatia peatumine. 165 SE poolt hääletanud inimesed isegi väitsid, et ei saanud aru mille eest nad tegelikult hääletasid! Aga oli vaja otsus kiiresti vastu võtta?

Nõuded

* Nõuame, et te taastate viivitamatult meie põhiseaduslikud õigused ja tühistate sellest tuleneva 165 SE, ja et võtate koheselt Terviseametilt tagasi kõik need õigused, mis neile Hädaolukorras üle anti. * Terviseameti uued koroonadetektiivide töökohad tuleb koheselt tühistada. * Et enne 2020 sügist peab koroonaiirus COVID-19 olema tōendatud Koch postulaatide järgi ja jälgides "kullastandardit". * Et enne 2020 sügist peab olemas olema korrektne diagnostiline ja ligi 100% toimiv koroonaiirus COVID-19 testimise võimalus, mis testib päriselt ka seda viirust ja mitte geneetilist materjali ja RNA järjestust, mis on peaaegu meis kõigis olemas nagunii. * Mittetöötavad RT-PCR testid ei saa olla mitte mingil juhul kohustuslikud. * Nõuame, et testimised ei oleks tervetel inimestel kohustuslikud. * Nõuame, et maskide kandmine ei oleks tervetel inimestel kohustuslik. * Nõuame, et vaktsineerimised ja kiibistamised ei oleks mitte kunagi kohustuslik. * Nõuame, et vaktsineerimised ja kiibistamised ei oleks mitte kunagi tingimuseks, et inimene saaks ühiskonnast osa võtta, reisida, üritustel osaleda, koolis või tööl käija jms. * Valitsusel ei saa kunagi olla õigust otsustada meie kehade üle, mida sinna sisse süstime, kiibistame, või milliseid muid riske keegi oma kehaga soovib võtta või mitte võtta. Meie keha, meie tahe! * Nõuame, et demokraatlikus, põhiseadus ja põhiõigused ei kao ära epideemia ajal. * Pandeemia ajal nõuame reaalsele olukorralle vastavat mõistlikku proportsionaalsust, kasutades reaalseid andmeid ja mitte korrumpeerunud osapoolte pakutud mudeleid. * Pandeemia ajal võite inimestele seletada olukorda ja anda soovitusi, millegiks enamaks teil õigust ei ole, teid pole selleks valitud. * Nõuame, et digivaluuta ei saa kunagi olema kohustuslik ega tingimuslik ning et sularaha jääks alati alles. (Me teame väga hästi, et kiibiga digivaluuta on järjekordne viis meie kõikide pidevaks jälgimiseks ja kontrollimiseks. Ja et kui tulevikus nt kui tekib olukord, kus kodanik pole poliitikute meele järgi, võidakse iga hetk tema kiip deaktiveerida, mis tähendab siis seda, et ta ei saa enam kuskile minna ega ühtegi tehingut teha. Globalistide ettekirjutatud plaani järgi tuleviku kiibil on olemas kõik meie isiklikud andmed, meditsiinilised andmed, panga konto, jälgitakse igat ostu, GPS mis jälgib igat meie liikumist 24/7. Kõik selle nimel, et inimesel oleks veidike mugavust ja saaks käega viibates maksta või uksi avada. Aga kiibid on väga suure turvariskiga, kuna neid on võimalik häkkida) Igaüks peab saama ise enda jaoks otsustada, vaba tahte alusel, et kas tema jaoks on see veidike lisa mugavust väärt turvaohtu ning privaatsuse täielikku kaotust, või mitte. * Nõuame rohkem ausust ja läbipaistvust teie otsustes, ja rohkem suurtes elumuutvates otsustes hääletustega rahva kaasamist. * Nii suurte tähtsate otsuste vastuvõtmisel tulevikus, nagu nt 165 SE, ID2020, Agenda 2030, 5G alates 26Ghz, UNNWO jne - peate kaasama inimesi rahvahääletustes, ja seda ei tohi mitte kunagi enam teha korrumpeerunud organisatsiooonide või rikkurite hirmutamisele alludes ja sedasi kiirustades, eriti siis, kui enamus otsustajad ise ka aru ei saa, mille eest nad täpselt hääletavad. See võib olla meie suveräänsusele äärmiselt ohtlik. * Tuleb kindlaks teha, et mitte kunagi tulevikus ei oleks enam võimalik valeinfo alusel tekitada meile kõikidele mitmekordselt rohkem kahju, kui päästa proovitakse. * Nõuame, et viiruse epideemia ajal ainult haiged inimesed peavad kohustuslikult testima, maske kandma ja karantiini jääma kuniks vajalik. Tervete inimeste elu peab normaalselt saama jätkuda koos kõikide vabadustega. Kui terve inimene soovib kanda maski, hoida sotsiaalset distantsi, desinfitseerida iga kahe sammu tagant, vältida reisimisi , töötada kodukontoris jne, see kõik see peab jääma tervetele inimestele enda vaba tahte otsuseks. * Nõuame, et ilma Eesti kodanike nõusolekuta ja loata (hääletades erinevate punktide eest!) ei tohi praegu võtta mitte ühtegi edasist sammu kohustusliku vaktsiini, kiibi, 5G, ID2020, 165 SE, Agenda 2030, UNNWO ja muude meie kõiki mõjutavaid ja meie elusid muutvate otsuste täitmiseks. * Nõuame, et ilma Eesti kodanike nõusolekuta ei või võtta vastu mitte ühtegi natsilikku mittedemokraatlikku jälgimise ja kontrollimise seadust, ükskõik kui suur paanika teil võib hetkes olla või ükskõik kui palju keegi teile selle eest raha pakub. * Nõuame, et tühistate koheselt sunniviisilise "sotsiaalse distantseerumise" ja igasuguse muu korruptiivse UNNWO-laadse poliitika, mis on "jaga ja valluta" printsiibil. * Nõuame, et keelustaksite valede andmetega masside hirmutamist, ajuloputamist ja manipuleerimist vaktsiini, kiibi ja UNNWO narratiivi edendamiseks. * Nõuame, et siit hetkest alates te ei luba enam ühelgi korrumpeerunud vabamüürlasel (riigi reetjal) teha meie riigi ja inimeste eest otsuseid, kes on globalistide poolt ära ostetud (Soros, Gates, ÜRO, WTO, WHO, Rockefeller, Rothschild, Bilderberg) poolt "toetuste" ja "annetustega", kellel on ilmselge huvide konflikt ja kel pole ammu enam Eesti südames, ja kes on nõus meid kõiki raha eest NWWO kontrolli kätte loovutama. Need isikud võtavad vastu kõiki oma käsklusi väljastpoolt Eestit ja ei pea lugu absoluutselt Eesti rahva soovidest ja vajadustest. Eestis peab meie saatuse üle otsustama Eesti rahvas. Meie privaatsusi, vabadusi, inim- ja põhiõigusi hävitatakse sammhaaval valede väidete ja hirmutamise alusel. Praegused riigijuhid lasevad sellel toimuda. Agenda 2030 "Sustainable Development" on võlts kaunistusega reklaamtiitel meie vabaduste kaotamiseks. Samamoodi nagu ka UNNWO on saanud reklaamilise pintsliga uue värvikihi, et ühtne maailmavalitsus ja keskne totaalne kontroll meie kõigi üle Hiina stiilis natsiliku režiimiga, inimeste jaoks ilusasti kõlama panna, et me kõik vabatahtlikult sellega nõus oleksime, sest "happytalism" kõlab ju nii toredalt! Me näeme mis te teete, ja ei ole sellega nõus.

See "pandeemia" ei ole viiruse pärast. See on seotud korrumpeerunud poliitikutega, kes kuritarvitavad praegust olukorda, et läbi hirmutamise haarata Eesti rahva üle täielik keskne kontroll, et aidata edendada ühtset maailmavalitsust ja uut maailmakorda. See esimene leebem laine tõenäoliselt oli nagu katse, et näha kui kerge oli meid panna alistuma ja loobuma oma kõikidest vabadustest lubatud turvalisuse nimel, et teise lainega astuda ära see lõplik samm ning võtta täielik kontroll nagu Hiinaski, ja kehtestada tähtajatu hädaolukord. See on suure tõenäosusega ka ainuke tegelik põhjus, miks 165 SE nii kiirustades vastu võeti, sest ühtegi loogilist ega meditsiinilist põhjendust sellele ei leidu.

See plandeemia puudutab meie Vabariigi demokraatiat, mis on mõjutanud meid kõiki. Tuleb kindlaks teha, et mitte midagi sellist ei saa meie riigis enam mitte kunagi juhtuda. Tuleb kindlaks teha, et te seisate ja kaitsete meie vabadusi ja põhiõigusi, nii nagu me valisime teid seda tegema. Ärge unustage, te töötate meie heaks!

Tulevikus kui kuulutatakse välja "pandeemia", tuleb selle tõesust varakult kontrollida. Tuleb kindlaks teha, kas pakutud testid üldse töötavad, ja enne kasutamist, et kas nad on puhtad või on juba eelnevalt viirusega määrdunud. Tuleb tegutseda vastavalt reaalsetele numbritele ja tuleb kasutada mõistlikku proportsionaalsust, austades inimõigusi ja meie põhiõigusi. Inimesi tuleb kohelda kui täiskasvanuid ja tervetel inimestel peab elu saama jätkuda normaalselt.

Karantiini võib panna haigeid inimesi, mitte terveid. Maske peaksid kandma haiged inimesed, mitte terved. Testima peaksid haiged inimesed, mitte terved.

Tänan kõiki ministreid, kellel on veel Eesti südames alles, kes meie vabadusest ja iseseisvusest hoolivad ja selle eest ka veel seisavad. Ma loodan, et võtate seda Rahvaalgatust tõsiselt meie kõikide eestlaste ja ka siin elavate muust rahvusest kodanike nimel, keda ülaltoodud ebaseaduslikud tegevused on mõjutanud ja murelikuks teinud. Eesti Vabariik peab jääma vabaks, ja ei tohi enam mitte kunagi globalistide hirmutamisele sellisel viisil alluda ja sellega nii kergelt oma raskelt võidetud vabadusest loobuda! Juba praegu me võime näha, kuivõrd palju Hiina kontrollib WHO-d ja ÜRO-d. Üheskoos me saame sellest pettusest ja hullumeelsusest üle ning võidame meile, oma lastele ja lastelastele tagasi väärilise elu. Näitame neile kuidas seista oma põhiõiguste eest, et ka nemad ei lubaks oma tulevikku rikkuda kompromiteeritud poliitikute poolt, kes teevad täpselt seda mida rahastajad neile ütlevad.

Vbl oleks oleks aeg hoopis hakata inimesi juba varakult koolieas rohkem harima selle kohta, kuidas hoida tugevat immuunsüsteemi, et meie kehad ise saaksid erinevate bakterite ja viirustega hästi hakkama (k.a koroonaga ja vähirakkudega, mis enamus meil kõigil nagunii olemas on). Jälgides kiibiga meie igat liikumist ja tehingut 24/7, ja süstides sisse vaktsiine, mis sisaldavad mürgiseid metalle ja aborditud loodete kudesid, ei saa olla lahendus. Me ei ole sellega nõus.

On aeg ärgata!

Helen Star Cave

"Kuhu me läheme ühes, me läheme kõik koos". PS. Kes veel näinud ei ole, soovitan vaadata eesti keeles seda dokumentaali.

Kuidas meie maailma süsteem on üles ehitatud? Kuidas jaguneb võim? WAR CASTLES: UN New World Order, WTO, NATO for global world enforcement, Bilderberg, Deep State, Rothchilds Banking, global tax, 9/11 inside job, global digicurrency on microchips inside skin, GPS tracking with microchips, total control, history and warning.

Varjudest välja: https://youtu.be/MY8Nfzcn1qQ на русском: https://youtu.be/LTFis7X6cBc

Mõned teemaga seotud eesti keelsed artiklid:

  • Rait Maruste: eriolukord parlamentaarses riigis "Meil võivad valitsuse liikmeteks olla ka inimesed, kes pole saanud demokraatlikku legitimatsiooni valijailt. Seeläbi saame olukorra, kus mittevalitud inimesed otsustavad põhiseaduse aluspõhimõtete ja põhiõiguste ja vabaduste ning riigi toimimise põhimõtete kehtivusmäära üle."
  • Rait Maruste: eriolukorrast kriitiliselt "Kujukas näide parlamentarismi põhimõtte ja demokraatia eiramisest on kobarseaduste paketi esitamine riigikogule kui vältimatu ja kiire "võta või jäta" menetlusena. Parlament pannakse sundolukorda, mis ei tule kasuks ei õigusloome kvaliteedile, riigikogu reputatsioonile ning parlamentarismi olemuslikule rollile."
  • Rait Maruste: rahva šokeerivalt hääletu alistumine

Kommentaarid

  1. Separate initiatives

    It might be better to break this text down into discrete initiatives in order to maximize its chances of success. For example, as a separate initiative, you could make a good case that our constitutional and human rights (including what we choose to put into our bodies) should be inalienable. I would support this. Separately, there is also a need to limit government powers in an "emergency situation". Obviously, government needs to act fast and therefore may not be able to consult the people but this should not give the government free-reign to pass any legislation it wants. It looks like they passed laws to keep certain "emergency situation" powers after the end of the emergency (e.g. powers to enforce social distancing rules). I would also refrain from making unsubstantiated claims based on circumstantial evidence (e.g. linking the pandemic with 5G networks); you need causal evidence. This will likely hurt your chances of garnering support.