PEREKONNA PRIVILEEGI KAITSEL - abielu on ühe mehe ja ühe naise vaheline liit

Kenno Põltsam,

Kommentaarid

LAHE :D

Kui tahad hoida nii nagu oli vanasti, siis mina olen gay, kuid ma olen nõus sellega, siis kui hoitakse täieliku vanad abielu tingimused. Seal, kus vanemad valisid oma lastedele paari kui ka - (tsitaat mis tähendas vanasti abielu ja mis oli reeglid): Traditsioonilised põhimõtted, mis reguleerisid abikaasade valikut, hõlmasid kohustuslikku või eelistatud leviraati (tava, mis nägi ette abikaasa läheduse järjekorras lese abielu surnud abikaasa venna, mõnikord ka teiste sugulastega), sororat (tava, mis nägi ette lese abielu õega) tema surnud naine), nõoabielu (nõod või nõdade vaheline abielu). Miks heterod valivad mis on traditsioon ja mis ei ole traditsioon? Traditsioon sinu jaoks ja minu jaoks on erinevad asju. Miks sa valisid traditsiooniks ainult see, et mees+naine, kuid miks sa ei ole nõus sellega mis oli vanadest ajast traditsioon. Miks see oli muutunud? Las jääb siis õige traditsioon mis oli vanast ajast. Hoidke traditsioonid siis täiesti. Mitte nii, et see abielu traditsioon ma hoian, aga see abielu traditsioon mulle ei soobi või ei meeldi ja ma seda siis ei hoia. Kas tead vastus selle küsimusele? Õige vastus - maailm muutub, kõik läheb õigemaks ja paremaks. Me kõik oleme inimesed. Ma maksan maksud ja riik peab inimesed arvestata võrdselt. Kui riik see kord ei tee võrdselt, siis me kõik küsime oma maksud tagasi ja räägime sellest, et me ei ole nõus maksta siis maksud tulevikus kuni me ei ole võrdselt! Ja tead, kes sel juhul kaotab? Kindlasti sina ja sinu laps, kes käib tasuta kooli, tasuta seal sööb jne. Meid on väga palju! Ja palju geid ja lesbi juhtkonnas, kes kindlasti maksavad palju rohkem maksud, kui sina!

  1. обычно все противники однополых отношений обычно завуалированные гомосексуалисты и все время любят разных мужиков обычно склонных к тоталитарным режимом. вадим вы что путина любите?))))))

  2. Overtoni aknast oled midagi kuulnud? Sedasi saab inimese söömise samuti taas ju muuta iseenesestm6istetavaks ja kohustuslikuks, öeldes "maailm muutub", kuigi selle taga on tegelased kes ei kannata oma nime ega rahvuse väljaütlemist! Muide, kus kohast ta siis õigemaks ja paremaks muutub?! Overtoni aken -- Maailm ei muutu, vaid MUUDETAKSE nende poolt ja vaenujõuga, küll absurdiga, siis rahaga, ning siis terrori, seaduste ja vägivallaga. Ei muutu midagi paremaks, kui kogu see käsuliin ja "väärtused" võetakse ametnike pastakatest, mis on põhiseadusega vastuolus ja need kes on selle "väärtuste" autorid ega ei käitu selle järgi, ning lõhuvad riiki ja rahvast ning ühiskonna algrakukest -- peret. Mis mulle aga ei mahu pähe et need kes ütlevad et muutuste aeg "muutuste" aeg (mis on põhjendamatud seejuures), kritiseerivad ja sildistavad neid kes jätkavad vanaviisi, isegi kui pole nemad veel homosid kritiseerinud. Vaadake korraks-- need "värvilised revolutsioonid" ega pole rahva algatatud, vaid on väljastpoolt tulnud mõju kelle käsutuses on kogu maailma pangandus, kinotööstus, massimeedia... Need samad nimed kes toetavad seda, on ka kogu karoona toetamise taga. Õige vastus on -- kirik ja piibel!! Ning abielu jäägu ikka mehe ja naise vaheliseks liiduks. Ainult. Mitte kassi, aiatooli ja ratastraktori vahel.