Võru-Valga Maanteele uus tasane teekate.

Stevin Leer,
  1. Ühisloomes
  2. Allkirjastamisel
  3. Riigikogus
  4. Järelkaja
946 allkirja
ALLKIRJASTA

54 allkirja puudu Riigikokku saatmiseks. Allkirjastamise tähtaeg: .

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

Võru-Mõniste-Valga maantee on juba aastaid halvas seisus ning nagu näha siis ei paista kuskilt otsast et oleks lootust lähi aastatel uuele teekattele.

Pindamisest ja “ebatasase tee” märkide panemisest ei ole mitte mingit kasu, sõidukid on kivitäkkeid täis ja tuuleklaasid mõrades. Suurte vihmade korral on teel olevad lohud vett täis ja tehakse lompide vältimiseks ohtlikke põikeid, riskides vesiliugu sattumisega. Põikpraod ja ebatasasus kulutavad enneolematul kiirusel sõiduki veermikku, ning sillaosasid.

Kehtivas teehoiukavas aastateks 2023 kuni 2026 pole ette nähtud riigitee 67 Võru-Valga rekonstrueerimist ühelgi lõigul - see on vastus mille sain kui võtsin ühendust Transpordiametiga. Ja kes teab kas ka peale aastat 2026 midagi muutub. Aastaid lihtsalt ootamist ja lootmist ei ole antud olukorras kasuks. Pole mujal piirkondades kohanud nii halvas seisus maanteed. Kannatus on jõudnud niivõrd kaugele et tuleb ise midagi ette võtta. Selleks teen rahvaalgatuse kuna tean et pole ainus kes selle probleemiga silmitsi seisab. Mõistan et eelarved on piiratud kuid allkirjad võiksid raha liikumise protsessi kiirendada kohta kus seda päriselt vaja on.

946 allkirja

54 allkirja puudu Riigikokku saatmiseks. Allkirjastamise tähtaeg: .

Anna sellele algatusele oma allkiri!

Allkirjastada saab vähemalt 16-aastane Eesti alaline elanik.
🚫Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta.🚫

Menetlusinfo

Kommentaarid

    Olen lugenud läbi algatuse "Võru-Valga Maanteele uus tasane teekate." ja avaldan toetust oma allkirjaga.
    NimiIsikukoodAllkiri