Jätta abielu määratlus muutmata

Mõttekoda PESA, Martin Ehala,

Kommentaarid

kuningannad ja draama

Kes nüüd draamakuningannad on? Kas samasoolised või antud algatuse algatajad ja allakirjutajad? Hirmus maailmalõpp tuleb kui abieluseadust muudetakse. See, et teie ainult oma mätta otsast maailma vaatate ja seda umbusku ja kibestunud meeleolu külvate, ei tähenda, et enamus seda teeks. Tore, et te taas nn "eesti vaenlaste" kaardi välja käite. Kaua te jaksate seda liputada? Kes need vaenlased teil on? Tulnukad? Hääled peas? Inimsööja seened? Päris haige algatus draamakuningannadelt.

  1. https://arvamus.postimees.ee/7772256/heido-trofimov-vordsuse-asemel-kaotatakse-abielu See peaks nüüd piisav selgitus olema neile, kelle "avar silmaring uudsusele ei võimalda aduda kaasnevaid ohte ja kelle mõttemaailm on häälestatud ainult segasummalaadsele tohuvapohule"! Kui aga vajate elukogemust ja oma nahal tunda saamist, siis võib iga kell reisida Eestist välja ja ammutada kogemusi maailmas reisides. Eestisse ei pea sisse tassima probleeme! Ei saa näitena mainimata jätta covidit, sest needsamad nüüd juba nimetatuna "draamakuningannadeks" tollel ajal olid needsamad "lamemaalased,putini käsilased jne" heal lapsel palju nimesid, on osutunud tänase seisuga oma arusaamadelt, mõttelaadilt, suhtumiselt, kahtlemiselt, õigeteks ning "eksperimentaalvaktsiini sundijad, kisajad,propageerijad" valedeks oma arusaamalt. Tänaseks on see tõestatud on alanud ka kohtuprotsessid nende üle. Ehk jõuab ära oodata kohtuprotsesse Eestisse või siis Eesti nn "mainekate" vastutusele võttu mujal, kus protsessid käivad? Ei ole aga siiani kuulnud mõnitajate, sundijate, laimajate, "mainekate" jpt, suust vabandusi, vaikus? Nüüd siis taas mõnitajad, laimajad, "mainekad" uuel ringil siltide ja hellitusnimede kleepimisega, endal aga puudub igasugune tõepõhi asja sisuga süvitsi tutvumisel. Vastus, mis järgneb teatud aja möödudes on jälle sama "mõistust ja selgroogu omavatel" osutub õigus olema"! Miks ei õpita ajaloost, miks ei uurita eelnevalt riikidest, kus selline looduse vastane tegevus on saanud normaalsuseks, miks ei uurita mis probleemid see endaga kaasa on toonud riikidele? Seksuaalvähemusi peale omasooliste on teisigi, miks neid siis omasoolised ei väärtusta? Miks neist omasoolised üle astuvad ja ainult enda peale mõtlevad? Miks omasoolised jäljendavad pereelus isa ja ema rolli, miks nad ei ole välja mõelnud oma peremudelit? Miks omasoolistel on samad pereprobleemid kui heterotel? Miks omasoolised vahetavad partnereid tihemini kui heterod? Miks loodus ei ole andnud omasoolistele omavahelist sigimisvõimet kui see nii normaalne on? Miks sünniga kaasa tulnud dna jääb muutmatuks, ükskõik kui palju kordi arstid vahele segavad või soovijatel ümberlõikusi teevad? Miks jääb omasooliste luustik, üldine kehaehitus, raamistik, ikka samaks, peale igasuguste hormoonsüstide,tablettide, jm tarvitamist, jne? Sama on ka ümberlõikuste puhul, kehaehitus,raamistik jääb muutumatuks! Miks mehed ei sünnita, miks vajatakse vastassugu, nii ka lesbide puhul,vajatakse vastassugu? Ehk on vaja haridust täiendada või loenguid võtta õppinud spetsialistidelt, kui muidu on raske mõista "miks on nii, aga mitte teisiti"? Ei maksa mõnitada ja sõimata kui enda teadmised ei küündi probleemi sisuni! Teemast puudulik teadmine ilmneb edukalt kommentaari sisust!

  2. Eesti ühiskonnas ei ole abieluvôrdsusel kohta, see on selgemast selgem ja need, kes püûavad sellele kohta tekitada, on pisike vähemus. Kui keegi tahab kinnitada vastupidist, siis selleks ei piisa mingitest oletuslikest küsitlustest ja nn. arvamusliidrite arvamus avaldustest, vaid tuleb korraldada abielureferndum.Viha ja vahu ülesse klopsimisest antud selgelt poliitilises küsimuses eesti ühiskonnas pole kasu kellegile ja vaenlast otsima selle probleemi lahendamiseks pole vaja, sest siililegi on selge, et abieluvôrdsusel eestis kohta pole.

  3. Tegemist on ideoloogiliste lahingute osaga, millel puudub absoluutselt igasugune seos abielu kui institutsiooni aga ka lihtsalt võrdsusega. Antud juhul on üks õnnetu inimgrupp rakendatud tuimalt poliitilise omakasu "vankri" ette. Seda on tunnistanud ka osa koalitsiooni liikmeid, kui nad viitavad täitmist vajavale koalitsioonileppele, mille abil kindlustatakse oma kätte rabatud võimu. Mis on antud seaduse kaugem eesdmärk või mida see endaga kaasa toob, on omaette teema.

  4. Loe ja mõtle: https://www.paullepp.ee/postitus/tode-on-valus-kuulata-ebanormaalset-motlemist-ei-saa-seadustada/