Kordusvalimised 2023

Raili Sule,

Kommentaarid

Looduse mees

Huvitav! huvitav! kas EKRE kaotuse pärast peab terve Eesti Vabariik minema kivi aega tagasi. Eelmisel sarnasel valimisel olin EKRE toetaja aga kui need samased juht poliitikud kui neid nii nimetada ainult võiks ise käru keeravad siis ei ole miskit imet ,et sellise tulemuse said. Endi arvates on nad suured tegijad aga asi on vastu pidi. Mul on meeles kui vene väed siia sõitsid ja tele torni ründasid. Aga kõige kõrgemal korrusel kus oli ülekande jaam ja personaal jäid puutumata mida ei avastatud. Kuni keegi reporter lasi eetrisse lõigu telefoni kõnest nendega - mul oli kogu aeg raadio kaasas kus ma ka ei käinud ja kuulasin teateid. Siis varsti rünnatigi seda ülekande kohta - selle asukoha reetis hooletus salajase infoga! ning nüüd tegid seda sama kaabulipslased oma pudrumulguga,et meie Riik andis kõik relvastuse Ukrainlastele ja tulge nüüd vasiad ja võtke meid. Tegelikult seda lõua lõksutamist peaks saama tõlgendada Riigi saladuse reetmisena EKRE poolt. Ning see kamp jõhkardeid kelle suu on mustem kui minu väli kempsu prill laud ei tohiks üldse poliitikas enne esineda kui pole suutnud oma sisemist viha Tsiviliseeritud inimeste kombel väljendada. Kui isegi tavaline inimene tänaval räuskab ja vannub pannakse tihti aresti majja seda enam nii nimetatud poliitikud kes meedias seda teevad. Kas meil Eesti Vabariigis ongi selline see sõna vabadus. Kui tahetakse räusata siis õppigu mõni teine keel ära nii,et normaalne inimene sellest sõimust aru ei saaks. Või kui inimestel ei ole midagi mõistlikku öelda siis olgu vait või mingu hullumajja varjule. Miks me kasutame ja usaldame Interneti panga teenuseid sest nii on mugavam. EKRE lubadused olid suur palga ja pensioni tõus ja hindade landetamine. Aga kust see raha tuleb kui töö jõudu ei ole. Üks on okupant kes ei ole mõelnudki kohalikku kelt ära õppida ja teine on sõja põgenik - ja olen nõus kui see sõja põgenik võtab üle okupandi ideed siis küll aga kui ta õpib kohaliku keele ja on lojaalne Meie Riigile siis on ta meiega võrdne. Sest nagu aru saan on Meie endi ridades tõesti saasta palju kes ei ole aru saanud mis on mis ja kuidas oma suud pruukida. Kui tehakse uus valimine saate veelgi valusamalt vastu kaabusid need niigi praegu juba kõrvade peal longus.

  1. Asi pole EKRE-s, ka mina ei valinud neid, vaid ühte teist erakonda, kellel oleks olnud samuti võimalus ja tahe midagi muuta, kui e-häältega poleks oravadkamp niimetsikult juhtima tõusnud! Ja Teie kommentaar oli nii pikk ja segane, et ...no mis siia puutub praegu Teletorn jms. Hetkel on teemaks AUSAD valimised ja see ei saa olla ju aus tulemus, kui enamus inimesi ei tea kedagi, kes tunneks kedagi, kes reformikate poolt hääletanud oleks! Inimesed on valitsuses pettunud ja siis valivad ta tohutu häälte-enamusega tagasi...no see ju siililegi selge, et midagi on siin mäda!

  2. Üks "kummaline" küsimus. Kui me end Eesti inimesteks peame, siis millise eesmäri nimel me teineteist sedasi piltlikult öeldes "tükkideks rebime"? Lugupidamisega