NATO'st välja!

Ragnar Lindepuu, Ragnar,

Kommentaarid

Looduse mees

Huvitav! püütakse midagi öelda aga salajas hoides oma nime.... miks? Sest tarbitakse NATO julgestust meie taevale ja kodumaale. Aga tegelikult püütakse olla meelejärele kremlile ja putini valitsusele. Kui neid sõnu kirjutas Eestlane siis tema pole õppinud sellest mida Okupatsioon meile kui Riigile ja Rahvale põhjustas. Kui aga muu keelne sovetski kes toodi siia ja ei ole soovinud meie ühiskonda lõimuda siis on arusaadav.

  1. Peale nõukogude okupatsiooni vaenuliku riigi poolt, millest noored oleme võib-olla maitsnud vaid 1/7 saabus üleminekufaas kus saime oma 30 aastat sisulist kaitseimitatsiooni poolvaenuliku Lääne poolt. Täna on meil pilt selginenud, uue poolokupatsiooni poolt represseerituid tekib juurde nagu seeni peale vihma. Võib-öelda, et poolvaenulik Lääs aitas meid eksortida Vene okupatsiooni alt sinna kus kasvab meie vaba meel, pidades teepeal oma poolokupatsiooni. Lääs ja Venemaa on sündiud sõpradeks, Vene sõdurisaabad pole kunagi Lääne pinnale oma kanda kinnitanud ja seetõttu puudub Lääne inimestel igasugune kokkupuude Vene sõduriga oma pinnal, omakorda seetõttu pole tekkinud ka võitlusvaim Vene vastu võitlemiseks.

  2. Kas Nursipalu ütleb midagi? Ehk tuleks siin ka kodutööle rõhku panna? Kui kinni olla ainult Kremlis ja Venemaa presidendis V.Putinis, siis võib nii mõndagi väga olulist maha magada, mis ei olegi seotud Kremli ega Venemaa presidendi V.Putiniga.

  3. Küll aga oleme õppinud seda, mida Lääne sõjaliit meile aastatega põhjustas, ise veel täiemõistuslik olles sel ajal!