NATO'st välja!

Ragnar Lindepuu, Ragnar,

Kommentaarid

Looduse mees

Vabandust!? kas sellise nõu andis Kreml või EKRE. Nagu aru olen saanud ühele ei meeldi Eesti Vabariik teisele Meie Sini-Must-Valge Toompea tornis.

  1. Loe uuesti tekst läbi siis saad aru mis põhjusel :)

  2. Küsimus: miks te levitate laimu EKRE aadressil ? Teie teadmiste värskendamiseks: " 2004. aastal sõlmis Keskerakond koostööleppe Venemaa võimuerakonna Ühtse Venemaaga. Lepingu sõlmimise põhjustena on keskerakondlased hiljem välja toonud ühe juhtiva keskerakondlase ärilist huvi /Jana Toom/ saada tänu sellele Venemaal asjaajamises eeliseid, toonaste juhtide usu ja teadmise, et sarnasest koostööleppest on huvitatud ka Res Publica, parteijuhtide hinnangut, et sellise leppe sõlmimine näitab vene valijatele, et just Keskerakonnaga arvestatakse ja Keskerakond on Eesti-Vene suhetes tegija ning lootust, et see parandab Eesti-Vene suheteid." See leping on siiani jõus. Tasuks ka meenutada, kes on käinud viimased korrad Venemaal ja kelle käikude kohta pole aruandlust esitatud??? Eeldaks, et inimene, kes midagi laimavat väidab, teeb enne kodutööd ja alles siis pruugib meedias suud! Aga tänapäeval tundub, et seda on palju nõutud? Igatahes soovin fakte millele toetute EKRE puhul? Aitäh!

  3. Ja reformi pea esindaja teeb koostööd venemaaga, või siis selle abikaasa. Las ma arvan. Sa kindlasti valisid selle reformika, ja meie kannatame nüüd. Mina valisin EKRE, kes on kõigi siukeste maksude vastu, geide vastu. Koroona pole haigus. Mis nüüdseks on juba tõsi. Ja ikka vaja laimata. See on puhas haigus teil. Kindlalt pede.