Iga laps on oluline!

Teele Jõks, Liina Virolainen, Archibald-Stiwan Kald, Astrea Simulman, Liina Normet, Merike Seling,

Kommentaarid

Liisile

Sest nüüd lähiajal on ostetud tasulist reklaami Facebookis oma allkirjade kogumisele, ju siis tuli anda sellele aega mõju avaldada. Ka enne seda (lõviosas vist veebruari lõpus) käis Facebookis kõva promo erinevates gruppides, kus seda jagati. Raske uskuda, et antud petitsioon ei ole juba jõudnud enamikuni, kes võiksid soovida allkirja anda. Eks allkirjade kogunemise kiirus viimastel päevadel juba näitab seda, et enamik soovinutest on oma allkirja varasemalt ära andnud.

  1. Hea Johanna, mind paneb väga imestama see agressiivsus, millega meie algatust, algatajat ja mõtteviisi ründad. Arvamused on erinevad, milleks igas võimalikus kanalis meid igapäevaselt maha teha?

  2. Mismoodi te Johanna vastuseid agressiivse rünnakuna tõlgendate? Kui tema seisab suurte perede eest, on see rünnak, kuid see, mismoodi selle petitsiooni loojad kinnises FB grupis ja artiklite all kommenteerivad, on aktsepteeritav? Peresid toetatakse erinevalt, sest jutt on ka erineva suurusega peredest. Ei saa ju olla loogiline see, et mida rohkem lapsi, seda väiksemad väljaminekud.

  3. Tere Johanna Rahvaalgatuse portaal on kodanikele antud võimalus rahumeelselt oma arvamust avaldada. Loodetan, et siia jõudnud, kuid teisel arvamusel olevad pered suudavad olla tolerantsed ega tule siia viha õhutama ja vastanduma.