Petitsioon perekonnaseaduse muutmiseks

Erakond Eestimaa Rohelised,

Kommentaarid

ain

Robotitele ID-kaarte ei jagata, küll jagatakse välismaalastele e-residentsust, mis võimaldab Eestis dokumente allkirjastada, miks siis mitte petitsioone. 26 000 allkirja käesoleval petitsioonil ja 23 000 e-residenti ei pruugi olla juhuslik kokkusattumus.

  1. Undoubtedly, all these people received residency precisely in order to one day enforce gay marriage in Estonia. That was exactly their plan. All 23 000 as ONE. )))

  2. "Toetusallkirja andnute nimekiri on nähtav Riigikogu Kantselei vastutavale töötajale, kes kontrollib rahvastikuregistrist, et digiallkirjad on andnud vähemalt 16 aastased Eesti alalised elanikud."

  3. Sigrid - see ju puhta lollus, mis Sa nüüd üles leidnud oled. E-riik, my ass. Kas siis tõesti sisselogimisel pole võimalik kätte saada isiku vanust? Ja ärge tulge nüüd rääkima andmekaitseseadusest! Kuidas siis see luust ja lihast kantselei töötaja käsitööd tehes võib vanust kontrollida ja teha tühja tööd, aga anonüümne süsteem, millel pole mingeid huvisid, seda kohe teha ei tohi, et "oot - Sa pole piisavalt vana, kõtt!" See on ju naeruväärne... Aga samas - kui nüüd mõtlema hakata, siis on vähemalt sellel Riigikogu Kantselei vastutaval töötajal midagigi teha. PALJU ÕNNE! Kuigi jah - mitte vastutada - seda ta küll ei tee.

  4. Of course, after all, a true estonian cannot say "YES" to gay marriages, this is probably a wrong estonian (gay maybe), child or migrant )))

  5. Eestis on ca 18% elanikkonnast kogenud vaimse tervise probleeme ja see on täpselt sama suhtarv kui ühe teatud erakonna toetajaskond küsitlustes. Kas ka ainult kokkusattumus?