Kohtla-Järve linnale

Сделайте туалеты в Ахтме

Maksim Lazarenko,
 1. Ühisloomes
 2. Allkirjastamisel
 3. Menetluses
 4. Arhiveeritud
422 allkirja

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

Algatuse menetlus on lõppenud. Vaata menetlust.

Eesti keeles (tõlge)Vene keeles

Ahtme "kuhugi ei saa minna" probleem on juba teada.

Inimesed, kes ei järgi korralikkuse norme, tekitavad lõpuks rohkem probleeme. Ja ka need, kes neid norme järgivad, peavad end ebamugavalt tundma või kohandama oma plaane vastavalt tingimusele: "kas ma jõuan tualetti või mitte".

Me kogume allkirju, et Kohtla-Järve Ahtme linnaossa ilmuksid ikkagi avalikud tualetid.

WC-d peavad olema mugavad igal aastaajal ning seal peab olema võimalik käed pesta ja kuivatada ning peeglisse vaadata.

Maxima (Puru tee 77) privaatsuse ja puhtuse tase jätab palju soovida ning korra reguleerimise tasandil ei paista midagi toimuvat.

Palun teavitage meid, Kohtla-Järve elanikke, Facebooki kaudu, millal linn kavatseb ehitada tualetid.

Kui eraettevõtete omanikud (nt supermarketid) kaasatakse, oleks see samuti suurepärane :)

Menetlusinfo

 1. Kohtla-Järve linnavalitsuse vastus

  Linnapeaabi Ahtme ja Oru linnaosas: "Käesolevaga teatan, et toimus 04.08.2023 linnavalitsuse Ahtme linnaosa esinduses avalik arutelu algatusega püstitatud teemal. Arutelule oli kaasatud ka algataja Maksim Lazarenko. Arutelu tulemusena olid selgitatud kohalviibijatele põhiprobleemid ja olemasolevaid takistused, mis ei võimalda käesoleval momendil paigaldada Ahtmes vajalikud WC-d. Samuti olid püstitatud tähtajad, kui WC peaks olema paigaldatud."

 2. «Сделайте туалеты в Ахтме»: завтра встреча, приходите | "Tehke tualetid Ahtmas ": homme on kohtumine, tulge

  Здравствуйте! Вы голосовали ЗА. Есть подвижки 🚀 Меня как инициатора петиции пригласили завтра на встречу-обсуждение вопроса. Встреча с Олегом Корныльевым, помощником мэра К-Я по Ахтме и Ору. Будет вице-мэр по хозяйству. Встреча открытая, может участвовать любой. Если места людям в кабинете не хватит, можно перенести встречу на улице при хорошей погоде. План (со стороны местного самоуправления): озвучить заинтересованным уже что делалось в этом направлении, какие запросы фирмам, ориентировочное место для строительства и тд. Есть возможность поучаствовать в диалоге «горожанин — город». Завтра, пятница 4 августа, 11:00 Estonia pst 38, kab 4 (Ахтмеская часть) https://goo.gl/maps/c2LFjPiKC2Pro8hx8 Если у вас есть возможность и желание, приходите. [Главный пост в Фейсбуке: https://www.facebook.com/groups/1015956501784520/posts/6342008075845976] — Макс ——————————————————————————————— Petitsioon" tehke tualetid Ahtmas " On liikumisi 🚀 Mind kui petitsiooni algatajat kutsuti homme kohtumisele-küsimuse arutamisele. Kohtumine Oleg Kornyljeviga, k-i linnapea abilisega Ahtmel ja Orul. Saab olema majapidamise aselinnapea. Koosolek on avatud, osaleda võib igaüks. Kui kontoris pole inimestele piisavalt ruumi, saate hea ilmaga kohtumise tänaval edasi lükata. Plaan (kohaliku omavalitsuse poolt): huvilistele teada anda, mida selles suunas on juba tehtud, millised on firmade taotlused, eeldatav ehituskoht jne. On võimalus osaleda dialoogis"linnaelanik — linn". Homme, reedel, 4. augustil kell 11.00 Estonia pst 38, kb 4 (Ahtme linnaosa) https://goo.gl/maps/c2LFjPiKC2Pro8hx8 Kui teil on võimalus ja soov, palun tulge. [Peapostitus Facebook'is https://www.facebook.com/groups/1015956501784520/posts/6342008075845976] — Maks

 3. Algatus saadeti menetlusse

 4. Algatus kogus 337 allkirja

 5. Algatus kogus 100 allkirja

Kommentaarid

  Olen lugenud läbi algatuse "Сделайте туалеты в Ахтме" ja avaldan toetust oma allkirjaga.
  NimiIsikukoodAllkiri