Me v Helme

Denis Kondrašin,
 1. Ühisloomes
 2. Allkirjastamisel
 3. Riigikogus
 4. Järelkaja
Peatatud: 9 allkirja

991 allkirja puudu Riigikokku saatmiseks. Allkirjastamise tähtaeg: .

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

Peatatud: 9 allkirja

Allkirjade kogumine on lõppenud. Paraku algatus ei kogunud autorite määratud tähtajaks Riigikokku saatmiseks vajalikku 1000 allkirja. Kuna allkirjade kogumise algusest on möödas rohkem kui poolteist aastat, pole võimalik enam algatust uuesti allkirjastamisele saata. Seni kogutud allkirjad on ka anonüümitud.

Eesti keeles (allkirjastamisel)Vene keeles (tõlge)Inglise keeles (tõlge)

Хочу обратиться к гражданам нашей страны, с просьбой, (в очередной раз) выдворить Мартина Хельме из Рийгикогу. Он своими действиями ставит под сомнение целостность государства, пытаясь вернуть нас и наш народ к советскому союзу. Стагнация и деградация, на мой взгляд. Мы боролись за свою независимость, не ради дешевой колбасы из картона. Действия Хельме, направлены на разрушение государственного строя и желанием посеять конфликт внутри страны между гражданами Эстонской Республики. Вчерашний пикет с флагами ЭССР показал его намерения и отношение к нашей независимости. Давайте вместе избавимся от того, кто говорил, что Эстонии лучше покинуть Евросоюз, а Нарву вообще отдать РФ. Такой член правления нашей стране точно не нужен

Kommentaarid

 1. Mulle Isamaa

  Kallis maa

  1. Skiso Denis

   Eks rahvas valimistel otsustab. Riigikogus on olnud ja on siiamaani igasugu närukaelu, kes sinna ei kuulu igas mõttes. Kui siin teisi skisofreenikuks sõimad, siis vaata parem ise peeglisse. Selliste avalduste koht ei rahvaalgatus.ee lehel. Räuska kodus.

   1. Denis

    Teil on arusaamad kõik segamini nagu pudru ja kapsad! Need kes soovivad eest koristada TÕE rääkijad ja avalikustajad,palun esitage faktid ja lükake ümber TÕDE! On väga palju vanasõnu, mis iseloomustavad praegust olukorda nagu: "ülekohus ei seisa kotis" - ei seisa ja tulebki välja ja seda te kardate; "hundi hambad on alati lamba villades peidus" - kas pole täpne kirjeldus kui jälgida praeguse valitsuse ja jüngrite mängu, alates taas "troonile" tõusmisega; "ära ehi ennast võõraste sulgedega" - kas pole jälle täpne valitsuse kirjeldus,ehitakse ennast ju võõraste sulgedega -EL; järgmine, mis sobib liiteks võõraste sulgedele "kellel hea on see paremat tahab"- ahnus ja aina rohkem iseendale, kas või üle laipade nagu tänasel päeval ja siia järgi taas ahnus "pott ilma põhjata" - lõputu ahnus "ahne kõht ei saa iial täis" -nüüd juba varjamatul kujul; "valel on lühikesed jalad" ja "aeg toob asja valge ette" - lõputult ei saa valetada, eksitakse oma valede võrku ise. Valetamine on kunst, seda tuleb osata, tuleb meeles pidada kellele mida valetatakse, tuleb tunda fakte, mitte lahmida umbe, valet valega kattes läheb valede ring liiga suureks ning valetajal kaob kontroll oma valede üle ja valede võrgustik hakkab hargnema, keegi kuskil hakkab hargnenud niidiotsast kinni ja suudab tõestada vastupidist, sest tegu ju valedega, nii ongi juhtunud ja neid kes harutavad, neid ei sallita ja neist soovitakse lahti saada, taas valedega, mustamisega, poriga loopimisega, alusetusega, faktideta....! "Hellitad last, siis kasvatad karu" - kas pole taas õige vanasõna vaadates praeguseid noori, lillelapsi, tühje südameid, liberaale jpt, nad ei tea mitte midagi, aga karjuvad valjul häälel ja nõuavad, aga nõuavad tegelikult iseenda hävingut, sellest ise aru saamata, miks? "Ajalehest ära usu muud kui aastaarvu ja kuupäeva" - taas õige,tänapäeval meedia valetab isegi faktiväidete kohta, halloo, mis inimestega küll tegu on? "Üks mädamuna ajab kõik teised hukka" - täpne kirjeldus, kas pole? Lõpetuseks lisan: alates M.Laari esimesest valitsusest on Eesti riiki hävitatud: mõningad näited mida peaks igaüks mäletama - VEBFOND ja salatatus 75 aastaks - EV on rajatud juba algusest valede rägastikule ühe perekonna poolt; siis majandite likvid., tootmise, tööstuse likvid., põllumajanduse, loomakasv., linnukasv. piiramine sisse toodud haiguste läbi-ELi käsk; suur projekt PÜHA RAUDTEE - häving loodusele, tervele Eesti riigile, rahvale - isikliku vara loovutamine sentide eest riigile, sest jäävad "püha raudteele" ette; likvideeritud ja halvatud on terve väikese Eesti riigi infrastruktuur - maapiirkonnad,väikelinnad,asulad - neis on hävitatud kõik nii ettevõtted, koolid,lasteaiad, kauplusbussid, transpordiühendus üle Eesti, jne, selle ajendil viidi läbi valdade liitmine, suletud on riigile kuuluvaid ameteid hoonereg, kinnistusam. jpm; pangad ja nende teenused; rongil. Läänemaal, jne ja nüüd luuakse teadl. ja tahtlikult kriise hävingu lõpule viimiseks,ELˇi käsk ja liber. soovunelm.

    Olen lugenud läbi algatuse "Me v Helme" ja avaldan toetust oma allkirjaga.
    NimiIsikukoodAllkiri