xx

Stepan Romanov,
Arutelu lõppenud

Arutelu tähtaeg:

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

Kommentaarid

 1. Ирина

  Здравый смысл всегда спасал человечество. Паника и страх-плохие союзники для принятия решений, особенно глобальных. Ковид, как обычное респираторное заболевание. Его можно вылечивать дома, большинство так и делали, причём без лекарств. Значит все меры, которые были приняты по изоляции-перестраховка. И это несёт, гораздо, больше вреда, чем пользы. Впредь, этого делать нельзя. Жёстко изолировать, вводить локдауны, заставлять принудительно ставить вакцины и заставлять принудительно носить маски-преступление перед страной и людьми.

  1. Нет локдаунам

   Локдаун, как метод ограничения прав и свобод, недопустим, в результате имеем уменьшение населения, что видно непредвзятым взглядом, вред всем сферам жизни человека, экономике, социальной сфере. Но нам грозит уже следующий локдаун не только пандемический, но и климатический. Будем бдительны, не дадим развернуться планам глобалистов, ведущих человечество к гибели.

   1. Яна

    И никаких масок детям в школе! Это негативно влияет на их здоровье.

    1. Olen nõus

     Maskide kandmine ja vaktsineerimine tuleks määrata üheks soovituseks.

     1. Olen nõus.

      See on ainult meetod inimeste diskrimineerimiseks

      1. Tatjana Matikainenen

       Права человека надо соблюдать. Человек бережно относиться к своему здоровью и к здоровью окружающих. Человек прилагает усилия для здорового образа жизни и профилактики. Надо больше именно такой информации, а не принуждение к изоляции и вакцинации.

       1. Täpsustused nõuetele

        Nõue: "Avaldada andmeid COVIDi haigestumuse kohta vaktsineeritud ja vaktsineerimata inimeste hulgas." peab olema palju enam täpsustatud, et Terviseamet ja muud vastavad instantsid ei muudaks andmete sõnastust oma soovide kohaselt nagu Terviseamet vastavalt riigijuhtide või teab veel kelle korraldusel teeb. Kes on vaksineerimata inimene ja kes mitte? Teame, et EV valitsus on vajadusel tähenärijate kamp. Peaks siis ka täpsustama vaktsineeritu mõiste antud kontekstis. Vaevalt, et Eestis on inimest, kes pole saanud ühtegi vaktsiini. Nõudes märgitud andmetes mängib rolli vanus, sest alla 5a on väga vähe vaktsineerituid Covid-19 vastu ja alatasa on selle vanusegrupi liikmed haiged. Kui juba Covid-19 vaktsiinide tõhusust tahetakse tõestada, siis peaks tooma välja ka haigestumise teatud vaktsiinitootja toodete lõikes - ka need andmed on meil olemas ju. Nõuete hulka tuleks lisada ka, et avalikustatakse EV's suremuse põhjalikumad andmed alates 2020ndast aastast: põhjused ja kui suur % surnutest olid vaktsineeritud Covid-19 vastu, eeldades, et ka ühe Covid-19 vaktsiini saanud inimene on siiski vaktsineeritud. Muidugi nõuda võib palju aga ei saa eeldada, et EV valitsus ja riiklikud ametid käituksid ausalt. 100 aastat peale sotsialistliku revulotsiooni on käimas uus revolutsiooni ajajärk, kus alatud võtted inimõiguste piiramiseks on jälle lubatud.

        1. Mõtetud piirangud ei tohi korduda

         Nii elu kui ametlikud uuringud ja teaduslikud faktid on tõestanud varem kehtestatud piirangute mitte toimimist, seega ei tohiks neid samu meetmeid enam rakendada!

         1. Tähtsalt

          Peatada NETSi muudatused, mis võimaldavad Terviseametil kohaldada pandeemilisi sulgemisi mis tahes põhjusel (ja sümptomiteta haiguste puhul), rikkudes Põhiseadusega tagatud inimõigusi ja -vabadusi, ning kasutada politseid ja sõjaväge teisitimõtlejate mahasurumiseks.

          1. Covid tuleb koostatud ajakava järgi

           Covidi eelarve kavandati kevadel ja see on hull raha, kevadel ütles Kalle Grüntel, et alates juulist alustavad nad Covidi teatrit Covidi eelarve kavandati kevadel ja see on hull raha, kevadel ütles Convid, et alates juulist alustavad nad Covidi teatrit https://rus.objektiiv.ee/karl-olaf-ryaek-virus-prihodyashhij-po-grafiku/

           1. Covid on suur business !

            Ну вот вам пазл: Всем уже давно известно, что муж Ursula von der Leyen владелец биолаборатории в Израиле по производству вакцин, то есть он бизнес делает, а она ему законы проталкивает - семейный подряд. Но есть и другие интересные факты: Китайская биологическая лаборатория в Ухане является частью Glaxosmithkline, которая (случайно) принадлежит Pfizer!» Тот, кто делает вирусную вакцину, которая (случайно) была выпущена в биологической лаборатории в Ухане и (случайно) профинансирована доктором Фаучи. кто (случайно) рекламирует вакцину! «GlaxoSmithKline (случайно) управляется финансовым отделом Black Rock, который (случайно) управляет финансами Open Foundation (Фонд Сороса), который (случайно) управляет французской AXA! «По совпадению, Соросу принадлежит немецкая компания Winterthur, которая (случайно) построила китайскую лабораторию в Ухане и была куплена немецким альянсом, у которого (случайно) есть акционер Vanguard, который (случайно) является акционером Black Rock, который (случайно) контролирует центральные банки и управляет примерно третью мирового инвестиционного капитала. Black Rock также (по совпадению) является основным акционером MICROSOFT, принадлежащим Биллу Гейтсу, который (кстати) является акционером Pfizer (кто - помните? Он продает чудодейственную вакцину) и (это случилось) теперь является первым спонсором ВОЗ!

            1. Tõelised oma maa patrioodid

             Ainult avatud ühiskond annab tõuke majandusele....

             Olen lugenud läbi algatuse "xx" ja avaldan toetust oma allkirjaga.
             NimiIsikukoodAllkiri