Kõigile koroonasurmadele tuleb teha ekspertanalüüs

Mariann Joonas-Tõnumaa,
 1. Ühisloomes
 2. Allkirjastamisel
 3. Riigikogus
 4. Järelkaja
1146 allkirja

Algatus on Riigikogus. Vaata menetlust.

On aeg 2,5 aastat kestnud koroonakriis pulkadeks lahti võtta ning üks kõige olulisemaid aspekte selle juures on koroonaga surnud inimeste arv – üks võtmepunkt, mida kasutati erinevate meetmete õigustamiseks.

Et nii Eesti terviseamet kui ka teiste riikide tervise- ja valitsusasutused on tunnistanud, et kuni 99% koroonaga surnutest olid kaasuvad haigused [1][2][3], tuleb tõe huvides kõikidele koroonasurmadele teha tagant järgi sõltumatu ekspertanalüüs.

Selle jaoks on vaja kokku panna ekspertarstidest ja teadlastest koosnev töörühm, kes analüüsiks kõikide koroonasurmaga registrisse kantud inimeste haiguslugusid ja tervise / surmaga seotud asjaolusid, et välja selgitada nende tegelik surmapõhjus.

“See on tegelikult meie kõigi huvides, et statistika oleks tõene,” on öelnud dr Ilona Drikkit, kes töötab ekspertarstina Eesti kohtusüsteemis.[4]

Kuna koroonameetmed on olnud laastavad nii Eesti majandusele kui ka meie inimeste vaimsele tervisele [5] ning üle 400 uuringu ja teadusartikli on erinevate nurkade alt jõudnud järeldusele, et koroonameetmetest on olnud rohkem kahju kui kasu[6], on oluline ka Eestis alustada võimalike vigade analüüsiga kohe, et sarnaseid vigu tulevikus vältida.

Allakirjutanud

Viited: 1. https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-03-18/99-of-those-who-died-from-virus-had-other-illness-italy-says 2. https://www.iltalehti.fi/koronavirus/a/41d7dfa3-30fa-448a-bdf6-d2834460304d?fbclid=IwAR2b0FeIr11_KN5dLZw8ED1KOP7eSjJ7Ju_qEfsCoQUzi6X4XiJKDJ12ULM 3. https://www.telegram.ee/eesti/terviseamet-99-covid-19-ga-surnutest-olid-kaasuvad-haigused-ja-24-olid-vaktsineeritud 4. https://www.telegram.ee/eesti/telegrami-podcast-68-koigile-koroonasurmadele-tuleks-teha-ekspertanaluus-kulas-dr-ilona-drikkit 5. https://epl.delfi.ee/artikkel/95751725/enesetapp-on-eesti-noorte-number-uks-surmapohjus 6. https://brownstone.org/articles/more-than-400-studies-on-the-failure-of-compulsory-covid-interventions/

 1. Algatus jõudis Riigikokku

 2. Algatus saadeti riigikokku

  Kollektiivse pöördumise menetlusse võtmise otsustab Riigikogu juhatus 30 kalendripäeva jooksul.

 3. Algatus kogus 1000 allkirja

 4. Algatus kogus 100 allkirja

Kommentaarid

 1. Nõus

  AGA: koroonasurmadega nagu elu on näidanud on kaasnenud meditsiini poolt pahatahtlikus / väide, et nn vaktsiin jääb pidama lihasesse - enne vaktsiini manustamist ei viidud läbi süstlatorget, et kontrollida, kas süstlatorge sattus veresoonele; inimese organismis on kõikjal veresooned, ka lihastes; võltsimine - ignoreeritud teateid tervise halvenemisest peale vaktsineerimist, vaktsiinist tervise kahjustuste saamise ignoreerimine; patsiendi tervise kontrolli puudumine enne vaktsineerimist /sobivus üldse vaktsineerimiseks/; vaktsineeritute pealt perearstidele makstav lisatasu; plandeemia ajal viisid vaktsineerimist läbi "inimesed tänavalt", kellel puudusid igasugused meditsiinilised teadmised, õpingud; tervisekahjustustega inimeste med.abita jätmine /rikutud immunsüsteemiga ei oska tänapäeva meditsiin midagi peale hakata, rääkimata teadmistest terve immuunsüsteemi toimimisest/; surmatunnistustele vale surma põhjuse märkimine; lahkamise keeld; medits.maskide kandmise nõue- teades, et see kahjustab tervist rohkem kui kaitseb viiruse eest,,,/isegi testid olemas/ jne, jne. Kust võtta ausaid inimesi, kes hakkavad asjaga tegelema, kui siiani kõik nn meditsiinilise haridusega arstid,teadlased,professorid, neid käis eetrist ja meediast läbi väga palju, jpt, täitsid poliitilist käsku ja surmasid inimesi teadlikult, jättes välja kõik ohutusabinõud - tõestatud,kontrollitud ravimite keeld, ravimite mahategemine, inimeste mahategemine kes soovitasid teisi ravimeetodeid ja ravimeid, ainult vaktsiinile surumine ja haiglasse paigutamine?Miks? Haiglates omakorda vale ravi jne. Vaktsiinist keeldunute inimeste halvustamine, mõnitamine, ametist vallandamine jne kõik käis läbi meditsiini. Sama jada käib edasi! Keda saab nendest enam usaldada ja mitu korda siis reha peale peab astuma, et selgeks saada, kes teadlikult valetab? Eraldi märkimisväärne väljaütlemine perearst Piret Ropsu poolt TV saates, puudutas emasid, kes rinnaga toidavad imikuid, et vaktsiin jõuab ka rinnapiima - vastus kõlas "veits poogen ..." jne, sellised on tänapäeva perearstid ja ka professorid...nimed peaks kõigile juba tuttavad olema. Kurb on ning väga suur pettumus meditsiini õppinud inimestes, nn teadlastes, nn professorites ei au ega ametiväärikust ega häbitunnet, vaid madalalaubalisuse tasemel lömitamine ja ahnus.

  1. Koroonaga või koroonasse

   Väga hea algatus. Allkirjastan selle suurima heameelega. Ei ole ju sugugi sama, kas surrakse koroonaga või koroonasse. Väga oleks vaja uurida ka ÜLDSUREMUST (ehk siis suremust vahet pole millesse). Kui see on tõusnud (ja vist nagu oleks), siis tekib küsimusi ja need küsimused ei ole valitsejate jaoks meeldivate killast. Sündimus on vist ka natuke liiga palju langenud... Huvitav miks, kui kodukontoris on lihtsam lapsi teha...