Mart Helme riigikogust välja!

Gete Kauge,

Kommentaarid

Kas loodetakse võita vene hääli?

Lugupeetud Anne Anderson jt, Ma jagan su muret jaanalinnu-generatsiooni tekke üle ja ei eita, et paljugi sinna suunas liigub. Aga siinkohal sa ajad segamini otsekohesuse ja siira sõnnikulausumise. Härra Helme külvab hirmu, et kümnetest tuhandetest sõjapõgenikest naistest hakkavad SAJAD tuhanded äkki prostitutsiooniga tegelema ja levitama meie maal „ammuunustatud“ sugu- jm haigusi. Miks just selline mure? HIV pole ju Eestis kuhugi kadunud? Kas loodetakse ehk odavate võtetega rohkem vene hääli võita? Kõlab ju kuidagi tuttavalt, nagu idapoolt kajav propaganda selle kohta, kuidas ukrainlased on alamad kui inimesed. Kas meil on selliste vaadetega rahvasaadikut vaja, kes oma hoolimatusest või ettevaatamatusest toidab selliste arusaamade ja veendumuste levikut, millele toetub Venemaa kampaania hävitada igasugune mälestuski Ukrainast ja selle kodanikest?

  1. Ms. Maria Pariots. naljakas või mitte, aga ega ta sedasi "vene hääli" ei saagi, sest tal pole aimugi mis toimus või toimub Donetskis ja Luganskis, sest sellest ka kogu lääne meedia vaikib. Vene hääli et võita saaks, siis peaks pigem just alustuseks pere, traditsioonid, kirik au sees olema reformierakonnas, ning et ema on ema ja isa on isa, ent vikerkaarevärvilise ühiskonna pooldamine ja 101 hiljutist reformierakonna tegu pole sugugi mis venelaste meele järgi oleks, ning... EI OLE ISEGI PÕHISEADUSEGA KOOSKÕLAS. Tegemist on praegu infosõjaga kus algataja on eksinud kõvasti ja liiga palju ERRi vaadanud. Praegu samas KÕIK lääne massimeedia on selline et pole mõtet vaadatagi enam, sest seal on vaid iluravi läbi teinud osa.

  2. очень смешно слушать бред упоротых и малообразованных эстонцев из электората EKRE которые несколько месяцев назад не верили в короновирус а теперь внезапно поверили в ВИЧ.ну давай расскажи нам про рептилоидов.они существуют?))))))