Petitsioon perekonnaseaduse mittemuutmiseks

Peidetud,

Kommentaarid

ja nii see inimkond lõppebki

Pedofiilid, sofiilid, nekrofiilid jm. on ka vähemusgrupid, kes soovivad õigusi, et nad saaks täisväärtuslikult elada. Need kõik on ohuks tervele ühiskonnale ja neist ühtegi ei saa tunnustada. Juba see, et selliseid asju üldse arutatakse, näitab kui rikkis meie ühiskond juba on. Minult igatahes hääl! -ootan allkirjastamise nuppu !!!Jõudu tööle!!!

  1. Paluks ühte näidet teie nimetatud grupidele õiguste soetamise arutamisest siin Eestis. Sooviks ka teada kas neid gruppe toetatakse. Teie hirm homoseksuaalsuse vastu on irratsionaalne ning teil pole õrna aimugi millest te räägite.

  2. Jan - Ma ei soovi ja ei tahagi neist midagi teada! Mida järgmised sammud toovad, seda on juba Läänest hästi näha... Need grupid on kõik vaimsete hälvetega, toetades üht toetad neid kõiki.

  3. tsiteerin teile varem kirjutatut: "Kui nüüd rääkida nimetatust. pedofiilia, zoofiilia, nekrofiilia ning sadomaso on seksuaalsed fetišid. Seksuaalne fetiš on omadus mille tagajärjel rahuldus on seotud liigse määraga konkreetse eseme, omaduse, kehaosa, jne suhtes. Nendega muidugi tõmmatakse piir selle juures mis on mõistlik ning keegi ei ütle, et näiteks pedofiilid väärivad õigusi. Keegi ei võitle seksuaalvahekorra läbiviimise nõusoleku andmise õiguse vanust langetada. Fetišite ilmumine võtab astet puberteedi eas või natuke enne puberteeti ning konsensus on, et fetišid tekivad peale sündi nooruses juhtunu tagajärjel. https://www.psychologistanywhereanytime.com/sexual_problems_pyschologist/psychologist_fetishism.htm Homoseksuaalsus on seksuaalne orientatsioon. Miks see ei ole fetiš? Mõtle nüüd kui see oleks siis oleks ka heteroseksuaalsus fetiš. Sellegipoolest on siin kaks uurimust mis räägivad homoseksuaalsuse arengust. Rõhutaks siin, et homoseksuaalsuse areng on üleüldises pildis aksepteeritud bioloogilisel enne sündi toimuva nähtusena, sest vastupidised teooriad on kordades augulisemad. https://www.researchgate.net/publication/301639075_Sexual_Orientation_Controversy_and_Science https://books.google.ee/books?id=3fjGjlcVINkC&redir_esc=y Mis puutub polügaamiass. Sellega pole otseselt mingit probleemi, pole mingit põhjust miks me peaksime ühe partneriga olema, see on lihtsalt ühiskonna norm. Viimasena ütleks veel, et nii homoseksuaalsus kui polügaamia on asjad mis on igas kutuuris mingil määral olemas olnud."