Petitsioon perekonnaseaduse mittemuutmiseks

Peidetud,

Kommentaarid

TÄIELIKULT TEIE VASTU!!!!!!!

Te toote siin tekstis välja paragraafi mis ütleb, et kõik on seaduse ees võrdsed ja ei tohi diskrimineerida olenemata nende maailmavaadetest, rassist, soost jne... ja selle järel te alustate nende diskrimineerimisega. Kõik siin tekstis välja toodud on täielik jama... Igal inimesel peaks olema õigus elada oma elu õnnelikult ja kui nad soovivad selle elu veeta endaga kas samast soost inimesega, üksi või hetero suhtes siis selleks peab olema neil ka õigus. Praeguse seisuga on toimunud palju meeleavaldusi seoses LGBT kogukonnaga ainult EKRE tõttu... Kui EKRE ei diskrimineeriks, ei ähvardaks ja ka teised Eesti kodanikud ei aitaks sellega kaasa, siis nende toimumine ei oleks vajalik. Sellise asja välja toomine, et teie lapsed hakkavad valesti asjadest aru saama või sellest rääkimine muudab kohe inimesed gayks siis see on teie enda välja mõeldud jama jällegi, sest iga gay, lesbi, trans, bi või mis iganes seksuaalse orientatsiooniga inimene saab sellest aja peale ise aru ja selle kujunemist ei ole võimalik manipuleerida... Siinkohal saan ka öelda, et tean gay poisse, bi/lesbi tüdrukuid kes on tulnud just teiesuguste vanemate juurest ja nad on sellest saanud ise aru ja keegi ei ole neid selle arvamuseni manipuleerinud. Kallid Eesti inimesed mõelge nüüd oma peaga ja ärge hakake endast nõrgemaid kiusama. Ühine rahvas on selline kes toetab enda kogukonnas olevaid inimesi ükskõik millised nad on ja kui see ei ole sinule vastuvõetav siis pane lihtsalt suu kinni ja mine ela oma koopas edasi...

  1. Keegi ei keela neil õnnelikult elada,see aga ei tähenda,et nad peavad saama abielluda!Abiellumine ei ole mingisugune inimõigus mille sa PEAD saama!

  2. Loogika vead on teil endal!Suhtes samasoolisega olemast ei keela keegi,keelatud on abielu samasoolisega!Manipuleerida annab erinevalt ja tihti ei saada arugi,et manipuleeritakse.Näiteks homoseksuaalsuse näitamine kui normaalsus on ka juba manipuleerimine.Mõni võib tahtagi seda proovida.Mõni muutub esimese seksuaalkontakti tagajärjel(loom,samasooline,vanem inimene,jne).Ka seda võiks võtta kui manipuleerimist. Kõige suurem manipuleerimmine toimubki siis kui korrutada ,et see asi ongi normaalne!Nii et kuidas sa saad olla kindel,et neid tuttavaid ei ole manipuleeritud?

  3. Teaduslik konsensus ütleb, et homoseksuaalsus ilmub bioloogiliselt enne sündi. See, et teie maailmavaade näeb asju teisiti pole teie süü, kristluse ajupesu, mittemidagi muud.