Petitsioon perekonnaseaduse mittemuutmiseks

Peidetud,

Kommentaarid

Poolt.

Abielu oli,on,ja peab jääma naise ja mehe vaheliseks.

  1. Abielu idee, millele teie viitate on küll sündinud kristlusest, mille aluselt on see ühing naise ning mehe vahel, aga üle kõige on see ühiskondlik konstrukt. Ühiskondlikud konstruktid on ühiskonna loodud ning neil puudub "õige" vorm, sest ühiskond määrab nende olemuse. Abielu võis tõesti olla kaua aega ühing mehe ja naise vahel aga see ei peata ühikonna enese arengut. Abielu oli kunagi tõest mida te kirjeldate aga kas see enam on õige? Ütleme, et kui te võrdlete mõlema abielu teemalise petitsiooni allkirju, saate te oma vastuse.

  2. Ühiskond areneb sinna suunda kuhu seda suunatakse!Kuna käib jõuline omasooiharate eritingimuste nõudmine ja avalikult nende toetamine kui normaalsus,siis liigutaksegi sinna suunda!Noortele tehakse ajupesu,valetatakse diskrimineerimisest ja välja arenemata aju võtabki selle omaks.Kuigi ma tahan siia petitsioonile allkirja anda,ei leia ma kuskilt sellist kohta siin.

  3. Tsiteerin teile teisele isikule kirjutatud vastusest: "Rõhutaks siin, et homoseksuaalsuse areng on üleüldises pildis aksepteeritud bioloogilisel enne sündi toimuva nähtusena, sest vastupidised teooriad on kordades augulisemad. https://www.researchgate.net/publication/301639075_Sexual_Orientation_Controversy_and_Science https://books.google.ee/books?id=3fjGjlcVINkC&redir_esc=y" Homoseksuaalsuse aksepteerimine ning homoseksuaalsetele võrdsete õiguste saavutamine pole mingi vandenõuteooria mille kohaselt proovitakse kõik homodeks ajupesu kaudu teha. Tegelikult on tegemist teaduse arenguga ja uutele järeldustele jõudmisega. Ma poleks üllatunud kui te arvate, et teadus on kinni makstud jne. Kui te ei nõustu teadusliku konsensusega siis te olete reaalsusega puutest väljas ja olete kaotanud kõik tõsiseltvõetavuse.