Petitsioon perekonnaseaduse mittemuutmiseks

Peidetud,

Kommentaarid

Igati nõus

Praeguse seaduse järgi on antud kõigile võrdsed õigused ja keelud abiellumiseks.Nüüd on hakanud väike grupp valedega nõudma omale eritingimusi!Pikemas tulevikus viib see hetero ühiskonna diskriminiseerimiseni.Abielu ei ole mitte kellegi õigus vaid ühiskonna kokkulepe.Kokkulepe perekonna loomise eesmärgil.Samasoolised saavad olla vaid leibkond,mis ei liigitu perekonna alla.

  1. Seaduse järgi ei ole kõigil võrdne õigus abielluda ning see on fakt, kui te tahate vastu vaielda siis palun avage põhisedus ning lugege perekonna seaduse esimese peatüki esimest paragraafi. Kuigi see grupp võib oma suuruselt väike olla, on neil sellegipoolest rahva poolt suur toetus. Hetkeks on seaduse muutmise poolt olev petitsioon kogunud üle 23 000 allkirja ning summa aina kasvab. Mulle ning ma usun, et ka teistele kes teie sõnumit loevad pakuks suurt huvi kui te nimetaksite need valed mille põhjal seaduse muutmise soov on alguse saanud. Oleks ka huvi selle vastu kuidas täpselt heteroseksuaalseid inimesi seaduse muudatus diskrimineerib või kuidas see selleni viib. Kuidas määraksite teie perekonna terminit? Kas perekond on sobilik termin vaid paaride kohta kes on võimelised bioloogilisi lapsi saama? Sellisel juhul ei kuuluks ka viljakusprobleemidega heteroseksuaalsed paarid selle termini alla. Te olete teinud tohutult sisutuid väiteid ning lõppkokkuvõttes tekib mulje, et teil puudub igasugune ülevaade teemast mida te üritate käsitleda.

  2. Jan-Erik Vaher,mina kirjutasin,et kõigil on võrdsed õigused ja keelud!Heteromees võib abielluda heteronaise või geinaisega,sama võib teha geimees.Heteromees ei tohi abielluda heteromehega ega geimehega,täpselt samamoodi ei või seda geimees!Milles seisneb siin nüüd diskrimineerimine?Mille poolest on nüüd geimees nii eriline,et tema PEAB saama abielluda ka geimehega?

  3. See on vist kõige rumalam seisukoht mida ma olen siiamaani selle teema kohta arutledes kuulnud ja ma olen palju selle teema kohta väidelnud. Palju õnne. Teeme siis asja selgeks. Kui ma ütleksin sulle, Meelis, et nüüd sul on õigus ainult mehega abielluda hoolimata sellest, et sa oled hetero. Kas sa tunneksid, et see on sinu suhtes aus ja sul on võrdsed õigused inimestega kelle seksuaalne orientatsioon on homoseksuaalne? Mitte päris eksole.

  4. Jutt ei käi aususest vaid võrdsusest!Aus selline asi ei oleks,aga võrdne oleks küll.Ja antud teemaga aetakse taga just võrdsust.Faktidega võrdsuse kinnitamine on siis tänapäeval rumalus?

  5. Rääkides veel selles,mis on aus või mitte,siis maailm on täis asju,mis pole kellegi suhtes ausd.Näiteks sunnitakse euroliidu vastastele peale euroliitu!Kas see on aus nende suhtes?Geidele ei sunnita abielu peale!Ebavõrdsusest rääkides,kõige suurem ebavõrdsus on Eestis lastetoetused ja vanemahüvitis!

  6. Homod ei ole heterodega võrdväärsed vanemad, seda kinnitavad uuringud, mis näitavad, et samasooliste peredes kasvanud lapsed saavad tunduvalt kehvemini eluga hakkama -töötus, suitsidaalsus, sõltuvus sotsiaalabist. Viited: https://www.washingtontimes.com/news/2012/jun/10/study-children-fare-better-traditional-mom-dad-fam/ https://www.frc.org/issuebrief/homosexual-parent-study-summary-of-findings Homosid on pedofiilide seas heterodest tunduvalt rohkem ja seda siis eriti poiste pilastamise osas. See omakorda suurendab pedofiilide arvu, sest paljud pedofiilid on ise seda lapsepõĺves kogenud. Viited: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6512871/ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/2082860/ Zoofiilidele homodega võrdsete õiguste nõudmine ei ole laest võetud väide. Frank Kameny saavutas 1963 alustatud kampaaniaga homoseksuaalsuse eemaldamise USA vaimuhaiguste nimistust 1973 ja zoofiilia dekriminaliseerimise D.C.-s aastal 1993. See on üks neljast USA osariigist, kus see on siiani legaalne. Seega USA-s käis võitlus nii homode kui zoofiilide õiguste eest käsikäes, sest neid piiras sama seadustik - sodomy laws. Samas on ilmselt see loomade piinamine muutunud liiga massiliseks, sest sellel sajandil on paljud osariigid hakanud seda uuesti kriminaliseerima. Viited: https://en.wikipedia.org/wiki/Frank_Kameny https://en.wikipedia.org/wiki/Legality_of_bestiality_in_the_United_States

  7. Nii palju allikaid, muljet avaldav. alustame algusest https://www.washingtontimes.com/news/2012/jun/10/study-children-fare-better-traditional-mom-dad-fam/ "Critics have largely focused their attention on the few same-sex relationships in the data, faulting Regnerus for comparing the adult children of intact (heterosexual) families with those whose parents may have purportedly formed same sex relationships after the dissolution of a heterosexual union" https://familyinequality.wordpress.com/2012/06/29/200-researchers-respond-to-regnerus-paper/ https://www.frc.org/issuebrief/homosexual-parent-study-summary-of-findings "Family Research Council has been designated an anti-LGBT hate group by the Southern Poverty Law Center." https://www.splcenter.org/fighting-hate/extremist-files/group/family-research-council Peter Sprigg (artikli autor) on korduvalt näidanud oma eelarvamust homoseksuaalsuse vastu ning sellepärast ei peeta ta uurimust usaldusväärseks. Siin võib ka mainida, et Sprigg on eluaegne kristlane. https://youtu.be/9xEJPvQr9Bc?t=517 Siin on allikas 79 uurimusega, millest 75 mis väidavad vastupidist. https://whatweknow.inequality.cornell.edu/topics/lgbt-equality/what-does-the-scholarly-research-say-about-the-wellbeing-of-children-with-gay-or-lesbian-parents/ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6512871/ Uurimus kirjutati aastal 1984 mis teeb ta üsna aegunuks aga sellegipoolest vaatab üle. Üleüldise teadusliku konsensuse kohaselt puudub seos homoseksuaalsusel ning pedofiilial. Enamus pedofiilide sõnul huvitab neid rohkem noorus mitte sugu ning nad peavad end heteroseksuaalideks kui sedagi. https://www.huffpost.com/entry/homosexuality-and-pedophi_b_1932622 Siin mainiks ka, et Freund (kes oliteie allika peamine uurija) on oma uurimustega ise öelnud, et seost ei ole. "The research showed that gay males were no more sexually aroused by pictures of young boys than straight males were aroused by pictures of young girls." (Freund et al., 1989) https://goodmenproject.com/ethics-values/is-there-a-link-between-homosexuality-and-pedophilia-twr/ https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/2082860/ Pedofiilia tekib tõesti tihti inimestel keda on lapsena seksuaalselt väärkoheldud aga ma ei saa aru kuidas see asjasse puutub. See pole seotud homoseksuaalsusega. Te tõite näite ühest homoseksuaalsete õiguste eest võitlevast inimesest ke protestis seadust mille alla läks ka hoopis teine piirang mis ei olnud seotud tema protestiga.