Petitsioon perekonnaseaduse muutmiseks

Erakond Eestimaa Rohelised,

Kommentaarid

Ei sellisele jurale!

Homoseksuaalsus on vaimne hälve ja mitte valik! -õige, et ei panda enam sundravile, kuid nüüd on tegemist juba teistpidise äärmusega. Kui see jama läbi läheb, siis on juba järgmised hälvikud järjekorras, pannakse paika kvoodid, et kui mitu pedofiili võib sinu last vägistada, et ka nende õigused kaitstud saaks. Kui ära sureme, siis lähme nekrofiilide kätte jne... Peale sofiilide õigusi meie loomad enam järelvalveta hoovis ei liigu... Dolerantsus on ilus omadus, kuid tänapäeval on selle sõna sünonüümiks sõna RUMAL. Kas perverssus on tänapäeval uus norm?

  1. And according to Bible, a woman is a man's property. Literally. Maybe you want add this to constitution?

  2. Pole perverssustel häda midagi - senikaua, kuniks neid peale ei sunnita. Need on eksisteerinud samakaua, kui inimmõistus. Tehku kaks või enam täiskasvanut omavahel vastastikusel kokkuleppel kasvõi tuhandete asjasthuvitatute silme all mida iganes. Vahepeal ongi hää pingeid maandada ja lollusi teha, aga ära roni sellega avalikult lavale nende silmade alla, kes seda kuulda ega näha ei taha. Kas neil polegi mingeid õigusi? Alles kümmekond aastat tagasi oli see võimalik ja nüüd järsku enam pole? Nõuavad õiguseid? Milliseid? Anname ka alkohoolikutele õigused. See samamoodi ajuhälve. Las joob ja laaberdab avalikus kohas - peaasi, et ennast hästi tunneb. Ka alkoholismile on kaasasündinud soodumused. Kõige kurvem ongi see, et need omasoolised paarikesed mõtlevad ainult endi heaolu peale.Nad ei mõtle näiteks üldse "oma" võimalike laste tuleviku peale (loe ühte minu eelmist kommentaari kommentaari siin), mis teebki kogu selle ürituse abielu kaaperdada eriti silmakirjalikuks. Abiellu astumine ei tee neist karvavõrdki paremaid inimesi, ega muuda nende orientatsiooni ja neid talutavamateks praegustele "vaenajatele". Kuidas see neid küll aitab, mida kooseluseadus teha ei suuda? No võta nüüd kinni. Kas kompromiss poleks kuidagi võimalik? Jätgu omasoolembed heterode abielu rahule ja heterod ei haugu ja ei urise kui samapaarid õnnelikult koos elavad ja oma õiguseid naudivad kooseluseadusele tuginedes... Ja üldse - mis me siin ketrame - ehk oleks mõistlik ära oodata kevadine abielureferendum. Vaadates siin neid numbreid (kui need ikka on õiged) - pole kahtlustki, et abielluda võivad kõik, kesiganes seda aga omavahel tahavad. Või noh - me saame seda näha. Seniks aga leebet meelt, kuna mõistuse häält me hetkel ei kuule seetõttu, et emotsioonid ja mõistus pole kunagi kokku sobinud, sest me kõik teame, et armastus on pime, aga armastus on ju ka ometegi emotsioon ja seda va armastust neil omasoolistel paarivõitlejatel ikka jagub...

  3. Ei ole midagi hälve. Ma tegelt juba kirjutasin,et mõelge ennem,kellel on lapsed...kui teie laps tuleb koju ja on kaasas samasooline sõber/sõbranna ja ta teatab sulle et nad armastavad... mida sa siis teed?