Petitsioon perekonnaseaduse muutmiseks

Erakond Eestimaa Rohelised,

Kommentaarid

Gennarile veel

Minu meelest sul on jälle vale eeldus, sest sa eeldad, et homoseksuaalsus ei ole normaalne ja biseksuaalseid peaks kaitsma, et nad ei satuks homoseksuaalsete hulka. Millest selline arvamus, et homoseksuaalsus on ebanormaalne? Ega ometi ainult laste sigitamise pärast? Enamik inimesi seksib maailmas muudel põhjustel kui laste sigitamise soovil ja õnneks iga heteroseksuaalse aktiga ei eostata last, meie maailm oleks ülerahvastatud. Pealegi arenenud ühiskonnas on laste saamiseks tõsine soov. Laste eostamine ei saa olla eesmärk omaette, ilma hoolitsemise soovita ja armastuseta. Teadlikult soovitud lapsed on hoitud ja armastatud, ükskoik millisel viisil nad on saadud. Seega, seksuaalakt on enamasti tunnete väljendamiseks kahe täiskasvanu vahel ja ei ole vahet mis soost keegi on. Vabandan, kui ma solvan kellegi religioosset lähenemist aga maailm on mitmekesisem kui üks inimene isekeskis voib arvata ja seeparast tuleb normaalseks ja ebanormaalseks nimetamise juures alati hoolimalt kaaluda, kas tegemist ei ole pelgalt subjektiivse hinnanguga, religioosse dogmaga voi arhailiste uskumustega jne Ütlen siis selgelt välja oma mõtte, et kahe täiskasvanu vahelises armastuses on täiest normaalne tunnete väljenduseks seksuaalakt kui mõlemad seda soovivad, soltumata isikute soost. Armastuses ei ole mitte midagi ebanormaalset, see kuulub inimese juurde.

  1. Oeh - Helina. Ma saan aru, et Sa pole lugenud minu teisi siinseid kommentaare ja vastuseid, sest vastasel korral Sa ei kirjutaks seda, mida kirjutad. Ei - biseksuaalseid ei pea kartma, sest looduse seisukohalt on nendega kõik okei - nad on võimelised elu edasi viima. Ka homoseksuaale ei pea kartma, aga nad on kõrvalekalle normaalsusest, väida Sina mida iganes tahad, sest nad lihtsalt pole elu edasikandmise osas jätkusuutlikud. Ei muud midagi. Sinu jutt on kõik õige ja vähemalt mind Sa ei solva, aga aru ma ei saa, kes keelab neil omasoolistel armastada ja olla? Ma polegi väitnud, et miskit on ebanormaalne. Kõrvalekalle normaalsusest võib muidugi kergesti emotsionaalsel inimesel olla võrdne ebanormaalsusega. Fakt on aga see, et see kõrvalekalle normaalsusest ei saa kunagi normaalsuseks - unistagu need omasoolembed sellest palju tahavad, sest enne sureksid inimesed lihtsalt välja. Aga pole hullu - tegelikult kirjutad Sa ju laias laastus just seda juttu ja jagad samu mõtteid, mida minagi. Mõned nüansid väljaarvatud. :)

  2. Loodusseaduste järgi on seksi esmane eesmärk ikkagi soetada järglased.See,et inimesed hakkasid kasutama vahendeid selle takistamiseks ei mängi siin mingit rolli.Seega loodusseaduste järgi on homoseksuaalsus ebanormaalne ja hälve kuna selle tagajärjel pole võimalik paljuneda.