Petitsioon perekonnaseaduse muutmiseks

Erakond Eestimaa Rohelised,

Kommentaarid

Valetavad

Miks rohelised valetavad diskriminiseeriva perekonnaseaduse kohta?Selliste valedega külvatakse vaid rohkem vaenu.Kõikidel on täpselt ühesugused load ja keelud abiellumiseks!Geidele see aga ei sobi ja nõutakse omale eritingimusi.Abielu on perekonna üks alustalasid ja saab olla vaid mehe ja naise vaheline liit.Ainult selline liit on võimeline tooma järglasi,mis on perekonna teine alustala!Samast soost isikud saavad olla vaid leibkond!

  1. Ma ei suuda uskuda, et ma pean seda ütlema nagu esimese klassi õpetaja aga. Palun avage perekonnaseaduse esimese peatüki esimene paragraaf ja proovige selgitada kuidas "(1) Abielu sõlmitakse mehe ja naise vahel." on võrdne nii heteroseksuaalsete kui homoseksuaalsete paaride suhtes. Rääkides laste saamisest, kui heteroseksuaalses abielus on liige kellel puudub laste saamise võime kas tervislikel põhjustel või lihtsalt vanadusest, kas see on samuti mitte validaarne abielu? Ma loodan, et te oskate mu küsimustele vastata, sest hetkel jääb mulje, et teil puudub fundamentaalne arusaam teemast.

  2. Heteromees ja geimees võivad selle seaduse alusel mõlemad abielluda geinaise või heteronaisega!Mõlemad on seega võrdsed!Heteromees või geimees ei tohi abielluda heteromehe või geimehega!Mõlemale kehtib seadus võrdselt!Ja see on fakt!Kogu selle perekonna juures tulebki mängu bioloogia!Bioloogiliselt on neil võimalik omavahel järglasi saada.Omasoolistel ei ole bioloogiliselt omavahel võimalik lapsi saada,seega ei saa nad moodustada perekonda.

  3. Teil on väga huvitav arusaam "võrdsusest." Probleem ongi selles et "Naine ei saa abielluda naisega" on absurdne ja kasutu eristus. Mis otstarbel Te otsustasite et mees ja naine saavad, aga naine ja naine ei saa. Kui Teie vastus, nagu ma näen, on bioloogia, siis otsustate välja jätta hetero mehed ja hetero naised, kes sündisid viljatuna. See on täiesti mõttetu eristus, ja peaks olema igale nõus paarile kättesaadav.

  4. Hr.Pajupuu,mina ei ole kedagi välja jätnud.Need keda sa välja tõid,on ju bioloogiliselt loodud omavahel järglasi saama,see,et nad ei saa on juba meditsiiniline probleem mitte bioloogiline.Kogu loodus on üles ehitatud järglaste saamisele!

  5. Tänapäeval on neil abiga täiesti võimalik lapsi saama. Kui te tahate öelda, et nad ei saa ise lapsi siis on ka paljud hetero paarid kes saavad abi. See "Ainult hetero paar on õige, sest nad on võimelised lapsi saama" argument lihtsalt ei tööta. Selles on liiga palju auke ja vastunäiteid. Mu vana-vanemad ei saa lapsi, kas me peame nende abielu tühistama?