Petitsioon perekonnaseaduse muutmiseks

Erakond Eestimaa Rohelised,

Kommentaarid

Mari Koldits

Üks ja ainus reaalne põhjus: AINULT mees ja naine on võimelised järglasi saama!!! Kui pole sellega nõus, siis nimeta kasvõi ÜKS samasooline paar, kes omavahel nagistades on lapse saanud!

  1. Kas sellise jutu põhjal peaks teie arvates keelustama ka mehe ja naise vahelise abielu, kes on suguvõimetud või lihtsalt ei soovi järglasi?

  2. At present, there are a number of research laboratories that are focused on the creation of cells that are genetically male but have been produced from eggs. Alternately, they are also trying to create sperm from female eggs. If the research proves to work, the consequences are particularly important for gay and lesbian couples that wish to have children. Ma ei tea kas selleni peaksime kunagi jõudma või mitte kuna inimesi on maakeral nagunii piisavalt, kuid võib-olla laboris nagistades on see siiski võimalik. Aga jah ühtegi nimetada ei oska isegi kui seda kuskil proovitud on :) Ma arvan, et lapsed ja abielu ei käi käsikäes ehk ei näe põhjust miks peaks see ainult mehe ja naise vaheline olema.

  3. Mulle tuttav paar: Mari ja Maarika said lapse. Nad on mõlemad naised, aga armastavad üksteist ja elavad koos. Lapse saamine käis nii, et Maarika munarakku viljastati seemnerakuga haiglas. Peale seda operatsiooni sündis Maarikale tütar.

  4. /Kas sellise jutu põhjal peaks teie arvates keelustama ka mehe ja naise vahelise abielu, kes on suguvõimetud või lihtsalt ei soovi järglasi?/ Miks peaks keelustama?Bioloogiliselt on nad võimelised omavahel lapsi saama!Ülejäänu on juba meditsiiniline.Kõik linnud ,loomad ja taimed on loodud bioloogiliselt sedasi,et on võimelised omavahel järglasi saama!Kui ei saada,on tulemuseks väljasuremine.

  5. /At present, there are a number of research laboratories that are focused on the creation of cells that are genetically male but have been produced from eggs. Alternately, they are also trying to create sperm from female eggs. If the research proves to work, the consequences are particularly important for gay and lesbian couples that wish to have children. Ma ei tea kas selleni peaksime kunagi jõudma või mitte kuna inimesi on maakeral nagunii piisavalt, kuid võib-olla laboris nagistades on see siiski võimalik. Aga jah ühtegi nimetada ei oska isegi kui seda kuskil proovitud on :) Ma arvan, et lapsed ja abielu ei käi käsikäes ehk ei näe põhjust miks peaks see ainult mehe ja naise vaheline olema./ Inimese poolne jumalamängimine pole kunagi lõppenud hästi!

  6. /Mulle tuttav paar: Mari ja Maarika said lapse. Nad on mõlemad naised, aga armastavad üksteist ja elavad koos. Lapse saamine käis nii, et Maarika munarakku viljastati seemnerakuga haiglas. Peale seda operatsiooni sündis Maarikale tütar./ Lapse sai ainult Maarika!

  7. Siit küsimus, et kas paaridel, kes mingil põhjusel ei ole võimelised lapsi saama (nt ühe poole viljatus, muud terviseprobleemid, soovimatus lapsi saada), peaks keelama abiellumise? Bioloogiliselt pole ju viljatu inimene võimeline lapsi saama.

  8. Ja veel üks küsimus - kas Eesti viljatusarte miljonitega toetanud ning seekaudu vähemalt 150 lapse ilmaletulekut aidanud, samuti Lastefondi asutanud, ent ise lasteta jäänud Aino Järvesool oleks samuti pidanud oma abikaasaga abiellu astumise keelama???