Seisame Elu eest: nõuame 5G ohutute piirnormide kehtestamist ja pikaajalisi uuringuid tehnoloogiaärist sõltumatutelt teadlastelt

Helen Star Cave,

Kommentaarid

Neile kel pole viitsimist end asjaga kurssi viia

5G sagedusvahemik jääb vahemikku 6Ghz- 52,6Ghz https://youtu.be/lvhaVjpYm_M

  1. Tom, siis ole kindlasti esimene, kelle peale tuleb 5G katsetada !

  2. Jelena ära muretse, juba testin. Kõik kes TTÜs 2019 aastal käinud on testitud. :) Endiselt tuleb tõdeda, et kehtib vanasõna: "Hirmul on suured silmad".

  3. See youtube ei ole küll tõe allikas. Praegu on 5G raadiovõrgu sagedusteks Eestis jagamisel 3,4-3,8 GHz vahemik ja lähiajal veel lisaks 694–790 MHz vahemik. Kõrgemate sagedusvahemike (26 Ghz ala) jagamine on plaanis tulevikus.

  4. Kulno - siis on tõe allikas, kui aluseks võetakse tõesed andmed. Eks maailm kasutab igasuguseid sagedusi nii nagu selleks võimalust kellelgi on. Ükski Teie poolt välja toodud sagedus pole ohtlik inimese tervisele 5G tehnoloogia võimsuste juures. Inimesed peaksid päikest palju rohkem kartma, sest sealt tuleb ka selliseid sagedusi, mida stratosfäär kinni pidada ei suuda.

  5. Päikesega koos on inimesed elanud kogu aeg ja see on osa loodusest. Muidugi on ka päikese UV-kiirgusel negatiivseid mõjusid, kuid siiski palju vähem kui päikesekaitsekreemidega enda ja looduse mürgitamine. Aga raadiolainete elektromagnetäljad on inimeste loodud ja neis me alles alustame ellujäämise õppimist, nii et tasuks ettevaatlikum olla nii enda kui looduse pärast. https://www.kiirgusinfo.ee/moju-loodusele/

  6. Ioniseeriv kiirgus on ohtlik, hetkel ei hakka sellistel sagedustel keegi opereerima. Kui me oleme saanud hakkama UV kiirgusega, siis mis põhjusel ei saa me hakkama madalamate kiirgustega? Ei ole mitte kuidagi loogiline. Õige vastus pole sellele küsimusele ka kiirguse maht ega ka kontsentratsioon, sest võrreldes päikese ja mikrolaine ahjudega lisanduks tühine suurus. Lisaks võiks tuua ka sama näite alkoholi kohta. Oleme sellega elanud tuhandeid aastaid koos aga ikka rikub meie tervist. Mu arust tuleks inimkonnal oma energiat muude probleemide lahendamisele suunata, selle asemel et teaduse ja inimkonna arengut pidurdada. Hea tahtmise korral on võimalus alati minna näiteks Ameerikasse Amišite keskele elama, või luua samasugune kommuun Eesti.