Mart Helme, astu tagasi!

Tiiu Soomer,

Kommentaarid

Kaua veel

....Ei tõuse käsi alla kirjutama sellisele jurale. Reformistide vägitükid liiga värskelt meeles, sammuti isamaalaste viisamüümised. Kahjuks on kaabude erakond ainus, kes ka tavainimese peale mõtlevad. Vabandan, kui kellegi huvisi riivasin, t

  1. "Kaabude erakond" kahjuks vaid õrritab lihtsaid inimesi lihtlausetega. Elu on komplitseeritum, nemad hüüavad hüüdlauseid, á la "naine, kes pole 29. eluaastaks sünnitanud, on kurjategija", "naistearstid on mõrvarid", "Eestil peab olema oma plaan B" ja nii edasi ja nii edasi. Naine võiks loomulikult saada sünnitada, aga millal just sõltub nii paljudest teguritest. Naistearstid aitavad vabaneda soovimatust lapsest - tõsi. Sama tõsi on see, et taolise otsuseni viib väga palju tegureid ning naistearstide abiga on võimalik väga suur jama mõistusepäraselt lahendada. "Eestil peab olema plaan B" - no tule taevas appi! Oma kaitsevõime on Eestil plaan A, mitte plaan B. Sellise hüüdlausega solvab siseminister praegu kõiki neid, kes mõistuse ja südamega on aastaid tegelenud sellega, et väikesel riigil oleks oma ja tõhus kaitsevõime, et meie ründamine Venemaa poolt oleks võimalikult ebamugav ja mõttetu - puhta sõjalise jõuga me vastu ei saa, meil pole selle jaoks raha - järelikult peame nutikad olema.

  2. On olnud jah igasuguseid möödalaskimisi, kuid selliseid rumalusi, mida EKRE juhtide suust tuleb ei oleks osanud oodata. Rahandusminister ei oska arvutada, no mida veel? Siseminister peaministri ülesannetes ei võta vaevaks kriisi ajal kohale sõita. Siseminister otsib vist siiani süvariiki, ei tea, miks ei leia? jne.jne.