Üleminekuperiood on liiga pikk, aga kirjutasin tänuväärsele algatusele alla.
Taksojuht ei pea oskama grammatiliselt veatut eesti keelt. Ta peab aga suutma eesti keeles suhelda. Ei saa olla nii, et kliendil on vaja midagi olulist lausuda ja taksojuht ei saa midagi aru. Nii võib ju võõras autos ära surra! Imelik on ka istuda taksosse, öelda TERE ning kuulda... haudvaikust või midagi võõras keeles.