Eesti riigi ja rahva vaenlane "Eerik-Niiles Kross" Venemaa Föderatsioonile välja anda

Kristo Valdmann,
  1. Ühisloomes
  2. Allkirjastamisel
  3. Riigikogus
  4. Järelkaja
Peatatud: 17 allkirja

983 allkirja puudu Riigikokku saatmiseks. Allkirjastamise tähtaeg: .

Peatatud: 17 allkirja

Allkirjade kogumine on lõppenud, enam ei saa digiallkirja anda. Kuna algatus ei kogunud seatud tähtajaks vajalikku miinimumi (1000 allkirja), on see praegu autorite poolt peatatud. Rahvaalgatus.ee säilitab kogutud allkirjad ühe aasta jooksul juhuks, kui algatus taasavatakse digiallkirjade kogumiseks.

Lugupeetud Riigikogu Liikmed,

Soovime järgmist,

Vaenu, viha, valesid, propagandat, ebavõrdsust, hirmu, segregatsiooni, ning Eesti riigi ja Eesti rahva vastast reeturlikku retoorikat levitav isik Eerik-Niiles Kross, Eesti riigi stabiilsuse ja Eesti rahva heaolu nimel Eesti kodakondsusest vabastada ning Eesti riigist välja saata.

Lugupidamisega,

Eesti ühtsuse eest seisvad Kodanikud.

Kommentaarid

  1. Ebavõrdsus

    Siin peaks käituma veidi üldisemalt kui ühe inimese vastu algatatud tegevusega. Mis siis kui artikli pealkiri ja sisu oleks a la "Aitab neegrite (invaliidide, homoseksuaalide, vanurite, jalgratturite jne) sallimisest". Kas see oleks lubatud või avaldatud? Põhimõtted ajakirjanduslikule eetikale peaks jääma samaks. Samasugust retoorikat teatud vähemuste vastu aga võib igapäevaselt lugeda paljudes Ekspress Meedia grupi väljaannetes. Keegi neile turja ei hakka. Miks? Kross aga on argpüks ja tõenäoliselt mingi psüühilise häirega, et siis tema pärast ei tasuks nii vaeva näha.