Eesti euroopa kurjuseliidust välja

Pole Nime,
 1. Ühisloomes
 2. Allkirjastamisel
 3. Riigikogus
 4. Järelkaja
Arutelu lõppenud

Arutelu tähtaeg:

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

Eesti astus euroopa riikide liitu, mis tänanseks on muutunud kurjuseimpeeriumi sarnaseks jubemoodustiseks, mis dikteerib kuidas peab elama ja olema. See ei ole liit kuhu eesti vabatahtlikult astus.

Kommentaarid

 1. Eesti euroopa kurjuseliidust välja

  reformarite juhitud eestis ei kehti enam ükski Eesti Vabariigi Põhiseaduse punkt. Seega ainus võimalus on sellest rõvedast liidust kust saab see rõve hisev kana oma toetuse, lahkuda! Muide eesti juristide liidu üks liikmetest mainis, et kaja püksikumm on eriti lõtv. Fuh, kes küll sellist .... tahab!

  1. Eesti EL kurjuseliidust välja

   Kindlasti on võimalik võtta välja andmed, mis hääletustulemustega Eesti nn EL "majandusliitu" üldse astus? Võib juhtuda,et juba selles astumise numbrites on KALA e siis VALETAMINE sees? Kõik mis on valetamise teel saadud,saavutatud on tegelikult õigustühine. Kas pole mitte nii jur.kõrgharidusega inimesed? Arusaamatuks jääb, miks Juristide liit, Advokatuur, või siis Eesti juristid ei koondu ei ühine ega algata valitsuse ja Kaja Kallase EV Põhiseadustest üleastumise,eiramise,väära tõlgendamise,rikkumise /koroona,sundvaktsineerimine,sund maskitamine, inimestelt vabaduste võtmine,töölt vallandmiste sidumine covid vaktsineerimisega, covidtõendid, jne,jne, 207 SE läbi surumine, Kaja Kallase poolt võimu kuritarvitamise, valimistulemuste e-hääletamise abil võltsimine, Lehtme valelikel alustel kogutud häältega est200 saamine Riigikokku,valitsusse jne,jne, kõik on ju teada/ kohtuprotsessi. Neil on seda kõige lihtsam läbi viia ning rahakott peaks ka võimaldama ühisrinde moodustamist, arvestades tunnihindega. Milles on asi,et kõik vaikivad? Olen olnud arvamisel, et jur.kõrgharidus ja amet tingib ja toob inimeses välja kõige üllamad ja ausamad isel.omadused,aususe,tõe eest seismise, faktidele toetumise, seaduste järgimise,.... kahjuks pean tõdema, et eksin, sest ainult mõned üksikud juristid julgevad sõna võtta. Järelikult on ikka nii, et RAHA määrab AUSUSE ja TÕE! Eesti Õiguskantsleri puhul on see küll määravaks, kas ka ülejäänute juriidiliselt kõrgesti haritud inimeste puhul?

   Olen lugenud läbi algatuse "Eesti euroopa kurjuseliidust välja" ja avaldan toetust oma allkirjaga.
   NimiIsikukoodAllkiri