Facebooki postituste tsenseerimise keelamine Eesti eraettevõtete poolt!

Eesti Eest!, Mike Calamus,
 1. Ühisloomes
 2. Allkirjastamisel
 3. Riigikogus
 4. Järelkaja
Peatatud: 593 allkirja

407 allkirja puudu Riigikokku saatmiseks. Allkirjastamise tähtaeg: .

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

Peatatud: 593 allkirja

Allkirjade kogumine on lõppenud. Paraku algatus ei kogunud autorite määratud tähtajaks Riigikokku saatmiseks vajalikku 1000 allkirja. Rahvaalgatus.ee säilitab kogutud allkirju maksimaalselt poolteist aastat allkirjastamise algusest, juhuks kui algatus taasavatakse.

Eestis tegutseb aktiivselt Facebooki tsensuurijana ja nn. faktikontrollijana erettevõte ja vasakäärmuslik tabloid Delfi mis kuulub Ekspress Gruppi. Delfi faktikontrollijad on tuntuks saanud kui käpaditena ja väga tihti on nende otsused valelikud ning tõde summutavad. Eestis kehtib siiani veel sõnavabadus ja kellelgi pole õigus seda moonutada! Tuhanded konservatiivid on pandud olukorda, kus nende profiilid ja postitused on tugevalt piiratud või lausa kustutatud! Kuigi ka Facebook on erafirma - siis ta tegutseb sotsiaalmeediana, mis peaks ühendama inimesi ja looma võimalused erinevate arvamuste vabaks avaldamiseks.

Menetlusinfo

Kommentaarid

 1. Tsensuur fb postitustel keelata!

  Ekspress Gruppi juhib haritud inimene, arvata võib et peab end ka intelligentseks inimeseks, aga kahjuks jääb intelligentsist midagi puudu, sest nii madalale laskub vaid üdini korrupeerunud ja kõrk inimene, manipuleeritav inimene või tõesti mängib siin rolli ahnus ja võim või äkki kättemaks tõrjutusest? Igatahes jääb arusaamatuks kuidas kõrgel ametikohal, endast lugupidav ametnik, ettevõttejuht võib laskuda nii madalale, et hakkab kaikaid loopima iseenda riigi ja kodanike vastu, õõnestades, sekkudes, valetades, moonutades....., sooritades seda läbi alluvate /faktid kõnelevad teist keelt kui kirjamust ja nn faktikontroll/ tehes seda teadlikult, sihilikult...., vabandust aga jääb arusaamatuks miks? Sellised inimesed kaotavad lugupidamise, austuse ja neid ei hinnata ega väärtustata, nende peade kohal ei hakka kunagi särama oreool, isegi mitte enda ettevõttes. Kust tuleb see ÕIGUS ja SEAD:PARAGRAHV, mille alusel siiani on teostatud "faktikontrolli"? Faktikontroll on liitsõna, mis iseenesest viitab juba fakti olemasolule mida aga kahjuks faktikontroll ei too välja, lihtsalt kummitempel "vale", see ei ole faktipõhine, sest puudub viide faktile: kp,aasta, alusdokument millest lähtutakse, dok. allkirjastaja ning fakt ise/sõnastus või link kust leitav/ kui need puuduvad, pole tegu fakti kontrollimisega vaid "valetamisega"! Faktikontroll ei ole muud kui valetaja ettekavatsetud valik sihtmärgi eksiteele viimisel ! Milleks seda aga tehakse peab küsima valetajate enda käest? Valetajad saevad oksa millel ise istuvad, aga kas nad sellest ka aru saavad enne kui on maha potsatanud? Miks on inimesed muutunud ALATUTEKS Eesti riigis, ALATUTEKS riigis elavate rahvuskaaslaste vastu, riigis kus nad ise elavad, töötavad /kui töötavad/, miks? Vastan ise: see on aastakümneid kestnud peen ja osav manipuleeriv protsess, mille eestvedajateks on olnud ref.erakond! Faktid kõnelevad seda keelt!

  Olen lugenud läbi algatuse "Facebooki postituste tsenseerimise keelamine Eesti eraettevõtete poolt!" ja avaldan toetust oma allkirjaga.
  NimiIsikukoodAllkiri