KOHALIKU OMAVALITSUSE VOLIKOGU VALIJAD OLGU AINULT EESTI KODANIKUD JA VOLIKOGU KANDIDAATITEKS AINULT EESTI KEELT VALDAVAD EESTI KODANIKUD

Richard Treimuth,
 1. Ühisloomes
 2. Allkirjastamisel
 3. Riigikogus
 4. Järelkaja
140 allkirja
ALLKIRJASTA

860 allkirja puudu Riigikokku saatmiseks. Allkirjastamise tähtaeg: .

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

JULGEOLEKU KAALUTLUSTEL SOOVIKSIN NÄHA KOHALIKU OMAVALITSUSE VOLIKOGUS EESTI KEELT VALDAVAID INIMESI. VENEMAA MÕJUTAB JÄTKUVALT OMA LÄHINAABREID. VALIJAD PEAKSID OLEMA EESTI KODANIKUD HETKEL ON OLUKORD KOLE, SEST SINI-MUST-VALGETE KÄPIKUTEGA MEES KÄIS DONNBASSIS JA ÕIGUSTAS VENEMAA UKRAINALE KALLALE TUNGIMIST VENEMAA POOLT . SEE VÕIB TALLE ANDA VÕIMALUSE OLLA VALITUD KOHALIKU OMAVALITSUSE VOLIKOKKU, SEST HETKEL ON VALIJATEKS KA EESTI VAENULIKUD INIMESED . ET SELLISEID OLUKORDI TULEVIKUS VÄHENDADA, OLEKS VAJA MUUTA VOLIKOGU LIIKMETELE JA VALIJATELE ETTE NÄHTUD NÕUDMISI.

140 allkirja

860 allkirja puudu Riigikokku saatmiseks. Allkirjastamise tähtaeg: .

Anna sellele algatusele oma allkiri!

Allkirjastada saab vähemalt 16-aastane Eesti alaline elanik.
🚫Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta.🚫

Menetlusinfo

Kommentaarid

 1. KOHALIKU OMAVALITSUSE VOLIKOGU VALIJAD OLGU AINULT EESTI KODANIKUD JA VOLIKOGU KANDIDAATITEKS AINULT EESTI KEELT VALDAVAD EESTI KODANIKUD

  Agressor Venemaa mõjutab jätkuvalt propagandaga oma lähinaabreid. Et Eestis oleks turvalisem ja sini-must-valgete käpikutega inimesed ei läheks Donbassi Eestile vaenulikele inimestele külla.

  1. Õige sõna on kandidaatideks.

   Kasutasin telefonis inglise keele automaat teksti.Tuli algul palju vigu ja üks viga jäi .Vabandan .

   1. Vastumeelsus probleemist aru saada.

    Autor ei tea, miks eestlane Donbassi läks.

    Olen lugenud läbi algatuse "KOHALIKU OMAVALITSUSE VOLIKOGU VALIJAD OLGU AINULT EESTI KODANIKUD JA VOLIKOGU KANDIDAATITEKS AINULT EESTI KEELT VALDAVAD EESTI KODANIKUD" ja avaldan toetust oma allkirjaga.
    NimiIsikukoodAllkiri