Ei ole vaja sotiaaltoetuste süsteemi, kui on kodaniku palk.Ka mina olen kodanik, küll sant. Saan töövõimetuse pensiont.Aga ei loe priileivasööja, kasvatan maakodus suvel kõikke et aastajooksul suhu pista. See pension läeb enamik riigi maksutks, nälga surra veel ei kavatse. Nüüd jälle mõtteainet, kui valitsus tõstb maksuvaba miinimumi viissada euroni, kas tehakse, eks me näe.

Mait Jõe,
Arutelu lõppenud

Arutelu tähtaeg:

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

Lühike (u 350 tähemärki) või säutsu-lühike (140 tähemärki) sisukokkuvõte – see oleks mõeldud selleks, et algatusi platvormis ja sotsiaalmeedias paremini kajastada

Ettepanek - Jälgida raha süsteemi, maksu süsteemi. arvutage välja, mis on otsemaksud ja kaudsed maksud, siis on prontsendi olemas.

Mida tahetakse muuta

Põhjendus - Kas se viissada eurot on vajalik, ma kahtlen. Need kaudsed maksud on ikka väga suur protsent.

Miks see on oluline
Siis peab mõtlema, kodaniku palk edasi välja näeb.
Kogu see tekstimaht maksimaalselt 12 000 tähemärki

Kommentaarid

  1. Pöörduge õige petitsiooni juurde, mis on allkirjastamisel

    Neil, kes kogemata selle teksti juurde satuvad, palun pöörduda allkirjastamisel oleva pöördumise "Tingimusteta põhisissetuleku (kodanikupalga) teostatavuse ja mõju uurimisest Eestis" juurde, mis on aadressil https://rahvaalgatus.ee/topics/c79c1938-dc37-439e-9e5b-9033c534239b/vote Siinse teksti postitajal aga palun see võimalusel kustutada. kuna see võib võimalikke petitsiooni allkirjastajaid eksitada ning on pealegi vigaselt esitatud.

    Olen lugenud läbi algatuse "Ei ole vaja sotiaaltoetuste süsteemi, kui on kodaniku palk.Ka mina olen kodanik, küll sant. Saan töövõimetuse pensiont.Aga ei loe priileivasööja, kasvatan maakodus suvel kõikke et aastajooksul suhu pista. See pension läeb enamik riigi maksutks, nälga surra veel ei kavatse. Nüüd jälle mõtteainet, kui valitsus tõstb maksuvaba miinimumi viissada euroni, kas tehakse, eks me näe." ja avaldan toetust oma allkirjaga.
    NimiIsikukoodAllkiri