Toetame Vabariigi Valitsust

Kristjan Korsten,
 1. Ühisloomes
 2. Allkirjastamisel
 3. Riigikogus
 4. Järelkaja
Peatatud: 236 allkirja

764 allkirja puudu Riigikokku saatmiseks. Allkirjastamise tähtaeg: .

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

Peatatud: 236 allkirja

Allkirjade kogumine on lõppenud. Paraku algatus ei kogunud autorite määratud tähtajaks Riigikokku saatmiseks vajalikku 1000 allkirja. Kuna allkirjade kogumise algusest on möödas rohkem kui poolteist aastat, pole võimalik enam algatust uuesti allkirjastamisele saata. Seni kogutud allkirjad on ka anonüümitud.

Leiame, et: 1) Venemaa algatatud sõda Ukraina vastu ja üldine sõjaline agressiivsus on eksistentsiaalne oht ka Eestile ja teistele Euroopa riikidele. 2) Vabariigi Valitsus on olnud märkimisväärselt edukas Eesti seisukohtade tutvustamisel meie liitlastele ja Lääne ühise kaitsepoliitika kujundamisel Venemaa agressiooni tõrjumiseks. 3) Võimalik valitsuskriis ja EKREIKE valitsuskoalitsiooni moodustamine praegusel hetkel võib olla Eestile tõsine julgeolekuoht ja kindlasti vähendaks see Eesti võimet Lääne ühiste seisukohtade kujundamisel mõjusalt kaasa rääkida.

Sellest tulenevalt kutsume kõiki poliitilisi jõude Eestis loobuma valitsuse vahetamise kavatsustest kuni 2023. a. Riigikogu valimisteni ja andma oma maksimaalne konstruktiivne panus praeguse kriisi lahendamiseks Eestile võimalikult soodsal viisil.

Menetlusinfo

Kommentaarid

 1. Et siis loobume demokraatiast

  Kas see juba ei ole praeguse valitsuse põhiline suund, et loobutakse demokraatiast, lõhestatakse ühiskonda ja sunnitakse loobuma isikuvabadustest? Sellele on lisanduńud ka sõnavabaduse piiramine. Propaganda kanalid muidugi väidavad ühte aga võib olla on just praeguse valitsuse tegevus suurem julgeolekuoht kui enamus arvata oskab. Algatuse taust ei toihiks olla ka algataja paduhirm teatud kindla valitsuskoalitsiooni moodustamise vastu. Ühesõnaga, lapsikult lahmivad argumendid.

  1. а кто вам рот затыкает? да и если видите в нынешнем правительстве какие то угрозы может перечислите их? а то каждый может сказать что картошка страшная но вы аргументы приведите.

 2. Ei loobu.

  Mõte on põhiliselt selles, et keset kriisi ei tohiks välja vahetada valitsust, mis saab kriisi ohjamisega oma võimaluste piires tähelepanuväärselt hästi hakkama. Ammugi ei tohiks seda teha omakasupüüdlikel eesmärkidel -- seades erakonna huvid riigi huvidest kõrgemale. Aga tänan kommentaari eest. Lisasin teksti ajalise piiraja: "kuni 2023. a. Riigikogu valimisteni". Mõistagi ei olnud minu mõte see, et praegune valitsus peaks ametisse jääma igavesti. Loodan, et mõte on nüüd ka täpselt väljendatud.

  1. EI TOETA. kas mälu on mis on tehtud terve see poolteist aastat?! Kaja Kallase vassimised ja valetamised küll karoona, riigikaitse, elektrikriisi, riigikaitse kobarkäki osas. Ukrainaga ei peaks eestil olema mitte mingit pistmist kui endalgi veel rohkem neid kriise juba AASTAID olnud veel enne. Enne tehkem oma ukseesine puhtaks kui hakatakse pagulasi vastu võtma.

 3. Ei toeta praegust valitsust

  Praegune valitsus ei ole saanud hakkama mitte ühegi kriisi ohjamisega, hoopis võimendanud ja see on fakt. Kopeeritakse ainult kellegi pealt ja oodatakse suuniseid, tervet mõistust,seda on palju soovida praeguse valitsuse puhul. Ei maksa unustada VEBFONDI lugu, /salastatud 75 aastaks, miks?/, mis on aluseks ref.erakonnale ning ei maksa unustada kuidas sai praegune valitsus ametisse, sisuliselt riigipöörde tulemusel, kuna ei soovitud viia läbi referendumit, ehk anda rahvale hääleõigust kaasarääkimiseks, otsustamiseks ning hirm paljastuse ees "Danske rahapesus", millest me üldse räägime selle valitsuse puhul? Kui palju peab olema reaalseid tõestusi praeguse valitsuse ebakompetentsuse kohta kriisi lahendamistel ning korruptsioonides osalemistes, kas ikka on veel vähe sellest, mis riigis on aset leidnud viimase paari aasta jooksul kui ka kõigi nende aastate jooksul kui reform on valitsenud? Ei maksa unustada ka eelmisele valitsusele reformi poolt esitatud obstruktsioonide pikka loetelu ja selles olevaid ettepanekuid. Kas tõesti selliseid ettepanekuid teevad "terve mõistusega, kõrgharidusega, väärikust ja kompetentsust omavad inimesed??? Riigikogu ei ole lasteaed !!!! Isiklikult ootan siiani juriidilise kõrgharidusega peaministrilt /Vikipeedia andmed/ vastavat käitumist, juriidilist lauseehitust, sõnastust, olemasolevatele seaduse paragrahvidele toetumist, paragrahvidele viitamist, paragrahvide järgimist, ausust ja tõde, oskust mõista küsimuste sisu ja konkreetsust küsimustele vastamisel, .... jne. Siiani pole kuulnud, seega ei kuulegi! Reformi erakond ei järgi riigi ega rahva huve ega tervet mõistust!

  1. о че ты орешь то? думаешь если будешь истерить все кругом прислушаются?)))))

  2. Ühinen teie mõtetega 100%. Paremini ei saakski enam kommenteerida, selles on kõik väga selgelt ära põhjendatud, miks ei olda nõus praeguse valitsuse tegevusega. Ei toeta samuti praegust valitsust.

 4. центристы с отечеством во главе с EKRE могут поцеловать мои мягкие ( седалищные мышцы ) ткани.

  нельзя допустить захват власти пропутинской коалиции.

  1. Ei toeta

   Ei toeta valitsust kes sai võimule sisuliselt läbi riigipöörde, õhutab sõjahüsteeriat ning lõhestab ühiskonda.

   1. Au Eestile !

    Eestil on üle pika aja VASTUTUSTUNDLIK, mitte populistlik valitsus ja peaminister! Aitäh valitsusele ja Kaja Kallasele raskel ajal hästi tehtud töö eest.

    Olen lugenud läbi algatuse "Toetame Vabariigi Valitsust" ja avaldan toetust oma allkirjaga.
    NimiIsikukoodAllkiri