Reguleerime Kaupluste, Kaubanduskeskuste lahtioleku aegu.

Eraisik,
 1. Ühisloomes
 2. Allkirjastamisel
 3. Riigikogus
 4. Järelkaja
Arutelu lõppenud

Arutelu tähtaeg:

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

Reguleerime Kaubanduskeskuste, kaupluste ja muude poodide lahtioleku aegasid nii, et teenindajatele jäeks aega olla oma Perega

Riigipühadel oleks Kauplused, keskused kinni nagu on seda muud asutused!

Laupäeviti oleks Kaubanduskeskused avatud Kuni kella 17:00 PÜHAPÄEVITI SULETUD!

ET EI OLEKS ÖÖPÄEV RINGI AVATUD TOIDUKAUPLUSI!

Kommentaarid

 1. Kelle huvides see tegelikult on?

  Kui kaupluste tööaeg lüheneb, siis ei vähene mitte kaubanduses töötavate inimeste koormus, vaid seal töötavate inimeste arv. Allesjäänute koormus võib isegi tõusta. Huvitav, kas ettepaneku tegemisel on konsulteeritud ka töötajate endiga või ainult vastavate esindusorganisatsioonide esindajatega. Vaevalt, et kaubamndustöötaja perega koosolemisest suurt rõõmu tunneb, kui ta on töö kaotanud. Pealegi jääb arusaamatuks, miks soovitakse vägisi kõiki inimesi sundida elama ühe (ilmselt ettepaneku tegijate arvates õige) malli järgi. Kõik peavad ärkama kell 8, lõpetama tööpäeva kell 17, pidama laupäeva ja pühapäeva tööst vabana ning pidama kõiki riigipühi. Kas ei oleks normaalsem, et igaüks elab selles reziimis, nagu talle meeldib ja kaupluse omanik reguleerib kaupluse kinni-lahtioleku aegu vastavaĺt tarbijate soovidele. Ilmselt leidub piisavalt inimesi, kes eelistaks teha tööd (endale) ebasobival ajal, selmet üldse tööta olla.

  Olen lugenud läbi algatuse "Reguleerime Kaupluste, Kaubanduskeskuste lahtioleku aegu." ja avaldan toetust oma allkirjaga.
  NimiIsikukoodAllkiri