Kersti kaljulaid peab lahkuma ametist

Indrek Jarne,
 1. Ühisloomes
 2. Allkirjastamisel
 3. Riigikogus
 4. Järelkaja
Peatatud: 11 allkirja

989 allkirja puudu Riigikokku saatmiseks. Allkirjastamise tähtaeg: .

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

Peatatud: 11 allkirja

Allkirjade kogumine on lõppenud. Paraku algatus ei kogunud autorite määratud tähtajaks Riigikokku saatmiseks vajalikku 1000 allkirja. Kuna allkirjade kogumise algusest on möödas rohkem kui poolteist aastat, pole võimalik enam algatust uuesti allkirjastamisele saata. Seni kogutud allkirjad on ka anonüümitud.

Kuna tegemist on meil ikkagi demokraatiaga siis peab olema ka rahval eitav valikuvõimalus, seega kõik kes arvavad et olemasolev president peaks ametist lahkuma ootame siia petitsioonile allkirja andma.

Kommentaarid

 1. Kersti kaljulaid peab lahkuma ametist

  Kersti kaljulaid peab lahkuma ametist

  1. Kersti Kaljulaid peab lahkuma ametist

   Presidendi ametikoht ei sobi igaühele. Kersti Kaljulaid on seda ilmekalt igati tõestanud ja kinnitanud - labane, oma rahva halvustaja, lõhestaja, võõrväärtuste propageerija, ametist tulenevate etikettide pidev rikkuja, jne... Kõige eeltoodu kohta saab näiteid juba arhiveeritud ajalehtedest või siis googeldades, lugedes uuesti temakese sõnavõtte rida realt, jälgides youtube vahendusel Riigikogusaalis toimuvat või avaldatud fotosessioone jne, jne, jne. Temakesele sobiv amet on kindlasti olemas, aga selleks ei ole kohe kindlasti mitte riigi presidendi ametikoht.

   Olen lugenud läbi algatuse "Kersti kaljulaid peab lahkuma ametist" ja avaldan toetust oma allkirjaga.
   NimiIsikukoodAllkiri