Puude hindamine inimlikumaks!

Taavi Haus,
 1. Ühisloomes
 2. Allkirjastamisel
 3. Riigikogus
 4. Järelkaja
1639 allkirja kogutud
ALLKIRJASTA

Riigikokku saatmiseks allkirjad koos! Allkirjastamise tähtaeg: .

Kutsun inimesi ülesse allkirjastama puude hindamise inimlikumaks muutmist. Üleskutse eesmärk on, et inimene ei peaks iga paari aasta tagant võitlema oma puude eest. Ebaõiglane on kuidas Sotsiaalkindlustusamet tühistab inimeste puudeid, nagu nad oleks "imeväel" tervenenud.

1639 allkirja kogutud

Riigikokku saatmiseks allkirjad koos! Allkirjastamise tähtaeg: .

Anna sellele algatusele oma allkiri!

Allkirjastada saab vähemalt 16aastane Eesti alaline elanik ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID-ga.

Kommentaarid

 1. Vastuväide

  Väga paljusid inimesi on sihilikult, tõrjumise ning süstemaatilise tagantkiusamise eesmärgil sildistatud "võimetuks" või koguni "täielikult võimetuks" - "ekspertide" ja "arvamusliidrite" poolt.

  1. Hoiame omi, hoiame Eesti inimesi!

   Ajal, mil osad meist elavad paremini kui iial enne on elatud, peavad nõrgemad meist iga mõne aasta tagant kinnitama et ime pole sündinud. Peavad tõestama, et jalutule pole vahepeal jalgu kasvanud või et pime pole nägijaks saanud. Väiksematest, ent tihti keerulisematest hädadest rääkimata. Nõrgemate bürokraatiahammasrataste vahele tõukamine ning nii nende kannatuste suurendamine ei ole inimlik ega demokraatlikule riigile kohane.

   1. Kolmandad osapooled puude määramisest välja

    Arsti ja patsiendi suhe on konfidetsiaalne ning kolmandal ilma igasuguse med.hariduseta osapoolel ei ole õigust sobrada patsiendi terviseandmetes ega määrata puuet. Eestis justkui kehtib Andmekaitseseadus, küsiks kellele? Jüri Ratas ja Tanel Kiik on Andmekaitseseadusest juba mitu korda üle astunud. Kes andis neile sellised volitused? Kui puude määrajal on arusaam, et inimesele kasvavad jäsemed teatud aja tagant tagasi või parandamatust haigusest on võimalik ilma igasuguse ravita või siis oskamatu raviga /arvestades praeguse aja med.teenust/terveks saada, siis on ikka midagi kahe kõrva vahel väga valesti. Sotsiaalministeerium kubiseb rumalustest ja rumalatest!