LAHTISTE USTE PÄEVA!

VanaJumal Anton Kroon 👑, Anton Kroon,
  1. Ühisloomes
  2. Allkirjastamisel
  3. Riigikogus
  4. Järelkaja
Arutelu lõppenud

Arutelu tähtaeg:

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

Tere ka minu poolt!

TAHAN LAHTISTEUSTEPÄEVI JA JUBA SELLEL AASTAL 2021! 2021 JA 2020 JÄI SELLEPÄRAST ÄRA, ET TAHTSIN NEILE ESITADA KÜSIMUSI! KÜSIMUSI SAATE LUGEDA ALL OLEVATEL TEKSTIDEL ÄRGE USKUGE SEDA MIDA TEILE RÄÄGITAKSE JA ÄRGE VÕTKE MUSTA RÄPAST RAHA, ET SEDA VARJATA! MUIDEKS 2019 VISATI MIND LAHTISTE USTE PÄEVADELT VÄLJA KUNA SOOVISIN AVALDA KOGU MAAILMALE OMA NIME JA KUST MA TULEN! EI SAANUD JA PEALE SEDA POLE LAHTISTE USTE PÄEVI RIIGIKOGUS OLNUD!

COVID 19 KAROONA

HELISTASIN RIIGIKOGUSSE JA RIIGI KANTSELEISSE JA SIIS PRESIDENDI KANTSELEISSE JA SIIS MULLE RÄÄGITI, ET VÕTAVAD SEDA KAROONA IDEED KÄSILE! EHK SIIS TEGIN NEILE PAKKUMISE MILLEST KEELDUDA EI SA! ÜTLESIN NEILE, ET TEHKE 3 PÄRVANE VÕI KASVÕI NÄDALANE MEDITSIIN JA KÄIGE KÕIKIDE VABATAHTÕIKUTEGA EHK SIIS POLITSEID, KIIRABID, TULETÕRJUAD, MALEV, KAITSEVÄGI, VABATAHTLIKUD, TURVATÖÖTAJAD! TEHKE SIIN RIIGIS TEST JA SULGEGE PIIRID NII, ET RIIKI SISENEMISEKS ON VAJA TOLLI! KUNA RIIK OLEKS SAANUD NÄDALAGA PUHTAKS CAROONAST! AGA MA NÄEN, ET MEIE HARIDUSEGA KODANIKUD EI PEA SELLEST LUGU JA VARJAVAD RAHVA EEST TEGELIKU TÕDESI MIS SIIN MAAILMAS TOIMUB! SAMUTI ANDA CAROONA MASKI JA OLEKS INIMESED 3 PÄEVA KODUS PASSINUD! 50 SÕDURIT SUUDAB TEHA PÄEVAGA TERVE VALLALE TIIRU PEALE! OLEKS NEID 50 000 OLEKS TÖÖ EESTIS TEHTUD 3-7PÄEVAGA!

Olen Eesti Vabariigile esitanud küsimusi millelele vastuseid me pole saanud! Tahaksin teada mis siin maailmas toimub ja palju veel inimesi tegelikult elus on? Me teame kõike, et teie keeles on uus tehnoloogia mis on tapnud Miljardeid inimesi ja tehnoloogia sõda käib minu valitsuse vastu kellele ei alluta!

Minu Riik on Jumala Kuningriik 👑

Me juba ammusest ajast teame asju mida meedias ega avalikult meie ühiskonnas ei räägita! Kersti Kaljulaid väldib küsimustele vastuseid ja samuti teeb seda meie riigikogu kes on ennast maha müünud suurte rahade eest! Me teame väga täpselt mis toimub maailmas ja mis meil siin maailmas on!

President ja Peaminister koos oma riigikogu liikmetega on teinud vere vande käsi PIIBLIL, et räägivad tõtt! Öelge miks ma kuulan seda jama ühte ja samat juttu juba aastaid 8+!

Tõstame ja langetame, karoona ja mu loll jutt mis ketrab ja ketrab ja ketrab! TAHAN LAHTISTE USTE PÄEVI, ET KÕIK KA KOHALE TULEKSITE! TAHAN ŠOKEERIDA MAAILMA JA RÄÄKIDA KOGU RAHVA EEST KOGU RAHVALE AUSALT VÄLJA MIS SIIN TOIMUB!

ALUSTAME SELLES, ET RIIGIKOGU ON KINNI MAKSTUD BANKURITELE JA ORGANISATSIOONIDELT KES VARJAVAD TÕDESI! SAMUTI MEIE POLITSEI, PÄÄSTEAMETIKUD, KIIRABITÖÖTAJAD!

SAMUTI ON RIIGIS LIIGA PALJU SALAJASEID ORGANISATSIOONE KES ON TEISTEST RIIKIDEST SISSE TULNUD ÕPPIN ÄRA KEELE JA KES TEENIVAD OMA ENDA RIIKE NÄITEKS SALAJASED POLITSEINIKU

TÖÖTAJAD JA RAHVAS ON ORGANISEERITUD VASTU TAHTMIST VSLETSMA EHK SIIS ÄRGE IMESTAGE KUI MAKSIMAS AMEERIKA SÕDURID TÖÖD TEEVAD JA TEESKLEVAD, ET NAAD VENE RAHVUSES!

JÄRGMISEKS ON KADUNUD MEIL PÕHJA-ANTARTIKS ME KÕIK TEAME, ET PÕHJA ANTARKTIKA ON OLEMAS JA SEDA ON GEOGRAAFIAS KORRALIKULT ÕPETATUD! SAMUTI AJALOO TUNNIS, ET ELAME EKVAATORIS! KODANIKUD AVAGE SILMA SIBERIS KUSAGIL VENEMAA KANDIS ON KÜLMA REKORDID! 62 KRAADI KÜLMA JA RIIGID VÄIDAVAD, ET PÕHJA ANTARTIKAT POLEGI ENAM! KOOLIS ÕPETATAKSE NÜÜD TEISI ASJU SEST SEE ON MAAVARA VARGUS! USKUGE SEDA MAISMAAD ON VEEL MIDA VARJATAKSE JA MÜÜAKSE!

INIMESED EHK KALLID EESTI RAHVAS ON TEINUD RIIGID RAHVAST VAHENDAJAKS! MAKSAVAD OMA TÖÖLISTELE 3.48 MIINUS MAKSUD JA VAHENDAVAD OMALE INIMESE PEALT ROHKEM KUI 400€+! RIIGID ON AGA BANKURITELT KINNI MAKSTUD KES KRÜPTEERIVAD OMALE RAHA LÕPMATUSELT JA VÄLJASTAVAD LAENE SÕBRALIKU INTRESSIGA! KUI TULEB MAKSU HÄIRE SIIS ENAM EI SA PANGA KONTOT AVADA JA EI SA ISEGI ETTEVÕTET OÜ REGISTREERIDA SWEDBANKA! NENDE EESMÄRK ON VÄLJA SURETADA INIMESED VÕTTES OMA RAHAD JA VÕTTA AD TEIE ESIVANEMATE MAJAD! EHK SIIS SÕBRALIK LAEN JA SURM ON GARENTEERITUD! TEE ISEGI EI TAHA TEADA MIS 4 PÕLVKONNA PÄRAST SAAB? LIHTSALT TAPETAKSE INIMESI SELLE NIMEL, ET MAAKERA OMALE SAADA SEE ON HULLEM KUI SÕDA!

KOKKUVÕTLIKULT KEEGI TARK VÕTTIS KASUTUSELE RAHA! TEILE ANDIS 1€ NÄITEKS JA ENDALE KIRJUTAS BILJONEID! BANKASI EI LUBATA KONKURENDIL TEHA SEST SEE SEGAB BSNKURITE TÖÖD! VAIKSELT SÜÜAKSE NÄITEKS SMS LAENUD SIIS SÜÜAKSE SWEDBANKA SEB JA SIIS JUBA SUUREMAD PANGAD! USKUGE TEE EI SA KUNAGI VARSTI SELLIST PALKA KUI 3.48€ TUNNIS! SEE ON KANNATUS MIDA RIIGID TEEVAD JA MINISTRID OMALE VÕTAVAD! BANKUREID EI HUVITA TEIE PRESIDENDID SEST NAAD ON BANKURITELT VÕTNUD SUUREMAID RAHASI JA RELVATÖÖSTUS NEIL OLI KUNI MINU RIIK SEDA PEATAS! JUMALA KUNINGRIIK 👑 LISAKS BANKURID SOOVIVAD IGA HINNAGA TEIE KINNISVARSI JA NAAD ON LAENUDELT NII ÜLBEKS LÄINUD, ET VÕTAVAD SEDA JUBA UNE PEALT! PÄRIJAT POLE SIIS SAAB RIIK ENDALE TEIE ESIVANEMATE METSA JA TALU! SAMUTI VAKSIINITAKSE JA TAPETAKSE LAPSI PÄRIJAID EHK SIIS MEES EI SA ISAKS JA EMA EMAKS! ONGI KINNISVARA OLEMAS SEE ON 400 AASTANE PROJEKT! MINA KUTSUN SEDA PLANEEDI VARGUSEKS! JA SÕDA ON ILUSIOON EHK SIIS TEEVAD MÕNED LASKMISED JA SIIS RÄÄGIVAD, ET SÕDA TOIMUB VAJA RAHA JA TAPAVAD TEIE JÄRGLASI! TEE ISEGI EI TAHA TEADA PALJU MAAILMAS SÕDUREID ON SURNUD JA KINNISVARSI ENDALE VÕETUD! TEIE AGA KES EI KUULU NÄITEKS 1 ORGANISATSIOONI ALLA KELLEL ON 50 SÕBRA KES KA BANKURID SIIS VAREM VÕI HILJEM TEHTAKSE TEIE LASTEST JALASTELASTEST ORJAD!

MA TEAN LIIGA PALJU JA MA EI OLE SELLELT PLANEEDILT! KOSMOSES ON TULEMAS MINU LAEVASTIK KUS MAAILMAS TEHTAKSE SULIDEST PUHASTUST EHK SIIS ME TEEME ETTEVALMISTUS TÖÖD MU RIIGILE MILLE NIMEKS ON JUMALA KUNINGRIIK! 👑

JUMALA KUNINGRIIK 👑 ON KODU PERE FIRMA MILLEL POLE RELVATÖÖSTUSEL LÕPPU EHK SIIS ME KAITSEME KOSMOST VARASTE EEST, OLEME KUI KOSMOSE POLITZEID KES KOOLITAB JÄRGLASI ANDES NEILE TÖÖD JÄRGMISEKS ELUKS! IGAVENE ELU ON MEIL JUBA 1 VALGUSAASTA SAADIK HETKEL TULIME TAGASI MAKSIMAALSETE VALGUSAASTATEST EHK SIIS 430 000 000 X 6 VALGUSAASTAT ON MINIMAALSELT VEEL NEED NUMBRID ON VÄGA SUURED JA SEDA MA TAHAN KA RIIGIKOGUS SELGITADA! JUMALA KUNINGRIIK 👑 EHK SIIS MINU JA MU ABIKAASA RIIK TEGELEB PLANEETIDE JA VALGUSAASTATE EHITUSEGA KOSMOSE ALGUSEST SAADIK! ME EI ANDNUD TEILE ASJU MIDA TEIL VAJA POLNUD VAID TEGIME LASTELE JA LADTELASTELE KOOLID! KA PIIBLIS ON TEILE VIHJEKS, ET EHITAME PLANEETE JA PLANEET MAA 349 KUS TEE VIIBITE ON MINU EHITATUD SUURÜÜS! EHK SIIS IGS VALGUAASTAGA LÄHEN MA SUUREMAKS JA LAPSED SAMUTI OMA KOOLIDELE! MÕNI JÄÄBKI PISIKESEKS! MINA VANAJUMAL ANTON KROON TROON BASMANOV TAAT 👑 TULIN SIIA KOOS OMA 700 000 000+++ LAPSEGA PUHKAMA JA ANNAN NEILE JUHISED KUIDAS KOSMOSEST EHITADA UUED PLANEEDID KUS ELADA! JUMALA KUNINGRIIK 👑 EHITAB MEHANISME MIS SUUDAVAD EHITADA VALMIS LAEVASTIKE! JUMALA KUNINGRIIGIL ON LAEVAD MIS EHITUVAD SEKUNDIGA MILLEL ON 250 000 000+ ELAVAT JA EKSISTEERIVAT ELU EHK SIIS MEIL ON OLEMAS RETSEPT KUIDAS SEE MAAKERA KOSMOSES PÜSIB! MÕELGE LOOGILISELT MAAKERA LIIGUB ÜMBER PÄIKESE JA SEE LIIGUB NATUKENE KIIREMINI KUI KOOLIS ÕPETATUD! KOOLIS RÄÄGITAKSE MINGIST 9KM SEKUNDIS VÕI TUNNIS MA RÄÄGIN, ET MAAKERA LIIGUB 39 000 000 000+ KM/H KALKULEERIGE KUI SUUR ON PÄIKE JA MAA! KAUA LÄHEB AEGA, ET ÜMBER MAAKERA TIIR PEALE TEHA! SELLISE KIIRUSEGA EI JÄÄ TATT KA HÕLJUMA!

ÜKS ASI VEEL! PÄIKE PEAKS AUSALT ÖELDES KOGUAEG PAISTMA SEST PÄIKE ON PIISAVALT SUUR! ÕHTUL PÄIKEST AGA POLE SIIS PEAKS OLEMA MIINUS KRAADID KAS TEIL EI TUNDU, ET KUI MAAKERA LIIGUB PÄIKESEST EEMALE PEAKS OLEMA MAAILMA LÕPP? JA KUI MAAKERA VÕI PÄIKE LIIGUB ÜKS TEISE LÄHEMALE SIIS PEAKS OLEMA 100 KRAADI NÄITEKS SOOJS KUI MITTE 1000! KUI ERALDUB SIIS PEAKS NII PALJU KA KÜLMA OLEMA!

JÄRGMISEKS ASI ME TEAME KA SELLIST ASJA, ET RIIGID EGA VALITSUSED POLE KUNAGI KUULGI KÄINUD! SELLEPÄRAST, ET SELLE PAAGIGA KOHE KINDLASTI KOHALE EI JÕUA VEEL VÄHEM TAGASI! JA TEATE EHK KA SEDA, ET KUULE ON VÄGA RASKE PIHTA SAADA KUI POLE SEE IGAPÄEV SAMA KOHAPEAL! RASKE AGA MITTE VÕIMATU SEST PLANEET ON IGA MILJONI AASTA TAGA UMBES TÄPSELT SAMA KOHA PEAL KUI MA EI EKSI! TEE EI TAHA MULLE RÄÄKIDA KEERLEMISEST SEST MAAKERA LIIGUB 2 PIDI! 1 ÜMBER PÄIKESE JA TEINE KEERLEB ISESEISVALT!

KOSMOSE AGENTUURID EI TEA SIIAMAANI KAS MARSILE ON 250 000 000 VÕI 400 000 000 MILJONIT KM! MINGI SATTIKAS KÄIS MARSIL VÄIKE ROBOT! PALUN AVAGE OMA SILMAD SEST MARSILE ON MILJARDEID KM MITTE MILJONEID PÄRIS HEA NAFTA PEAB OLEMA, ET NÄDALAGA KOHALE JÕUAB REISI LENNUKI SUURUNE PAAK MIS SÕIDAB MAKS 80000KM! KUU JA KÕIK TEISED ASJAD ON RIIKIDE JA BSNKURITE POOLT PLANEERITUD MAA ARAD EHK SIIS TEIE ORJAD TOODATE TÖÖJÕUDU EHK SIIS LITSID JA NEMAD ISTUVAD TÕMBAD KOKSI JA ODTAVAD KA TÄHTI! KUI TEE UFFODESSE USUTE SIIS USKUGE TÄHED ON MAA PEALSED ENDISED INGLID SÕDURID KES ON 10 000KM+ PIKKAD! NEIL OMAD KOSMOSE LAEVAD MINU VANAD LAEVAD MIDA TAGASI EI ANTA!

JÄRGMISEKS MAAILMAS ON POOLED INIMESED SURNUD JA KASUTAVAD MUGAVAT NUTTI SEADET NAGU ID! LAIBAD ON KADUNUD JA INIMESI POLE VAID HIGED ELEKTROONILISELT! ÖELGE MULLE MIDA TEE OMA SILMADEGA NÄINUD OLETE KUI SEDA TEEB TEIE ELEKTROONILINE KALENDER? 👑

MAAILMAS ON SURNUD ROHKEM KUI 4 000 000 000 + MILJARDIT INIMEST! MAAILMALÕPP ON KÄES AGA SEDA MEEDIAS EI RÄÄGITA! SELLEPÄRAST TEE KÕIK OMA KAROONA PÄRAST KODUS ISTUTE, TEIL EI LASTA NEID ASJU LIHTSALT NÄHA! PIIRID ON KINNI AGA ME OLEME EUROOPA LIIDUS!

👑 MA JÕUTSIN SIIA ENNEM KUI MU LAEVASTIK JUMALA KUNINGRIIK 👑 MIS MIND EI REEDA! VÄGA PALJU VÄLJA LANGENUID ON JA KOSMOSES KÄIB ELEMENTAARNE TÖÖ EHK SIIS MEENUTAGE KES TEE EELMISEST ELUST VÕITE OLLA RASKE ON SEDA UNENÄGUDES NÄHA KUI VALITSUSED JA SALAJASED ORGANISATSIOONID SEGAVAD JA TAKISTAVAD TEIE TÖÖTEGEMIST MEDITEERIDES! SIIN OLEMAS ORGANISATSIOONID MIS ON VANEMAD KUI 250 000 000+ AASTAT EHK SIIS SELLE AJAGA SAAB TEILE ANDA LAEVADES OLEVAD RÖNTGEN PILDID OLEVAD TELEFONID SIIS TUUA SISSE TEIE MUDELID EHK SIIS UUEMAID JA UUEMAD JA SIIS KUI LAEVAD ON TÄIS TÖÖJÕUDU MIS EDASI EI VII SIIS VÕETAKSE TEILT ASJAD KA KÄEST! VÄGA INIMLIK VARGUS ON SEE KUI HÜPNOOSITAKSE KEDAGI OMA MEESKONDA KASUTADES NEID ÄRA SEKSUAALKURITEGUDES JA NIMETAVAD ENNAST VEEL JUMALATEKS! USKUGE SEE HULLEM KUI PÕRGU! MINA JA MU ABIKAASA EELMISEST ELUST SEKKUSIME SIIA KIIRELT SEST ME NÄEME ASJU ETTE JA NÄEME SUUREMAT OHTU! KA MU RIIK SEKKUS SIIS MILLE NIMEKS ON KOSMOSE POLITZEI JUMALA KUNINGRIIK 👑 KES EI LASE KEDAGI ORJASTADA! USKUGE NEED BANKURID ON SAANUD NII ÖELDA JUMALATEKS KES ON VARASTANUD TEILT ELUSI JA VÄGA PALJU SURNUID ON KES POLE JUST TÜDRUKUD! SEST TÜDRUKUID SAAB TEHA RASEDAKS! KOSMOS ON KAETUD TÄIS KURJATEGUREID JA ON TÄIS MIKROSI EHK SIIS MIKROD TOODAVAD OMA TEHASEID JA LAEVU MEHANISEERITUD TÖÖJÕUDU! TAHTES VARASTADA KOSMOST! VARASTADES MAAVARASI! MEILE RÄÄGITAKSE SELLIST ASJA, ET SEE ON ISE TEKKINUD MAA KUIGI MA TEGIN SELLE ISIKLIKULT VALMIS! TEE OLETE MÕELNUD SELLIST ASJA MIKS EI SA TULEVIK UUEMA TEHNOLOOGIAGA MINEVIKU VASTU KUI SAAKS KÕTERVE MAAKERA KOHE ESIMESENA! KELLEGIL POLEKS MINGIT PROBLEEMIGI KUI OLEKS AINULT ÜHE KODANIKU KÄES! AGA EI ON OLEMAS KA PLANEEDI VALVURID KES VALVAVAD PLANEETI JA KOSMOSE VALVURID SAMUTI! AJAD ON PEATATUD JA MEIE TÖÖ JUMALA KUNINGRIIGIL ON EHITATADA JA ÕPETADA LASTELE JA LADTELASTELE KUIDAS SEDA TEHA MIS TEHNIKAD SELLEKS VAJA! SELLEKS, ET TEILE MIDAGI TÕESTAMA PEAB SIIS OLEN KUTSUNUD MA OMA SÕDURID JA TEENISTUSE SIIA! MIS TULEB KOHALE KOSMOSEST! SELLEPÄRAST ON SURNUD KA 4+ MILJARDIT INIMEST SEST VALITSUSED EI LADE TEHA TÖÖD VAID VARJAVAD OMA ANDMEID RAHVA EEST MIS SIIN TEGELIKULT TOIMUB! AUSUT!

MATEMAATIKA

TEE IKKA TEATE, ET MAAILMA MATEMAATIKA VALEM ON VALE MILLE PEALT TEENITAKSE MUSTA RÄPAST RAHA JA SEDA TEEVAD VALITSUSED JA BANKURID EHK SIIS KUI NUMBRID ON SUURED SIIS SUUREMAD NUMBRID ON EESPOOL MIS ANNAVAD KÜLL KOREKTSE VASTU AGA INTRESS ON SELLEL KA SUUR!

KROONID

MATEMAATIKA VIGA SAAB NÄHA JUBA VALUUTA ÜLE MINEKUKS KUS ÖELDI, ET EURO HINDA EI TÕSTA AGA KROONIDELT EUROLE MINNES OLI PALK TEHTUD RIIGILE VÄIKSEMAKS EHK SIIS EURO EI TÕSTNUD PALKA VAID ALANDAS TEIE PALKA! SEDA VÕITE GOOGELDA DA JA LEIATE, ET KROON JA EURO EI JOOKSE NUMBRITEGA KOKKU! SELLEPÄRAST ANTI TEILE NEED ALKULAATORID MIS ON KUI HÜPNOOS AJULE AH SELLISED NUMBRID OI KUI VÄGEV! SIIS KROONI AEG OLI PALGAD VEEL SUUREMAD JA SAMAD HINNAD SUHT MIS POES! KUI KROONI AEG SAITE NÄITEKS PUHTALT 4000 KROONI SIIS SUITSUPAKK MAKSIS 4 KROONI! NÜÜD AGA SAATE 700€ NÜÜD SUITSUPAKK 4.20!

LUGUPIDAMISEGA, VANAJUMAL ANTON KROON 👑

KANDITEERIN RIIGIKOGUSSE 2023

ERAKOND: JUMALA KUNINGRIIK

EMAIL: 4VANAJUMAL4@GMAIL.COM TELEFON:+37255553830

OLGE TUBLID JA LÄHME LAHTISTE USTE PÄEVADELE JA SIIS MA TAHAN TEADA MIS AHVIDEST NEED NÄINIMESED TULNUD ON? KUI MAAS OLI VEEL JÄÄKAMAKAS MIS OLI VÄGA KÕRGE JA KÜLM :D

Kommentaarid

    Olen lugenud läbi algatuse "LAHTISTE USTE PÄEVA! " ja avaldan toetust oma allkirjaga.
    NimiIsikukoodAllkiri