Karmistame piiranguid nüüd ja kohe!!

Eraisik,
  1. Ühisloomes
  2. Allkirjastamisel
  3. Riigikogus
  4. Järelkaja
Peatatud: 1 allkirja

999 allkirja puudu Riigikokku saatmiseks. Allkirjastamise tähtaeg: .

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

Peatatud: 1 allkirja

Allkirjade kogumine on lõppenud. Paraku algatus ei kogunud autorite määratud tähtajaks Riigikokku saatmiseks vajalikku 1000 allkirja. Kuna allkirjade kogumise algusest on möödas rohkem kui poolteist aastat, pole võimalik enam algatust uuesti allkirjastamisele saata. Seni kogutud allkirjad on ka anonüümitud.

Soovime, et piiranguid karmistatakse nüüd ja kohe. Igapäevaselt tuleb vähemalt 15% testitutest positiivseid vastuseid. Lgp Kaja Kallas aeg on unest ärgata ning teha vajalikud sammud, mitte viidata sellele mida eelmine valitus tegemata jättis ja mida teie “ära” teete. Me kõik teame et Reformierakond ei ole mittekunagi olnud Eesti rahva eest väljas, see oli juba Ansipi aeg. Praegu pole aega jagelemiseks vaid kaalul on ei rohkem ega vähem kui inimeste elud.

Tänasel paeval pole 700 nakatumist enam mingisugune number ning nüüd on aeg midagi ettevõtta! Hetkel kaubanduskeskustes käies ei näe ma kuskil et oleks 2m vahet või et kõik kannaks maski, lisaks poodides ei ole kindlasti 50% täituvuse nõuet rakendatud!

Bussis, Trammis ja Trollis samamoodi kõik on ninapidi koos ja hingavad teistele kuklasse.

Lisaks oleme me esimesed pm Euroopas haigestumise poolest, Ansipi soov läks täide, me mitte ei ole 5 aastaga 5 Euroopa rikkaima riigi hulgas vaid me oleme 5 aastaga Euroopa haigema riigi hulgas.

Kommentaarid

    Olen lugenud läbi algatuse "Karmistame piiranguid nüüd ja kohe!!" ja avaldan toetust oma allkirjaga.
    NimiIsikukoodAllkiri