Karmimad piirangud kogu eestile!

Eraisik,
  1. Ühisloomes
  2. Allkirjastamisel
  3. Riigikogus
  4. Järelkaja
Peatatud: 1 allkirja

999 allkirja puudu Riigikokku saatmiseks. Allkirjastamise tähtaeg: .

🚫 Arvesse läheb vaid üks allkiri inimese kohta 🚫

Peatatud: 1 allkirja

Allkirjade kogumine on lõppenud. Paraku algatus ei kogunud autorite määratud tähtajaks Riigikokku saatmiseks vajalikku 1000 allkirja. Kuna allkirjade kogumise algusest on möödas rohkem kui poolteist aastat, pole võimalik enam algatust uuesti allkirjastamisele saata. Seni kogutud allkirjad on ka anonüümitud.

Arvestades seda et igapäevaselt tuleb juurde vähemalt 300 uut positiivset covid-19 kandjat , oleks õiglane seada karmimad piirangud kogu eestile mitte ainult teatud sektoritele nagu näiteks klubid, restod jne (nagu koroona viirus leviks peale kella 22:00)

Hetkel on meil liiga leebed piirangud, sest kui kevadel oli meil päevas 10-50 juhtu siis pandi kogu eesti kinni, kaubanduskeskused pandi kinni jäeti lahti ainult teatud kohad toidupoed, apteegid ja telco ettevõtete müügiesindused, keelati ära kõik meelelahutus, spordiklubid suleti, kuid praegu rahvas tungleb kaubanduskeskustes, kus tegelikult peaks olema 50% täituvuse nõue, kuid paljud poed seda ei rakenda vaid mida rohkem külastajaid seda rohkem tulu ja raha! Mõelge nüüd poe omanikud, kui teie juures käib praegusel ajal 200 külastajat päevas ja nendest 4 on koroona positiivsed siis varsti on vähemalt 50% poes külastajatest Covid-19 positiivne, samuti võib terviseamet selle kaupluse sulgeda sest sealt sai alguse järjekordne “koroonakolle”. Samuti paneks kirja ka selle et LHV, Elisa jm müügimehed kaubanduskeskustes teile kehtib ka kohustus kanda maski mitte rääkida kliendiga ilma maskita.

Nõuame üheskoos Eestile karmimaid piiranguid, sest ilmselgelt pole nendest kasu, sest kõik neid ei järgi. Maskid võiksid olla kohustuslikud kõikides siseruumides, töötan ise klienditeeninduses ning meie ettevõte on teinud maskikandmise kohustuse töötajatele. Tervise amet jm organisatsioonid võiksid teha koheselt trahv kui isik ei kanna maski voi ei kata suud ja nina. Reegel kui maski pole siis ei teeninda. Panna kinni mittehädavajalik ntks Kaltsu ja pudipadi poed, kus inimesed ainult tunglevad(21.sajandil saab kõik eba ja vajaliku osta epoest!!) .

Kui on piirangud siis olgu kõigi jaoks ja kõikides maakondades!

Kui oled sellega nõus pane enda allkiri!

Kommentaarid

    Olen lugenud läbi algatuse "Karmimad piirangud kogu eestile!" ja avaldan toetust oma allkirjaga.
    NimiIsikukoodAllkiri