Kersti kaljulaid peab lahkuma ametist

Indrek Jarne,
 1. Ühisloomes
 2. Allkirjastamisel
 3. Riigikogus
 4. Järelkaja
Peatatud: 11 allkirja

989 allkirja puudu Riigikokku saatmiseks. Allkirjastamise tähtaeg: .

Peatatud: 11 allkirja

Allkirjade kogumine on lõppenud, enam ei saa digiallkirja anda. Kuna algatus ei kogunud seatud tähtajaks vajalikku miinimumi (1000 allkirja), on see praegu autorite poolt peatatud. Rahvaalgatus.ee säilitab kogutud allkirjad ühe aasta jooksul juhuks, kui algatus taasavatakse digiallkirjade kogumiseks.

Kuna tegemist on meil ikkagi demokraatiaga siis peab olema ka rahval eitav valikuvõimalus, seega kõik kes arvavad et olemasolev president peaks ametist lahkuma ootame siia petitsioonile allkirja andma.

Kommentaarid

 1. Kersti kaljulaid peab lahkuma ametist

  Kersti kaljulaid peab lahkuma ametist

  1. Kersti Kaljulaid peab lahkuma ametist

   Presidendi ametikoht ei sobi igaühele. Kersti Kaljulaid on seda ilmekalt igati tõestanud ja kinnitanud - labane, oma rahva halvustaja, lõhestaja, võõrväärtuste propageerija, ametist tulenevate etikettide pidev rikkuja, jne... Kõige eeltoodu kohta saab näiteid juba arhiveeritud ajalehtedest või siis googeldades, lugedes uuesti temakese sõnavõtte rida realt, jälgides youtube vahendusel Riigikogusaalis toimuvat või avaldatud fotosessioone jne, jne, jne. Temakesele sobiv amet on kindlasti olemas, aga selleks ei ole kohe kindlasti mitte riigi presidendi ametikoht.