Ma jätan viisakusest nime nimetamata, sest isik ei ole oma esivanema kuritegutega otseselt seotud, ning lootuses, et isiku eneseväärikus, austus oma positsiooni ja austus rahva vastu ei luba tal enda kandidaadina üles seadmist. Loodan, et sõnum sumbub vaikuses ja ei jää häirima.
Ka te kujutaksite ette, et "Iisraeli apartheidis" (kasutan siinkohal võimalust kaitsta ja julgustada Kaja Kallast, ning ütlen, et Mossadi endine pealik Tamir Pardo enne 7 0kt. rünnakut just nimelt nii kaamera ees Iisraeli defineeris: APARTHEID - kontrollige Youtuubist) saaks riigipeaks kandideerida Adolf Hitleri lapselaps?
Uskuge, kõik poliitikud kes selle isiku kandidaadiks esitavad, määrivad oma tõsiseltvõetavuse ja skandaal kestaks jõululaupäevani.
Rahulikku töö jätku viidatud kõrgametikohas töötavale isikule ilma Eesti Vabariigi kõrgeimale astmele pürgimata. Edu talle karjääris ja tulevastel ametikohtadel! Lihtsalt, mõni asi ei vääri loorbere nagu öeldake...