Paljudel poodidel on oma äpp partnerkaardi jaoks, mis tähendab mitut rakendust ja ebamugavust. Teeme ühe ühise äpi, kus on kõik suuremate poodide partnerkaardid, et ostlemine oleks lihtne ja mugav.
Praegu peab klient, kes soovib kasutada partnerkaartide soodustusi ja koguda punkte, alla laadima ja igapäevaselt kasutama mitut erinevat mobiilirakendust. See on ebamugav, võtab telefonis liigselt ruumi ja aeglustab kaardi leidmist kassas. Lisaks võib mitme äpi kasutamine olla keeruline vanemaealistele ja neile, kes ei ole nutiseadmete kasutamises kogenud. Muudes valdkondades (nt transpordis) on ühised lahendused juba kasutusel ja töötavad hästi, seega võiks sama põhimõte toimida ka poodide partnerkaartidega.
Eesmärk: Luua koostöös poodide vahel üks ühine mobiilirakendus, kuhu oleks võimalik lisada kõikide suuremate poodide partnerkaardid. Rakendus võiks võimaldada:
1. Kõik partnerkaardid ühes kohas ja kiirelt leitavad
2. Ühtne sissepääs (ID-kaart, Mobiil-ID, Smart-ID)
3. Võimalus vaadata ja hallata punktisaldosid ja soodustusi
4. Võimalus lisada ka väiksemate poodide ja teenusepakkujate kliendikaarte
Selline lahendus vähendaks mobiiltelefonis ruumikasutust, lihtsustaks ostlemist, hoiaks kokku aega ja laiendaks soodustuste kasutamise võimalust kõigile.