Rahvaalgatus: Tasuta helikopterisõidud endistele ja tänastele kommunistidele!

Põliste Eestlaste Rahvus-Sotsialistlik Erakond, Elver Loho,
  1. Ühisloomes
  2. Allkirjastamisel
  3. Riigikogus
  4. Järelkaja
Peatatud: 14 allkirja

986 allkirja puudu Riigikokku saatmiseks. Allkirjastamise tähtaeg: .

Peatatud: 14 allkirja

Allkirjade kogumine on lõppenud, enam ei saa digiallkirja anda. Kuna algatus ei kogunud seatud tähtajaks vajalikku miinimumi (1000 allkirja), on see praegu autorite poolt peatatud. Rahvaalgatus.ee säilitab kogutud allkirjad ühe aasta jooksul juhuks, kui algatus taasavatakse digiallkirjade kogumiseks.

Meie ühiskond ei ole veel vääriliselt tunnustanud ja tänanud endisi kommunistliku partei liikmeid, kes okupatsiooni ajal poliitilist karjääri tehes tegelesid NSVLi seestpoolt õõnestamisega. Käesoleva rahvaalgatusega soovime seda moraalset defitsiiti leevendada.

Allakirjutanute sooviks on pakkuda vapratele endistele kommunistidele tasuta helikopterisõite Soome lahe kohal, et nad võiksid iga kell nautida kodumaa ilu kõrgelt vee kohalt vaadates.

Nõndaviisi lendava kommunisti kõrval istub riiklik reisisaatja-suitsiidinõustaja, kes terve reisi vältel kirjeldab talle kommunistide kuritegusid ja soovitab ühiskonna hüvanguks vabatahtlikult alla hüpata.

Kuna helikopteris on palju müra, pole reisisaatjal võimalik sosistada, vaid kahjuks peab ta karjuma ja piirduma märksõnadega nagu näiteks: “Küüditamine! Sada miljonit laipa! Holodomor! Gulagid! NKVD! KGB! Katõni massimõrv! Tsensuur! Glavlit!” jne.

Keegi ei sunni kommunisti välja hüppama, sest see oleks kuritegu, vaid me näitame talle meie moraalset üleolekut sellega, et me anname talle valiku. Kui täna ei julge alla hüpata, siis pole midagi, naaseme maandumisplatsile ja tule homme jälle, proovime uuesti!

Juhul kui inimene on hingelt kommunist, aga liiga noor, et olla endine kompartei liige, siis nende jaoks me loome riikliku komisjoni, mis kirjalike avalduste alusel hindab kas inimene on piisavalt kommunist, et talle võiks väljastada ühekordse helikopterisõidu pileti.

Pileti disainiga võib tutvuda siin aadressil: http://dem.ee/pilet.png

Allakirjutanute nimel, Elver Loho Põliste Eestlaste Rahvus-Sotsialistlik Erakond https://www.facebook.com/eestiperse/

Kommentaarid