VABASTAME NELJALAPSE EMAD ERAISIKU TULUMAKSUST

Kenno Põltsam,
  1. Ühisloomes
  2. Allkirjastamisel
  3. Riigikogus
  4. Järelkaja
41 allkirja
ALLKIRJASTA

959 allkirja puudu Riigikokku saatmiseks. Allkirjastamise tähtaeg: .

Näeme Euroopat kus kõikjal sünnib üha vähem lapsi, aastakümneid on üritatud probleemi lahendada immigratsiooni soodustamisega – Eesti aga ei vaja rahvastikukriisi lahendamiseks immigrante, vaid rohkem lapsi ja naisi kes on valmis sünnitama enam kui kaks last. Ja naised vajavad sünnitamiseks ühiskondliku turvatunnet, mitte riiki mis tegeleb oma suveräänsuse loovutamisega kord itta, kord läände ning mille tõttu on Eesti meestel kadunud tahtmine võidelda oma kodumaa eest, kitsamas tähenduses puudub paljudel meestel tahe olla hea ja hooliv abikaasa. Riik saaks aga teha siinkohal mitu riigimeheliku otsust.

Meie arvates tuleb neli ja enam last ilmale toonud ning üles kasvatanud emad vabastada eraisiku tulumaksust, ja seda kogu ülejäänuks eluks. See on sotsiaalrahvuslik idee, mis ei kasvata eestlaste jõukust küll kohe, kuid mis aitab 30 aasta perspektiivis luua Eestile uue noorusliku põlvkonna, kes suudab hoida suveräänset ja isemajandavat rahvusriiki paremini, kui seda tänaseni on tehtud. Ja ühtlasi on see vasturevolutsiooniline samm liikumisele mis propageerib lastetust või laste saamist hoopis mõnel orwellikul viisil.

Me ei vaja loosungeid mis tõotavad viia Eesti 15 aastaga viie rikkaima Euroopa riigi sekka, vaid me vajame rohkem naisi kes on valmis sünnitama ja kasvatama vähemalt nelja last. Ja ärgem mõelge et naine peab kasvatama, vaid et üksnes emal (ja isal) on õigus oma last enda parema äranägemisi järgi kasvatada, ilma riigi liigse sekkumiseta.

Hea Riigikogu, Palume rahvastikukriisi seljatamiseks kaaluda varianti, mis vabastaks nelja ja enam lapse emad eraisiku tulumaksust.

41 allkirja

959 allkirja puudu Riigikokku saatmiseks. Allkirjastamise tähtaeg: .

Anna sellele algatusele oma allkiri!

Allkirjastada saab vähemalt 16aastane Eesti alaline elanik ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID-ga.

Kommentaarid